M.Helvacı'nın Seçim Kozu; Van Gaal - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.Helvacı'nın Seçim Kozu; Van Gaal

Cevap: M.Helvacı'nın Seçim Kozu; Van Gaal

Mesele Ünal Aysal veya Gerets meselsi değil ki. Mesele bu adam ben Van Gaal ile anlaştım kesin olarak seçilirsem derse burada bu adama bir ay önce söven adamların destekleyecek olması.

Futbolda çok başarısız olduk ama bu seçim sadece futbolun tekrar düzlüğe çıkacağı bir seçim olarak görülmemeli. Kulüp sportif başarısızlıktan dolayı bugün bu halde ama bugün tekrar iyi hale çıkmak için sportif başarı öncelik değil. Kulübün daha çeşitli sorunları var ve bu sorunları aşmak için Van Gaal yetmez.

Önceki mesajda dediğim gibi Mehmet Helvacı bu camiayı bütünleştiremez.

zamaninda adnan polat a buyuk baskan diyenler,bu siralar sövuyorlar.

helvacinin bir sözü daha bence dogru.herkesin aklsine o önce sportif basari diyor ve sportif basari kurumsallasmayi getirir.(bence dogru)istedigin kadar malin olsun sporif basarin yoksa hicsin.hic birseyin olmasin sportif basarin olsun herkes sana sponsor olur

zaten sportif basari geldi mi ekonomi olarak da basarili olursun.

sampiyonluktan gelen paralar,kombine satisi,sampiyonlar liginden gelecek olan para,sponsorlar...

2 sene önce ayhan,baris,sarp cok iyiyid simdi kötü oldu mesela.yada culio geldigi gün offf süper dendi simdi ?

zamaninda adnan polat a buyuk baskan diyenler,bu siralar sövuyorlar.

Kulübü 2 yıldır kötü yönetirsen, kulübün kendi içinde bölünmesine sebep olursan, medyaya karşı koruyamazsan kulübünü, Galatasaray'ın kuruluş hedefi olan topu İngilizler gibi oynamak Türk olmayan takımları yenmek hedefinden çıkıp sadece Fener'i geçmek, onlardan daha iyi olmak hedefine odaklanırsan ve tüm bunlara rağmen istifa edin ama ibra olun lafına dalga geçer gibi 1 hafta süre verin dersen küfürü sonuna kadar hak edersin.

helvacinin bir sözü daha bence dogru.herkesin aklsine o önce sportif basari diyor ve sportif basari kurumsallasmayi getirir.(bence dogru)istedigin kadar malin olsun sporif basarin yoksa hicsin.hic birseyin olmasin sportif basarin olsun herkes sana sponsor olur

Iste ben o yüzden salladigini düsünüyorum ve insanlarin duymak istediklerini söyledigini düsünüyorum. Helvaci´da o kapasite yok. Kulübün avukati. Ne anlar baskanliktan? Ayrica konusmak kolay, hangi listeyle basaracakmis bunu? Kim listesine girer ki Helvaci´nin? Yani taninan büyük isimlerden kimse Helvaci´yla calismaz. Dünkü cocuklarla da bu isler basarilmaz. Herkes konusabilir bunlari. Yapmak mesele. Helvaci yapamaz

hergün fb medyasinda arda yazilip ciziliyor.ama polat efendiden hicbir aciklama yok.ardayi koruyamadi.senin futbolcuna arda lan diyor sesin cikmiyor.ardaya 15 milyon vereyim diyor sende susuyorsun.desene bende gökhana 15 veriyorum diye.bakalim napacak.ama nerdeee bizdeki kukla baskan.bunlari hayrettin kozaka söylesinler bakalim

Kulübü 2 yıldır kötü yönetirsen, kulübün kendi içinde bölünmesine sebep olursan, medyaya karşı koruyamazsan kulübünü, Galatasaray'ın kuruluş hedefi olan topu İngilizler gibi oynamak Türk olmayan takımları yenmek hedefinden çıkıp sadece Fener'i geçmek, onlardan daha iyi olmak hedefine odaklanırsan ve tüm bunlara rağmen istifa edin ama ibra olun lafına dalga geçer gibi 1 hafta süre verin dersen küfürü sonuna kadar hak edersin.

tamam bizde bunu diyoruz zaten,adnan polat 2 yildir kotu ondan elestiriyoruz ama ordan once buyuk baskandi.

helvaci ya hepimiz sövduk ama yaptigi aciklamalar cok iyi,destekleyenler olacaktir bu cok normal.

Rezil olmaya basladigimiz dönemlerde Helvaci cikip kadromuz cok güclü, transfer filan gerekmez diyordu. 3 yildir Polat´i uyariyordum diyor ama muhalefet etmeden 2 ay evvel hersey yolunda merak etmeyin diyordu? Helvaci Adnan Polat´tan daha da yalanci bir adam. Asla güvenmem

mehmet helvacı başkan olsa ilk mağlubiyette takımı karıştırır,futbolculara hemen para istemeden gitmeniz lazım der falan fişman...

ayrıeten van gaal de gelmesin onuda istemem,hollandalılardan aldık boyumuzun ölçüsünü yeter....

Degil Van Gaal, Mourinho-Ronaldo-Messi getirse dahi istemiyorum bu yalancinin onde gideni.

Secimler yaklastikca muhalefet olmaya basladi kendi baskan ve yonetimine karsi. Bazi renktaslar da bu adam'a inaniyor, saka gibi. Adam'in tek derdi koltuktur ama bunu goremeyenler var.

Helvaci sayesinde de secime falan gidilmedi, uydurmayin. Kaldi ki Polat isteseydi secime dahi gitmezdi malum mahkeme kongre kararini durdurdu.

Helvaci = Polat (yalanlar acisindan, taraftari aldatma acisindan). Helvaci gelsin, yine bu durumlara duseriz. Helvaci bugune kadar bu kulube ne vermis Allah askina? Birlesmeyi BEN yaptim diyen bir adamdan ne gibi bir hayir gelecek? O BEN yaptim dedigi birlesmede kendine benzedi zaten, adam gibi zararsiz karli bir birlesme gerceklestiremedi.

Helvaci hakkinda soylenecek cok sey var ama taraftarin bir kismina ne kadar anlatirsan anlat, onlar skor-transfer taraftari olmaya devam eder. Baksana bi Van Gaal ismi cikti diye hemen Helvaci oluverdiler, gercekten bu kadar mi acizsiniz?

Tek kelime ile yazik ...

kendi baskanini satan bir adamdan ne bekliyorsunuzki bu adam secilirse tamm bir fiyasko olur isterse van gaal i getirsin isterse mourinho yu bu basarili olma sansi yok kim güvenip bu adamin listesine girerki

Üst Alt