Lukas Podolski İçin Kulübe Mail Atıyoruz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lukas Podolski İçin Kulübe Mail Atıyoruz

Cevap: Lukas Podolski İçin Kulübe Mail Atıyoruz

bknz: 5 M €uroya sancu. yıllık 1 M €uro maaş ödüyoruz 350.000 €uroya kiralandı ve kafadan 650.000 €uro zarardayız... al podolskiyi 10'a yap 4+1 yıllık anlasma her türlü faydalanırsın bu adamdan. ardanın şut çekememe sorunsalından sonra bu adam soldan bombalar... yardırıp gidemez belki ama tam bir 2. forvet gibi kanatlardan içeri güzel sızar. kafa toplarında çok iyi ve bitiriciliği bir kanat oyuncusuna göre çok çok iyi.
26 yaşında adam.Bir kere paraya kıyacaksın 10 yıl sol kanat sıkıntın olmayacak.1-2 milyona her sene saçma sapan oyuncular almak daha masraflı

olsun bu transfer 2 yıldır gelmesini arzu ediyordum umarım biter bu trasnfer..

resmi site şifremi unuttum kullanıcı adımı da hatırlamıyorum yeni üyelik açıcam herhalde

aradığımız adam .10 milyona kadar her türlü verilir.

esas vermemek enayiliktir.

ben sol kanatta MARLOS adında ikinci bir FABİO PİNTO olabilecek bir adam görmek istemiyorum

düşünmesi bile korkutuyor.

hadi beyler mailleri bırakmıyoruz sırf mailler için Lauro yerine MUSLERA'yı getiren Başkanımız bize PODOLSKİ'yi de getirecektir destek lütfen !

Bende attim .12'ye sattigimiz Arda'nin yarisi etmeyecek adama kalkip o parayi verirseniz hata yapacaklarini ve kendisinin aradigimiz tipte oyuncu olmadiginda israr ettim ozetle.

şu zamana bırakmaları suç adnan polat ve sezgine son güne bırakıyorlar diyerek laf ederken bu yönetimin son günlere bırakması çok üzücü

ulan arkadaş uefa bile yola geldi dediklerimizi yapıyor bizim külüp hala aynı tas aynı hamam bırakın email falan gördermeyi

Bence bu sene icin galatasaray'in kadrosu yeterlinin de otesinde. Ozellikle sadece haftada bir mac yapacagimiz dusunuldugunde. Ben diyorum ki sezon sonuna kadar bekleyelim seneye sampiyonlar liginde de para gelecek. Cok daha kaliteli bir oyuncu aliriz.

Su anda o mevki de oynayabilecek Engin Baytar, emre colak ve kazim var.

mail attım. aklımda yoktu kanıma girdiler podolski diye. kapa alacagımız oyuncları bildirceksiniz dedim alamayacaklarımızı degil. bizi diger taraftarlara güldürmeyin dedim. podolskiyi taraftarımız istiyor dedim. 3 e 5 e bakmayın dedim. ben 2 forma banko alıcagımıda söyledim. biri kendime biri komşumun ogluna.

Takimin neresi delik desik? Bence Bizim Podolskiden cok defansin gobegine gokhan zan in yerine saglam bir adam almamiz lazim. Hucumcu cok defans yok!

Bence bu sene icin galatasaray'in kadrosu yeterlinin de otesinde. Ozellikle sadece haftada bir mac yapacagimiz dusunuldugunde. Ben diyorum ki sezon sonuna kadar bekleyelim seneye sampiyonlar liginde de para gelecek. Cok daha kaliteli bir oyuncu aliriz.

Su anda o mevki de oynayabilecek Engin Baytar, emre colak ve kazim var.
kazım solda oynayamaz. emre colak iyi kapasitesi olan bir topcu ama şansa bırakamazsın. engin baytarada ben güvenemem.

2 senedir bize bişey vermeyen ardayı 12 ye sattık. Podolski'ye 10 m € verilsede acımam, sakatlığı yok bişeyi yok. 4 senedir çingene pazarlığı yapmaktan bu hallerdeyiz. biraz akıllı olun :eek:

hücumcun kim allahşkına. bizim skorerer yok. baros bir var bir yok. başka skorer biliyormusun.

Podolski' nin son uc sezonda 97 macta 24 golu var. Yani buyuk golcu degil. Bir de Bayern Munich'de cok kotu bir performans sergilemesi de soru isaretleri birakiyor. Arda Forvet olmadigi halde sakat oldugu gecen sezonu saymazsak 88 macta 36 gol atmis. Arda' yi sattik 12 ye Podolski etmez 10 - 12m euro. Illa bir forvet alinacaksa Sercan Yildirim'i alalim eminim Podolskinin 1/4 fiyatina aliriz ustelik yasi da 21. Ustelik Turkiye ligini goturemek icin Baros, Elmander ve Kazim yeter bence. Bu sene Fener zaten yalan olur, Trabzon da bitti, BJK ve Bursaspor' u da gorduk uefa elemelerinde.

Onumuzdeki seneyi bekleyelim Podolskiye verecegimiz 10 cepte tutalim seneye 15m euro civarina cok daha iyisini aliriz diyorum.

Bu arada bu transfer sezonu basinda:

Barcelona Jeffren Suarez' i sezon basinda 3,5 milyon euroya satti. Real Madrid Callejon' u 4,5 milyon euroya aldi.

Bu PodolSiki etmez bu kadar arkadasim.

podolski geçen sezon bundesliga'da 32 maç da 13 gol 8 asit yapmış birde köln hucüm hattının neredeyse tamamı olduğu düşünülürse bence yeterli değil.çoğu alman oyuncu gibi milli takımdaki performansını klübünde gösteremeyen bir oyuncu. birde bizim almanya liginden aldığımız oyuncular bir türlü dikiş tutturamıyor. oyun tarzıyla gs da faydalı olur ancak forvet arkası ve kanat olarak düşünülürse forvet olrk alınırsa golcü değil türkiyedeki sert savunmanın arasında kaybolup gider

Üst Alt