Mahkeme İddianameyi Kabul Etti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mahkeme İddianameyi Kabul Etti

Cevap: Son Dakika l Mahkeme İddianameyi Kabul Etti

neyse ben gidiyim.akşama sefasını süreriz .:sgr: şimdi bilip bilmeden çok konuşan olcak twitter falan çekilmez.

Bencede ceza süreleri çok önemli değil. Lakin belli bir süre 2yıl-4 yıl arası içerde kalmaları doğru olanıdır (örgüt kuranlar için). Lakin bu adamları ömür boyu futboldan uzak tutacak karar verilmelidir. Bu olmazsa olmaz. Ek olarak şikeye karışmış kulüplerin alayı TFF nezdinde-UEFA nezdinde ceza almalılar.

BU ATEŞ ÜFLEYEREK SÖNMEZ !!!!

Dedik ...

Savcı ile yasa değişikliğini onaylayan siyasiler arasında bir kapışma var gibime geldi.

Mahkemenin kabul etmediği iddianameler var mı?

Vardir, ama önemli olan kabul edilmesi degil, o zaten olacakdi, sadece yasadan önce kabul olmasi süpris oldu. Simdi Public olacak. Yoksa yeni yasadan sonra kabul olmazdi, düzenlemeler icin geri yollanirdi. Simdi düzenlemeler daha sonra olacak, bu Iddianeme kabul edilince böyle aciklanacak önce.

Bencede ceza süreleri çok önemli değil. Lakin belli bir süre 2yıl-4 yıl arası içerde kalmaları doğru olanıdır (örgüt kuranlar için). Lakin bu adamları ömür boyu futboldan uzak tutacak karar verilmelidir. Bu olmazsa olmaz. Ek olarak şikeye karışmış kulüplerin alayı TFF nezdinde-UEFA nezdinde ceza almalılar.

BU ATEŞ ÜFLEYEREK SÖNMEZ !!!!

Dedik ...

Doğruya doğru kafa kesene 12 sene verildiği ülkede şikeye 10 ile 15 yıl verilmesi çok fazla bir ceza olur.2 veya 3 sene normalidir bu işin.Ki bence öyle ceza alacak,ama en azından yasa değişse de artık iddianame düzenlenemez yeniden artık diye düşünüyorum.Benim için 2 kriter var bu davayı başarılı kılacak.

1-Aziz ve tayfasına spordan ömür boyu men(ama öyle karakolda imza vererek değil,daha çağdaş bir şekilde o ne öyle)

2-Fenerbahçe'ye ve teşebbüs eden herkese gerekli cezanın verilmesi.(Küme düşürme FB,Trabzon ve Beşiktaş'ın puanlarını silme gibi)

haftasonu şenlik var haydi bursa birde sen koyarsan son kapak

önce biz sonra mahkeme sonra bursa bye bye birdie !!!

Doğruya doğru kafa kesene 12 sene verildiği ülkede şikeye 10 ile 15 yıl verilmesi çok fazla bir ceza olur.2 veya 3 sene normalidir bu işin.Ki bence öyle ceza alacak,ama en azından yasa değişse de artık iddianame düzenlenemez yeniden artık diye düşünüyorum.Benim için 2 kriter var bu davayı başarılı kılacak.

1-Aziz ve tayfasına spordan ömür boyu men(ama öyle karakolda imza vererek değil,daha çağdaş bir şekilde o ne öyle)

2-Fenerbahçe'ye ve teşebbüs eden herkese gerekli cezanın verilmesi.(Küme düşürme FB,Trabzon ve Beşiktaş'ın puanlarını silme gibi)

Ona bakarsan Başbakanın katıldığı bir konferansta "Parasız eğitim istiyoruz" diyen üniversite öğrencileri 2 yıl hapiste kaldı.

Şke yapanlar yüzlerce hatta binlerce insanın geleceğiyle oynadı... Büyük kapsamlı bir dolandırıcılık. Cezası daha ağır olmalı. 15 yıl çok değil..

Bi zahmet fikri olan değilde bilgisi olan konuşsun. Şimdi yeni yasa malesef olduğu gibi kabul edilecek. İddianame kabul edilmesine rağmen içerdekiler çıkabilecek mi?

Üst Alt