M.United Maçı Koreografi - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.United Maçı Koreografi

Cevap: M.United Maçı Koreografi

Star gosteriyor hollanda kanalindan izliyorum cunku adamlar 10 dak onceden giriyor.. Star allah belani versin.. Gelmisini gecmisini!!

bizimkiler neden bu kadar kasıyor herkes gergin gibi taraftar gergin oyuncular gergin relax biraz

o kadar reklam yapıyorlar stad full olcak 3 d olcak felan fişmekan sonra süpriz yumurtadan çıkan puzzle.. ne gerek var beklentiyi yükseltmeye. al begenmedim işte

601521_459318804126820_380526639_n.jpg

yahu hiçbir yerde bulamadım koreografiyi mümkünse resim yükleyebilir misiniz arkadaşlar merak ettim ?

Emeklerine saygısızlık etmek istemem ama beklentilerin oldukça altındaydı bence. Hele altta yazan yazı hiç anlaşılmıyordu.

Kim çizmişse o aslanı saygılarımı sunarım.. Yine de ellerine sağlık ama en vasar kareografiyi en önemli maçta yapmamız da ilginç..

Ulan star maçın en gaza geleceğimiz şampiyonlar ligi müziğini dinleyeceğimiz yerde reklam veriyo aldığınız o reklam paralarına lanet olsun şerefsiz herifler

Yalnız sosyal medyada bugün yapılacak esas koreografiye UEFA'nın müdahale ettiği ve son anda değiştirilerek bu koreografinin yapıldığı söyleniyor...

Üst Alt