M.United Maçı Koreografi - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.United Maçı Koreografi

Cevap: M.United Maçı Koreografi

batmadi. yanlis anlamayin ama artik bana ayni seyi gormekten gina geldi. yapicaksaniz butun stad koreogragi yapilsin yada hic yapilmasin.

Bu maç ne yapılacak bilmiyorum ancak bütün stadın koreografiye katıldığı maçlar var araştırıp görebilirsin. Bu işe kaç kişinin emek verdiğini, ne kadar sürdüğünü ve maliyetini bilmeden tüm stad yapsın demek biraz kolay sanki ve ben birbirine benzer olan pek bir şey göremedim açıkçası hepsinde de maçtaydım. Avrupa maçlarından örnek vermek gerekirse bu sene Braga'ya da zamanında Atletico'ya da yapıldı, Manchester'a yapılınca aşağılık kompleksi demeyi başta kulübe hakaret sayarım. He ayrıca kimse beğenmek zorunda değil benim de beğenmediklerim oldu ama saygı duydum, bu saygı da yapanlar arkadaşım diye değil büyük emek verildiği için.

Aşağılık kompleksi gibi maalesef.Adamların umrunda bile değildir maç.93teki gibi önemi yok onlar için.Sadece biz gözümüzde fazla büyütüyoruz bu maçı.

Senin yaşın yetmez hatırlamaya gerçi Galatasaraylı olsan biraz araştırırdın hemen hemen her sene gruplara kalan Manu'nun büyük bir şoka uğrayarak ön elemede veda ettiğini..

Aşağılık kompleksi gibi maalesef.Adamların umrunda bile değildir maç.93teki gibi önemi yok onlar için.Sadece biz gözümüzde fazla büyütüyoruz bu maçı.

Tabi ki umurlarında değil.

Forumlarından birkaç örnek:

Galatasaray to make a big deal out of this even though we've already qualified and won't give a shit.

Galatasaray will win this narrowly and speak of how they tormented and frightened the famous Manchester United in 'hell' for decades to come.

We've actually encouraged these idiots by still talking about 1993 with such awe 20 odd years latter. I can't imagine how excited they must get every time they hear Giggs, Neville, Irwin etc. still talk about it.

İnsanlar emek veriyor, heyecan yaşıyor, beğenir yada beğenmezsin ama dediğim gibi en azından bişeyler yapıyolar be. Sen ekran karşısında götünü yayıp hiç bir halta yaramadan sürekli muhalif olacağına doğru olacağına inandığın bişeyler yap sana da helal diyelim eyyy her oka muhalif arkadaşım.

Ya kesintisiz maç öncesi yayın yapan bir yer yok mu ya?

kareografiyi filan adam gibi izleyebilsek reklamsız?

zuhaahahaha:D

futbola renk katar böyle şeyler.organize olmanın GERÇEK taraftar olmanın,Avrupaya bir mesaj göndermenin yoludur böyle şeyler.Kompleksli bir insan olabilirsin ama aşağılık asla...

Üst Alt