mansur yavaş - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yani yapçak bişi yok. Seçilme şansı varsa öpe öpe vercez ok
Ew8DBXZWUAcSLiY

Aynen. İmamoglu kaypak ve herkese oynayan bir tip, cizgisi de net degil, durusu da.

Ondan var zaten yenisini neden isteyelim? Mansur Yavaş aday olmali. HDPli de kime istiyorsa oy versin, sonucta iki aday kalacak.

M. Kemal, Erzurum Kongresinde Şeriatçı, Mandacı, Saltanatçı, Azınlıkçı, her cenahtan temsilciyle oturdu masaya.
O bahsettiğin "Herkes" bu ülkenin birer ferdi.

Var olan ise ayrıştırma ve bölme üzerine bir politika güttü yıllarca. Bugün kötü dediğine menfaati uyuyorsa yarın dindaşım, kardeşim diyebiliyor. Kaypaklık budur.

Reis son duzlukte yere yigilir kalir

Reis yorgun

Reis kazanamayacagini bildigi icin 2023'te secim yapip bir daha aday olmayabilir bile
20 yıldır aynı sözleri çok duyduk. Her seferinde sandıktan çıktı.

Reisin şahsının olmadığı bir senaryoda ne iktidar ne yancısı ortada kalmaz. Çil yavrusu gibi dağılırlar..

Bahçeli denen zevat kime yanlamaya başlar bilemem.

SM-N975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

20 yıldır aynı sözleri çok duyduk. Her seferinde sandıktan çıktı.

Reisin şahsının olmadığı bir senaryoda ne iktidar ne yancısı ortada kalmaz. Çil yavrusu gibi dağılırlar..

Bahçeli denen zevat kime yanlamaya başlar bilemem.

SM-N975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Reis'e cok buyuk saygim var kendisi Ataturk'ten sonra ulkemizin gordugu en buyuk lider, ikisinin de dogrulari ve yanlislari oldu ama bu ulkenin evlatlari oldugu gercegi hicbir zaman degismeyecek.

M. Kemal, Erzurum Kongresinde Şeriatçı, Mandacı, Saltanatçı, Azınlıkçı, her cenahtan temsilciyle oturdu masaya.
O bahsettiğin "Herkes" bu ülkenin birer ferdi.

Var olan ise ayrıştırma ve bölme üzerine bir politika güttü yıllarca. Bugün kötü dediğine menfaati uyuyorsa yarın dindaşım, kardeşim diyebiliyor. Kaypaklık budur.

Ben de oyle dusunuyordum, ta ki Belediye binalarinda havan topu bulunan HDPli itlerin tutuklanmasına tepki gosterene kadar.

Herkese evet, PKK’ya ya da HDP’ye hayır diye ayrıntılandırayım daha net olsun.

Yani yapçak bişi yok. Seçilme şansı varsa öpe öpe vercez ok

Bu anlayış bu fanatizm ülkeyi böyle getirdi. Kemal Kılıçdaroğlu "s. s. Ekmeleddin İhsanoğlu'na oy vereceksiniz" demişti. Biz de ona "s. g." demiştik ve oy vermedik. Ben vermedim yani.

Bazı şeylerden kurtulmak için, hedefe ulaşmak için savaşta her şey mübahtır anlayışı doğru ama o kadar da değil. Ekrem İmamoğlu'na inanmıyorsan, dünya görüşüne hitap etmiyorsa oy verme!

Bu anlayış bu fanatizm ülkeyi böyle getirdi. Kemal Kılıçdaroğlu "s. s. Ekmeleddin İhsanoğlu'na oy vereceksiniz" demişti. Biz de ona "s. g." demiştik ve oy vermedik. Ben vermedim yani.

Bazı şeylerden kurtulmak için, hedefe ulaşmak için savaşta her şey mübahtır anlayışı doğru ama o kadar da değil. Ekrem İmamoğlu'na inanmıyoesan, dünya görüşüne hitap etmiyorsa oy verme!
kime vermiştin?

Reis'e cok buyuk saygim var kendisi Ataturk'ten sonra ulkemizin gordugu en buyuk lider, ikisinin de dogrulari ve yanlislari oldu ama bu ulkenin evlatlari oldugu gercegi hicbir zaman degismeyecek.

Yazdıklarıma ters gorunebilir ama coguna katiliyorum.

Ama Atatürk 10 uzerinden 8-9 ise, Erdoğan 4-5. Mesele Demirel’inden İnönü’süne Çiller’inden Yılmaz’ına 10 uzerinden 1-3 le yonetildik senelerce.

4-5i 7-8e yukseltmesi de cok kolaydi Erdogan’in. Adalete karismayacakti,kendini gelistirip eski metodlarini terk edecekti, tum milleti gercek anlamda sahiplenecekti. Ama iste insan nasil geldiysem oyle gider demeye cok meyilli ne yazikki.

Üst Alt