mansur yavaş - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Doğru ben Ülkücüyüm ve Türk Milliyetçisiyim ..

Bu Ülkeyi seven menfaatleri için çalışan kuru siyaset yapmayan milli çizgilerden çıkmayan herkes başımın tacıdır...

Teöristlerle organik bağını inlar etmeyen hdpkk ile ittifak yapanlar yeniden ülkeyi inşaa etselerde benim açımdan bi kıymeti yok..

Siz renktaşlarıma tavsiyem 4 oğuldan uzak durun...

İmamoğlu...kılıçdaroğlu...
karamollaoğlu..kaftancıoğlu..😅

Birileri de trol demiş.. ben x partinin y muhalefetin adamı olmam ..derdim günüm Türk Milletidir dünyanın neresinde olursa olsun..

Trol diyen arkadaş ben haftada 2 kitap bitirmeye çalışıyorum..paramı telefona kıyafete veya yemeye içmeye değil kitaplara harcıyorum..

Umarım o arkadaş da kendini geliştirmek için kitap okuyordur öyleyse sevinirim.. diğer türlü klavye bebesine döner
Ulan sizin gibi yanar döneri zor bulunur , milliyetçiliği ayaklar altına alanların yanı sizin yeriniz. Arap muhiplerinin trolleri gelmiş Türkçülük oynuyor burada , kasaba milliyetçisi seni. Kitap okumak mesele değil , okuduğunu anlayabilmek , yorumlayabilmek asıl mevzu. Ha iş nicelik ise de senin fare tutmuşluğun kadar bizim kedi öpmüşlüğümüz var. Her kitap okuduğunu satmaya çalışan da bir kendi okuyor sanıyor anasını satayım. Türk kelimesine yeterince leke sürdünüz utanmadan bir de millete milliyetçilik satıyorsunuz , şeriatçıların stepneleri. Türk'ün son başbuğuna her gün hakaretler ediliyor , adı sureti silinmeye çalışılıyor niyeyse bu sözde milliyetçilerden ses çıkmıyor. Teröristlere çadır mahkemeleri kuruluyor sınırdan davul zurnalarla karşılanıyor bunlardan ses çıkmıyor. Apo itinin kardeşi TRTye çıkıyor bunlardan yine ses çıkmıyor. Teröristler şehirlere hendekler kazarken göz yumuluyor bunlardan yine ses çıkmıyor. Daha geçen sene bu memleketin 33 evladını biçti Ruslar neredeydi milliyetçiliği yaladığın siyasetçilerin ? Gidip el pençe divan durdular Putin'in karşısında.

Türkçülük , Gökalp gibi Akçura gibi entelektüellerden sizlere kadar düştüyse vay halimize. Siyasal islama takozluk yaparsınız siz anca.

Yöntem çok çok basit. AKP'liler kimi görünce kuduruyor? Ekrem İmamoğlu, Canan Kaftancıoğlu; AKP'liler en çok kime saldırıyor? Ekrem İmamoğlu, Canan Kaftancıoğlu. Onca saldırıya rağmen İstanbul gibi bir yeri, Türkiye'nin seçmen özeti şehri kim aldı? Ekrem İmamoğlu, Canan Kaftancıoğlu.

O yüzden Ekrem İmamoğlu.

Doğu ve Güneydoğu'dan en rahat oy alacak isim Ekrem İmamoğlu. Mansur Yavaş'ı çok sevmeme rağmen maalesef genel Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanamaz. Çünkü bu ülke seçmeninin çoğu, özellikle yetişkin seçmen fanatik. Solcu da aşırı fanatik. Mansur Yavaş dediğin anda

"70 lordo solco ovlodo Monsor Yovoş" derler.

50 sene öncenin siyasetiyle yaşayıp devam ederler. Maalesef. Solcu da sağcısı da.
Kusura bakma da HDP aday gösterip kendi adayına oy verseydi bugün Binali ve Akp tayfası İstanbul'u öpmeye devam ediyordu. Yoksa İmamoğlu kazandı lakin kazanmasına da yardımcı olundu. Şimdi HDP bir aday çıkartsın ve tekrar seçim olsun İmamoğlu yüzde 35 oyu geçemez İstanbul'da

Kusura bakma da HDP aday gösterip kendi adayına oy verseydi bugün Binali ve Akp tayfası İstanbul'u öpmeye devam ediyordu. Yoksa İmamoğlu kazandı lakin kazanmasına da yardımcı olundu. Şimdi HDP bir aday çıkartsın ve tekrar seçim olsun İmamoğlu yüzde 35 oyu geçemez İstanbul'da
Aksi bir argüman gibi yazmışsın da ben zaten aynı şeyi söyledim. HDP Ekrem İmamoğlu faktörü sebebiyle aday çıkarmadı. Bu da çok yüksek sayıda insanı feci bir şekilde kudurtuyor. Bu yüzden İmamoğlu diyoruz.

Aksi bir argüman gibi yazmışsın da ben zaten aynı şeyi söyledim. HDP Ekrem İmamoğlu faktörü sebebiyle aday çıkarmadı. Bu da çok yüksek sayıda insanı feci bir şekilde kudurtuyor. Bu yüzden İmamoğlu diyoruz.
PKK'nın ipiyle kuyuya inilmez. Yarın AKP genel af veriyorum dese koşa koşa ona oy verirler. O yüzden zor be kardeşim. :)

Ex70OOxXMAAGbBP

Üst Alt