M.United Maçı Koreografi - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.United Maçı Koreografi

Cevap: M.United Maçı Koreografi

Yha ben o abiyi taniyorum gercekten tam bir esenler kahramani cok guzel dayak atiyor bi kere bende yedim dayagi yerken anlayamiyosun tadini ama eve gidince anliyosun aldigin hazzi buyuk adamsin reis

Asaletin bize yeteeeeeeeeeer ühühühüüü gençliğimi katlettiin galatasaray deplasman yolunda elimde sigara öldüm geberdiiiim:sad007:

Arkadaşım basitleşip ergene bağlama fikrini düzgün bir şekilde yaz ki muhatap alınsın insan gibi konuşulsun.Bu arada isim vermeyeceğim ama daha 2 gün önce Manu maçı için karaborsa muhabbetlerini kulağımla duydum sete çıkan insanlardan.Ama genelini kastetmek gibi olmasın da siz kimin ne olduğunu biliyorsunuz zaten

kapalnin yeni aciga yakin tarafindaki igrenc insanlardan biri

oyle bir tipi var ki mozaikleseler bile cikaririm

Arkadaşım basitleşip ergene bağlama fikrini düzgün bir şekilde yaz ki muhatap alınsın insan gibi konuşulsun.Bu arada isim vermeyeceğim ama daha 2 gün önce Manu maçı için karaborsa muhabbetlerini kulağımla duydum sete çıkan insanlardan.Ama genelini kastetmek gibi olmasın da siz kimin ne olduğunu biliyorsunuz zaten

Sami yendeyken bende cook sahit oldum tribunculerin karaborsayla is yaptigini

çok abartma taraftarı değilim ne oluyor yani manu geliyor diye ortalığı ayağa kaldırmanın lüzumu yok adamlar güldürüyoruz sonra kendimizi

Aşağılık kompleksi gibi maalesef.Adamların umrunda bile değildir maç.93teki gibi önemi yok onlar için.Sadece biz gözümüzde fazla büyütüyoruz bu maçı.

Aşağılık kompleksi gibi maalesef.Adamların umrunda bile değildir maç.93teki gibi önemi yok onlar için.Sadece biz gözümüzde fazla büyütüyoruz bu maçı.

Bu ülkede kompleks kelimesinin yanına çarşı'yı yazarsın, feneri yazarsın ama GALATASARAY ile ilgili hiçbir şeyi yazamazsın..

Mesela şike şerefsizlik dedin mi ilk akla gelen fener'dir.. taraftarı da ellerinde mikrofon önlerinde kolon ile atmosfer yakalamaya çalışan KOMPLEKSLİlerdir..

Bu ülkede kompleks kelimesinin yanına çarşı'yı yazarsın, feneri yazarsın ama GALATASARAY ile ilgili hiçbir şeyi yazamazsın..

Mesela şike şerefsizlik dedin mi ilk akla gelen fener'dir.. taraftarı da ellerinde mikrofon önlerinde kolon ile atmosfer yakalamaya çalışan KOMPLEKSLİlerdir..

Tamam da bizi ilgilendirmiyor şikeciler eğer biz büyük klübüz diye kendimizi görüyorsak böyle manchester geldi diye bin takla atmamız aman ne yapsak da ismimiz anılsa hareketleri komik oluyor bence.Şimdi böyle yaparsak diyelim çeyrek finale gittik barcelona falan gelse ne yapıcaz.stadı mı yakıcaz.manchester farklı mazimiz var ondan böyle yapıyoruz demek abest bence.İlk maçtan önceki basın toplantısında gördük adamlar bizim maçı konuşmadılar bile umurlarında değil.lig maçlarını konuşuyorlardı.Bu ülkemize gelen yabancı orta şekerli bir aktöre abd başkanı gibi davranmakla aynı maalesef.(burda duruma çok anlam yüklenmesini vurgulamak için kullandım.manchesterın büyüklüğü tartışılmaz zaten).Tabi bence bu kimseyi bunları yapıyor diye laf edecek değilim.Ama kendimizi küçümseme olarak görüyorum.

578761_Galatasaray_SK.jpg

Fenere Beşiktaş'a bile yapıldı koreografi Manchester'a yapılınca mı battı?

beyler kusura bakmayın ama kendi kendimize gelin güvey oluyor gibiyiz. koreografiyi yapacak olanlar da bunun kararını verecekler de bz değiliz bilemniyorum belki vardır içimizden birileri ama sonuçta burası ultraslanın forumu değil ve ben bu forumdan çıkan bir tribün fikrinin olduğunu, daha önce uygulandığını görmedim yanlışım varsa düzeltirsiniz. üyeliğim 2011 ama eskilerden beri takip ederim burayı ara ara

Üst Alt