M.Helvacı'nın Seçim Kozu; Van Gaal - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.Helvacı'nın Seçim Kozu; Van Gaal

Cevap: M.Helvacı'nın Seçim Kozu; Van Gaal

He gülüm he, istiyorsan Messi'yi getir, bu kulüpten artık saygı göremezsin.

Saka maka bi yana da Mourinho'yu getirse de mi secmezsiniz?

Günahim kadar sevmem Helvaciyi ama Mourinho'yu bir Barca Sempatizani olarak bile cok cok severim. Tam bir Futbol Profesörü TD anlaminda.

Ya ben aslinda Ünal Aysal´dan böyle hamleler beklerdim. Bülent Tulun´a uyup Gerets´le görüsmezdim mesela. Cünkü sen baya iddiali geliyorsun. Bülent Tulun tabiki kendisinin iyi anlastigi bir adami getirmek isteyecek ama bu secimi Tulun´a birakmak büyük hata. TD secimi baskanlik secimi icin cok önemli. Cünkü üyeler futbol takimiyla ilgili planlari ögrenmek isteyecek. Secime kadar yapilan calismalari anlatin bakalim diyecekler.

Ünal Aysal Gerets, Helvaci Van Gaal derse, Ünal Aysal zorlanabilir. Cünkü Van Gaal büyük takim yaratmayi becerebilen bir hoca. Biz de yeniden yapilanma yapacagimiza göre Van Gaal agir basar. Umarim secime kadar daha iyi bir adayla anlasir Ünal Aysal. Bu isi yapacaksak tam yapmaliyiz. Hataya yer yok.

Yine de Helvaci´nin salladigini düsünüyorum, hatta bu sefer Fotomac´in salladigini düsünüyorum :) Helvaci bu haberi okuyunca, vay be ne vizyon varmis bende diye düsünebilir :)

helvaciyi kücümsüyoruz.

ayrica docent oldugu icin ögrencileri ile de bilgi alisverisi yapiyordur.

helvaci benim docent olsa mesela gider fikrimi direk söylerim bir gs'li olarak.

Sadece Van Gaal'i getirip sonra görev süresince hiç bir iş yapmayacaklarsa, gelmesinler.Ama Van Gaal geldikten sonra, onunla birlikte yapılacak her hamle onun kalitesinde olup Galatasaray'ı başarıya götürmek için çalışacaklarsa, hoşgelmişler sefa gelmişler.

Iste ben o yüzden salladigini düsünüyorum ve insanlarin duymak istediklerini söyledigini düsünüyorum. Helvaci´da o kapasite yok. Kulübün avukati. Ne anlar baskanliktan? Ayrica konusmak kolay, hangi listeyle basaracakmis bunu? Kim listesine girer ki Helvaci´nin? Yani taninan büyük isimlerden kimse Helvaci´yla calismaz. Dünkü cocuklarla da bu isler basarilmaz. Herkes konusabilir bunlari. Yapmak mesele. Helvaci yapamaz

adam 7 senedir yönetimde renkdas :)

bence mesleklerine bakmayin. önemli olan bakis acisi ve icraatleri.

gs'yi düsündügü icin polat'in karisisina cikti aylardir. biz buralarda söverken, kimse baskana toz konduramazken helvaci mücedele ediyordu.

adam'da karizma yok. ama iyi bir ekip kurarsa ve futbolu iyi birisine emanet ederse secilebilir.

h.üstünel ve van gaal'i ikna edebilirse bence kesinlikle secilir.

aysal'in yönetiminde cok fazla artist var. onlardan pek umutlu degilim.

Mehmet Helvacı, teknik direktör olarak Van Gaal'i, oyuncu olarak da Superman, Batman ve Spiderman'i getirse yine başkan olamaz...

helvacının seçilmeyeceği belli zatende, esas soru van gaal ne kadar doğru bi isim ben hayatta istemem

bizim soylediklerimizi yonetimdeyken soyledi diyemi?

adamin yalan soyledigini ispat etmeden suclamamak lazim

an itibariyle tum adaylara ders verir nitelikte konusuyor

kin gutmeyin bence

Kesinlikle kazanamayacağını söyleyenlerden biri olarak, kin gütmek veya Mehmet Helvacı'nın söyledikleriyle alakalı değil düşüncem. Adnan Polat'ın ibra edilmediği genel kurulda yaşananlardan yola çıkarak bu yorumu yapıyorum. Mehmet Helvacı'yı hem Adnan Polat yandaşları hem de Adnan Polat'ı eleştiren muhalefetteki isimler de eleştirmişti. Bu kadar tepki çeken birinin başkan olabilmesi çok zor olsa gerek.

Helvacı'nın kulübü çok çok iyi yöneteceğine cümlenin devamında söylediklerimi tam olarak yerine getireceğine inanmıyorum ama Van Gaal doğru ve geniş yetkilerle, uzun süreli ve güçlü kontratla, yönetimi sonuna kadar arkasına alacak şekilde gelirse beni yeniden ciddi ciddi heyecanlandıracak ilk adamdır...

Secilemicegi icin vaat etse de pek bı faydası olmaz..

Ayrıca geçsin bunlari helvaci.. Van gaal bu adamla çalışamaz.. 2 ayda ya döver istifa eder ya da istifa eder döver :D

Helvacı idari açıdan kulübü yönetemez. Mali açıdan da elde somut ve güvenilir bir şey yok. Her şey bir kenara; sonuçta Adnan Polat'ın yönetiminde bulunan bir sima olarak o da başarısızlıkta pay sahibidir.

Hatırladığım kadarıyla Rijkaard'ın gönderilmesi için yönetimde ilk çatlağı oluşturanın Helvacı olduğu bir ara ajanslara düşmüştü.

bizim soylediklerimizi yonetimdeyken soyledi diyemi?

adamin yalan soyledigini ispat etmeden suclamamak lazim

an itibariyle tum adaylara ders verir nitelikte konusuyor

kin gutmeyin bence

Serdar reis bu Helvacı'yı kulüp başkanlığına yakıştırıyor musun? Bence sen de yakıştırmıyorsun. Bu adamın Galatasaray'da yönetici olması bile facia. Çok sinsi, arkadan işler çeviren biri.

3 sezondur diplerdeyiz ben artık şampiyonluk ve başarı görmek istiyorum.Yok listesine şunu almış yok bunu almış beni ilgilendirmiyor icraata bakmak lazım.Adnan Polat'ta geçen yıl Ünal Aysal gibi içiniz rahat olsun takımı düzelteceğiz diyordu gördük sonra ne olduğunu.Yeni gelecek başkan artık projelerini kimi getireceğini açıkça taraftara söylesin artık biz yemiyoruz.Eğer Helvacı Van Gaal'i getiriyorsa en favori başkan adayı olmalı.

Üst Alt