Marcao’da İbre Eksiye Döndü - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yeşillenmek istiyorum
didier-drogba-nin-fenerbahce-ye-transferi_450191_m.png

Maşallah tam bize yakışan hareketler ulan 22 yaşındaki stoper tabi hata yapabilir siz 22 yaşınızda eliniz şeyinizde otururken adam tek başına mücadele veriyor takımda Luyindama ile birlikte kimse de demiyor ki orada orta saha ne iş yapıyordu neden bu kadar boşluk yakaladı bu adamlar yok anca Marcao hata yaptı Marcao kötü transfer ulan daha düne kadar 50 mil.€ diyordunuz Marcao için ? acaba Real Madrid taraftarı da Sergio Ramos 'un hatalarından sonra böyle çöp vs. diyor mudur bir merak ediyorum ki ...

Marcao'yu hiçbir zaman çılgınlar gibi savunmadım. Sadece Luyindama'yla beraber önceki üç stoperimizin oluşturacağı her türlü ikiliden daha iyi olduğunu düşünüyordum. Tatilci karaktersiz S.rdarı kafadan eliyorum. Ozan ve Maicon ikilisi arkaya atılan toplarda çok zor anlar yaşattı bize.

Benim düşüncem genç stoper + deneyimli yaşlı stoperdi. Maalesef iki genç stoper olunca gelişimleri zor oluyor.

Ki Marcao'yu ilk hatasinda aşacak olsam Trabzonspor maçından sonra asardim. Trabzon'da asmadim, Benficadan sonra asmadim. Şampiyonluk gidince de artık üçüncü seferde izin verin biraz şikayet edeyim. Şampiyonluk gidince 30-40 milyon Euro'luk gelirden olunca alacaklılara ne diyeceksin kusura bakma Marcao 22 yaşında mi diyeceksin?

Bundan sonra bu takika scout transfer yapilsin diyene kufur edicem. Kafayi yemis bu millet. Bu tarafyar ile BİR BOK OLMAZ

Marcao iyi stoper ama hata yaptiginda elestirilecek. Son maclarda kritik hatalar yapti bunun icin de elestirildi. Kritik maclarda hata yapmaya devam ederse daha cok elestirilecek. Potansiyel var hatalarini da azaltir diye umuyorum.

Sosyal Medya taraftarıyla bir bok olmaz yazacaktın galiba. Sosyal medya klavye taraftarları takıma zarar veriyor cok net.
yoooooo aynilari burada da mevcut. Baksana bir mac rezil oynadi diye anasi avradi kalmadi.
ADAM 22 yasinda! İlk defa buyuk bir takimda oynuyor ilk 11 de oynuyor.
Yahu Sule, Varane, Tah felan alsaydik hemen 0 hatayla mi oynarlardi ilk zamanlarinda? Ayni hatalari yaparlarsi, ustune koyup gittiler zaten.

Hata elbet yapacak önemli nokta bunlardan ders çıkarması.Bu hatalarının benzerlerini eski takımındada yapıyordu.Bunları üzerine çalışırsa diğer özellikleri bir stoper için iyi.

Biz yanlış sistemle oynadığımız için böyle oluyor stoper her topu karşılayacak diye bir şey yok ayrıca pozisyonda rashad onu itiyor marcao itiraz bile etmemiş öyle bir oyuncu. Stoperleri bu kadar önde kuracaksak orta sahada bir dos ile merkezi kapatmalıyız topu rakip yarı sahada ıskaladı 50 metre top sürdü rashad rahat şekilde.

22 yaşında bir stoperin bu kadar eleştirilmesi yersiz bence, biraz daha partnerine alıştığı takdir de hatalarını minimize edecektir. Güveniyorum ben Marcao'ya bu transfer de itiraz ettiğim yegane şey bonservis ücreti idi. Yoksa oyuncunun genel performansı harika olmaya doğru gidiyor.

Üst Alt