M.Helvacı'nın Seçim Kozu; Van Gaal - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.Helvacı'nın Seçim Kozu; Van Gaal

Cevap: M.Helvacı'nın Seçim Kozu; Van Gaal

Hic kusura bakmayin, bu skor/transfer taraftari dedigimiz sey aynen budur. Transfer'i duyunca taraftarlar hersey'i unutuyor, rahatliyor halbuki sonu yine husranlarla dolu. Asil sorunlarin ne oldugunu hala goremeyenler var ne yazik ki.

Mehmet Helvaci'yi destekleyenler,isteyenler hic bosuna futbolculara-yonetime-suanki durumumuza kizmasinlar cunku haklari YOK.

Neden mi? Bu futbolcularla yonetim Galatasaray'imiza ihanet etmedi mi? Etti. Bizler isyan ettikmi bu duruma? Ettik.

Peki nasil oluyorda o ayni yonetimden cikan Helvaci'yi destekliyorsunuz? Galatasaray baskan'ina, yonetimine ihanet etmis birisidir kendisi. Baskan'ini ve yonetimdeki arkadaslarini arkadan vurmustur kendisi. Kol kirilir yen icinde kalir diye bir laf vardir fakat Helvaci bunun tersini uygulayarak kulupte butun olup bitenleri medya'ya yetistirmistir dolasiyla bizi yipratmistir. Baskan'indan habersiz islere kalkismistir ve hatta daha kotusu KENDI yonetimine muhalefet olmustur yonetimde oldugu halde.

Madem sen Polat'in yonetis seklinden hoslanmiyordun, madem ayni fikirde degildin ve madem senin dusuncelerine yer vermediler ozaman guzelce "adam" olup istifa edecektin ve butun sorunlari kapali kapilar ardinda camia ile paylasacaktin ama sen tersini uyguladin.

Peki neden tersini uyguladi? Koltuk sevdasindan dolayi. Bu adam degilmiydi "hayir baskanligi dusunmuyorum, butun bunlari baskan olmak icin yapmadim" vs vs gibi seyler soyleyen? Sonrada birden donuverdi ve baskan adayi oldu. Etikten,gelenekten bahsediyor bu adamlar ama idari olarak ibra edilmemis bir yonetimden biri cikipta nasil aday olabiliyor? Faruk baskan'inda dedigi gibi bunun neresi etik?

Simdide gelmis hikayeler anlatiyor camia ve taraftara sirin gorunmek icin yok sportif basari herseyden onemli yok su yok bu. Aysal cok sade konustugu icin ve birsey vaad etmedigi icin (transfer vs) transfer taraftari ona olumsuz bakiyor halbuki bir baskan adayi zaten boyle olmalidir. Rahmetli Ozhan Canaydin baskan ile suanki baskan Polat vaadlerde bulundu da ne oldu? Bos konusmaktansa hic konusmayip icraatleri gormeyi tercih ederim kaldi ki Unal Aysal gayet guzel ve NET bir sekilde neler yapacagini soyledi.

Bu mudur yani istediginiz baskan (Helvaci)? Allah akil fikir versin taraftarimiza, x gun A derler ertesi gun B derler.

Cevap: M.Helvacı'nın Seçim Kozu; Van Gaal

helvacı helva

şeker lokum helva

söğütte ot bitmez mi

çağırsalar bitmez mi

ah bu senin elinden de

çektiklerim yetmez mi

helvacı helva

şeker lokumlu helva ..

:D

not: bundan boyle helvacıyla ilgili her konuya bunu yazmaya karar verdim :D

Üst Alt