Mahkeme Tedbiri Kaldırdı "Seçim Yapılacak" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mahkeme Tedbiri Kaldırdı "Seçim Yapılacak"

Cevap: Mahkeme Tedbir Kararını Kaldırdı "Seçim Yapılacak"

ben hep karşıyım terime,cünkü gerek milli takımda yaptıkları,davranışarı gerek gs nin başına 2.geldiğinde yaptıkları kendisini iice antipatik yaptı.ayrıca mesut özil olayını da sırf kendi hırsı yüzünden yaptıgını unutmamak lazım!

milli takımda ne yaptı? avurpa 3.üncüsü

galatasaray 2. geldiğinde olimpiyat stadında oynadı kötü bir yönetim başındayken ilk sene 2. yaptı.... beşiktaşın 100 yıl planına kurban gitti. 80 metre ofysattan verilmeyen penaltılardan- hakanın kornerde gelen gol vuruşunda luganonun eliyle kesip gol vermedği yılda... bunlarıda hatırlatarımm.. 2.sene kötü bir başlangıç yaptı tamam olabilir bugunlere bak dahamı köyüydü. zaten borçtan başka bir şey yoktu o senelerde.

rakibleriyle alaymı etti- takımını korkak oynatıp üstünemi yattı- ayrıldıktan sonra bana şöyle yaptılar deyip medyayamı çıktı önce bunları görecez --- egosu var yok değil-- ama unutmayalım başarı ekip işidir doğru bir yönetim-doğru bir teknik adam ve kadroyla olur. kimse fatih terim gelecek kurtaracak diye sadece onun üzerinden değerlendirmiyor.

ünal aysal ve yönetimi- oluşturacakalrı planlar vsss

faith terim ve sağlam teknik ekipi

futbolcu transferlerinde sağlam ve doğru adımlar

biz bu ekibin başarılı olacağına inanıyoruz. lucescuyu veya gerets bekleyeceksek temmuzu bulur...

Nihayet

40692_416161134623_296289164623_4732508_6858888_n.jpg

galatasaray 2. geldiğinde olimpiyat stadında oynadı kötü bir yönetim başındayken ilk sene 2. yaptı.... beşiktaşın 100 yıl planına kurban gitti. 80 metre ofysattan verilmeyen penaltılardan- hakanın kornerde gelen gol vuruşunda luganonun eliyle kesip gol vermedği yılda... bunlarıda hatırlatarımm.. 2.sene kötü bir başlangıç yaptı tamam olabilir bugunlere bak dahamı köyüydü. zaten borçtan başka bir şey yoktu o senelerde.

rakibleriyle alaymı etti- takımını korkak oynatıp üstünemi yattı- ayrıldıktan sonra bana şöyle yaptılar deyip medyayamı çıktı önce bunları görecez --- egosu var yok değil-- ama unutmayalım başarı ekip işidir doğru bir yönetim-doğru bir teknik adam ve kadroyla olur. kimse fatih terim gelecek kurtaracak diye sadece onun üzerinden değerlendirmiyor.

biz bu ekibin başarılı olacağına inanıyoruz. lucescuyu veya gerets bekleyeceksek temmuzu bulur...

iyi yazmışsın renktaş,mourinho'nun da egosu var kaldı ki egosu olmayan büyük hoca yoktur.

Tedbir karari "ibra edilmemeden dogan sonuclar" ile ilgiliydi , ancak medya ve bazi hukukcular anlamsiz bicimde iradi olarak alinan secime gitme kararinin da gecersiz olmasi gerektigini savundular. Bu arada tedbir kararinin kalkmasi mahkemenin sonuclanmasi manasina gelmiyor. Oncelikle sunu anlamalisiniz , bu davanin konusu mali genel kurulun iptali. Dolayisiyla yonetim degisse bile soz konusu dava sonucunda eger dava reddedilirse , idari yonden ibra edilmemis olarak kalacaklar. Eger dava kabul edilirse mali genel kurul yapilmamis sayilacak , bu durumda benim yorumuma gore degisen yonetimin ilk mali genel kurulunda (dava sonuclandiktan sonraki) gecmis doneme dair ibra oylamasi tekrar edilecektir.

En onemlisi su , dava ne sekilde sonuclanirsa sonuclansin yonetim ibra edilmemistir. Ya dava reddedilecek ve ibra edilmeme kesinlesecektir , ya da dava kabul edilip itirazlar hakli bulunursa ibra edilmis sayilmayacak gecmis yonetim , ancak mali genel kongre oylamasi gecersiz sayilacak , mali genel kurul sanki hic yapilmamis sayilacaktir.

Konu Terim degil ancak bu kadar sallamasyon yazi yazilir. Oncelikle Terim in ilk senesi butunuyle ASY deydi , 2002-2003 sezonu . Ve bahsedilen sezonda Hakanin topu filan elle cikarilmadi.

O mac 2003-2004 sezonunda oynandi ve daha da komigi topu cizgiden cikardigini soyledigin adam o donemde Turkiye hudutlari icinde bile degildi. Sallamasyon yapmadan fikirlerinizi yazarsaniz iyi olur

Fatih Terim öncesi ve sonrasi diye Türk futbolunu incelesin ona karsi olanlar. Terim´in nasil biri oldugunu o zaman anlayacaklar.

- 1990-93 arasında çalıştırdığı Ümit Milli Takımı’nı Akdeniz Oyunları’nda şampiyon yaptı. Bu bir ilkti.

- A Milli Takım, Terim’li 1993-96 sürecinde ilk kez Avrupa Şampiyonası finallerine katılma hakkını kazandı. Böylece ilk defa finalilere katılmayı başardık.

- İstatistik olarak ise Milli Takım, 1994-1996 arası 15 maç üst üste yenilmeyerek unutulmaz bir rekor kırdı.

- Terim bu kez 1996-2000 arasında G.Saray’ın başındaydı. 4 kez üst üste lig şampiyonluğu Süper Lig tarihinde bir ilkti. Bir Türk hoca adeta tarih yazıyordu.

- 2000 yılında G.Saray, UEFA Kupası’nı kazanırken Türk futbol tarihinde adeta bir devrim yaşanıyordu. Bir Türk takımı ilk defa böyle bir başarıyı, üstelik 9 maçta hiç mağlup olmayarak gerçekleştiriyordu.

- Fiorentina ve Milan’ı çalıştırıp İtalya’da çalışan ilk Türk hoca unvanını alan Terim’in yolları A Milli Takım’la 2005’te yeniden kesişti. Terim, 2. kez takımı Avrupa finallerine taşıdı, önceki günkü yarı final başarısı yine bir ilk oldu. Daha önce çeyrek final oynamıştık.

- Fatih Terim’li Milli Takım, bu finallerde Hırvatistan ve Çek Cumhuriyeti’ni ilk kez resmi maçlarda yendi. Fatih hoca ayrıca 75 maçta 35 galibiyet, 22 beraberlik, 18 yenilgiyle Milli Takım tarihinde en çok maça çıkan, en çok galibiyet alan, en çok gol gören (110) teknik patron durumunda. Terim’in galibiyet oranı yüzde 47.

iyi yazmışsın renktaş,mourinho'nun da egosu var kaldı ki egosu olmayan büyük hoca yoktur.

ya ben kendi adıma soyle soyluyim bahsettigim begenmedigim egosu oyuncular yonunden bnm.. yoksa dısarıya karsı degil.. mesela milli takımda emre'ye takmıstı avr. samp.da emre sakatlanıncaya kadar baska kimseyi oynatmamıstı ardayı yanında oturtmustu fln.. bazen bu tarz takıntı yaptıgı seyler olabiliyor.. ama daha once bi baslıkta daha yazmıstım kulup ile milli takım olayı farklıdır sonucta.. egosunun bahsettigim kotu kısmını (hemen bi hatada fln adamı kovmak oynatmamak gibi) yansıtmassa muthiş işler basarır bence.. ilk doneminde mesela hagi'yi idare edebilen bi td idi..

ya ben kendi adıma soyle soyluyim bahsettigim begenmedigim egosu oyuncular yonunden bnm.. yoksa dısarıya karsı degil.. mesela milli takımda emre'ye takmıstı avr. samp.da emre sakatlanıncaya kadar baska kimseyi oynatmamıstı ardayı yanında oturtmustu fln.. bazen bu tarz takıntı yaptıgı seyler olabiliyor.. ama daha once bi baslıkta daha yazmıstım kulup ile milli takım olayı farklıdır sonucta.. egosunun bahsettigim kotu kısmını (hemen bi hatada fln adamı kovmak oynatmamak gibi) yansıtmassa muthiş işler basarır bence.. ilk doneminde mesela hagi'yi idare edebilen bi td idi..

sen rahat ol bu geldiğinde hata yapma lüksünün olmadığını biliyor çünkü ya seven sevmeyen herkes tekrar imparator imparator diyecek ya da sevmeyenleri artacak ki bu da onun meslek yaşantısı için iyi bir şey değil.

ben zaten lucescu yada gerets gelsin demedm ama terimi de takımın başında görmek istemiyorum,gs nin artık yenilikçi bi takım olması lazım takımı artık tugaylara suatlara hasanlara emanet etmeleri lazım,eğer terim gelecekse bile onu belki bi danışman,bi sportif direktör olarak kullanmak gerekir.eğer teknik ditektör olarak gelirse kendi egosundan ve hırsından dolayı bence hagiyle aynı pozisyona düşer ki bu bi efsane için ii olmaz.

Şuanda yönetim caylak birini takımın başına getirmesi zor,florya karışmış durumda tecrübeli birinin gelmesi lazım..Çaycısından varana kadar revizyon lazım..

Kutlu olsun, sampiyonlugumuz kutlu olsun. Helvaci baskan, cimbom sampiyon.

ben zaten lucescu yada gerets gelsin demedm ama terimi de takımın başında görmek istemiyorum,gs nin artık yenilikçi bi takım olması lazım takımı artık tugaylara suatlara hasanlara emanet etmeleri lazım,eğer terim gelecekse bile onu belki bi danışman,bi sportif direktör olarak kullanmak gerekir.eğer teknik ditektör olarak gelirse kendi egosundan ve hırsından dolayı bence hagiyle aynı pozisyona düşer ki bu bi efsane için ii olmaz.

tugay-suat-hasan diyorsun haklısın ama daha hiç bir tecrübesi olmayan bir teknik adama emanet etmek- böyle bir güçlü yönetimde risk değilmi? hem bu saydığın isimler fatih terimle çalışacaktır büyük ihtimalle.. abdullah avcı nasıl fatih terimin ilk zamanlarında alt yapı sorumlsu yaptı. herşey çabucak olmuyor burası türkiye bazı şeylerin oturması gerekli. ünal aysal dedi profesyonel bir yapı için uğraşcaz dedi. bugunlerde tecrübenin yanında hatalarının ve eksiklerinden ders çıkartacak bütün camianın ve teknik adamın getireceği başarı için birlik olma zamanı. fatih terim gelecek güçlü bir ekiple ne yapacakları veya yapmak istedikleri biz taraftarın istediği şeyler. güçsüz bir yönetimde olsa ego-hata-yalnış transferler söz konus olabilirdi. bugunlerde hiçbir kişinin veya ekibin kendi kafasına göre bencilce davranacağı bir ortam yoktur. herşey güllül gülistanlık olmadığı için tek çaba galatasaray ruhunu geri getirmek için çabalamaktır.

Üst Alt