Mahkeme Tedbiri Kaldırdı "Seçim Yapılacak" - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mahkeme Tedbiri Kaldırdı "Seçim Yapılacak"

Cevap: Mahkeme Tedbir Kararını Kaldırdı "Seçim Yapılacak"

beylerrr son 2 aydır galatasaray adına en sevindirici haber geldi

bundan sonra iyi haberler bizi bekliyor bidahaki sezona kadar

1-7-14 mayıs seçim yeni başkan ve yönetim (ünal aysal)

2- teknik adam ( fatih terim)

3- yeni ve bomba gibi yerli ve yabancı transferler

4- süper bir hazırlık ve tam destek hazırlık kampı

5- veeee en büyük gün galatasaray ruhunu taşıyan yönetim-teknik adam ve formaya layıkkk futbolcularlaaaa

TT ARENA (ALİ SAMİ YEN) STADINA BÜYÜK TARAFTARIMIZLA ASLANIN CENNETİNE- RAKİBLERİN CEHENNEMİNE MERHABA

6- Takımına daha çok sahip çıkan, maddi ve manevi anlamda daha fazla destek veren bir taraftar grubu...

Mesela en yakin arkadasim Tolga Öztürk, Mesut Özil ile ayni takimdaydi Schalke´de. Mesut 15 gol atiyorsa, Tolga 13-14 gol atiyordu mesela. Ama bir farklari vardi. Mesut Özil Alman vatandasiydi, Tolga Türk vatandasiydi. Ayrica antremanlara Galatasaray formasi ile cikmisligi oldugu icin, pek benimsemediler Tolga´yi :) Türk vatandasi oldugu icin de profesyonel anlasma imzalamadilar Tolga´yla. Takimda en az Mesut kadar popüler oldugu halde. Yani Tolga Türk oldugunu hissettiriyordu, ama Mesut Alman gibi davraniyor ve yasiyordu.

Mesela en yakin arkadasim Tolga Öztürk, Mesut Özil ile ayni takimdaydi Schalke´de. Mesut 15 gol atiyorsa, Tolga 13-14 gol atiyordu mesela. Ama bir farklari vardi. Mesut Özil Alman vatandasiydi, Tolga Türk vatandasiydi. Ayrica antremanlara Galatasaray formasi ile cikmisligi oldugu icin, pek benimsemediler Tolga´yi :) Türk vatandasi oldugu icin de profesyonel anlasma imzalamadilar Tolga´yla. Takimda en az Mesut kadar popüler oldugu halde. Yani Tolga Türk oldugunu hissettiriyordu, ama Mesut Alman gibi davraniyor ve yasiyordu.

peki tolga dedigin kisi simdi nerde?

Karari yeni ögreniyorum.

Gözlerim yasardi yeminle. Inanilmaz mutlu oldum.

Galatasarayimiza tekrar dan günes dogacaktir insallah. Allah`a sükürler olsun.

Cok sevindim cook.

Allahim sana sükürler olsun, Adnan Polat icin iyi bir ders oldu bu. Galatasaray ile uğrasilmaz, bunu Adnan Polat da anlamistir artik.

Mesut´u arkadas cevremden dolayi tanirim az cok, ayni sehirde yasiyorduk zaten. Mesut Türk oldugunu düsündügü halde hep bir Alman gibiydi. O ortamda kendisini daha rahat hissediyordu ve hedefinde hep Almanya icin oynamak vardi. Alman arkadaslari agirliktaydi ve Almanya´daki ortami aile gibi görüyordu. Fatih Terim israr da etseydi Mesut Almanya´yi sececekti.

türkçeside kötü galiba hatta yok galiba, bilen varmı???

peki tolga dedigin kisi simdi nerde?

3. Lig´de oynuyor Almanya´da simdi. Agir sakatlik da gecirdi. Türkiye´den teklifler vardi ama cok gencti o zamanlar ve Almanya´da basarili olacagini düsünüyordu. Ama dedigim gibi, Tolga Türk oldugunu hissettiriyordu. Türkce konusuyordu, Galatasaray formasi giyiyordu vs. Mesut tam tersiydi. O tam bir Alman gibi davraniyordu ve Alman vatandasiydi.

Bu arada Helvaci az sonra yine LigTV´de olacakmis. Futbol Gündemi´nde. Amma geziyor bu da ha :)

büyük harfle yazdın diye sen cok mu has galatasaraylı oldun smdi aferin o zaman sana..

benim cevabımdan ben daha has Galatasaraylıyım lafını çıkarman büyük başarı, tartışmayı sevmem sadece sölemek istediğim Galatasaray yazarken dikkat et büyük harfle başla burdaki herkes öle yapar...

Ya boşverin kim daha büyük Galatasarylı kim daha kuçuk bilmem ne , seviyoruz işte Galatasarayımızı bunun büyü kuçu mu olur.

İrfan Aktar:Helvacının seçime katılıp katılamayacağını,Hukukcularla görüşüp kararımı açıklayacağım..

karar-dosya.jpg

Eger helvaci secime girmezse, secim iptal olur.

Üst Alt