Marcao’da İbre Eksiye Döndü - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Marcao, hocanın oynatmak istediği sistemde bir numaralı adam. Yalnız şöyle bi' gerçek var, ayağı ne kadar iyiyse, hızlı ve güçlü oyunculara karşı o kadar kötü. Seferovic ve Erzurum forveti buna bir örnek.

Son yıllarda yapılan en iyi transferlerden biri; ibre eksiye dönmüş de bilmem neymiş?, hadi oradan!...Yarı maliyetine transfer olduğu, kendisinden daha büyük yaştaki Luyindama' dan (Onu da beğeniyorum) daha çok güven veriyor bana. Pas trafiğine layıkıyla katılan bir stoperimiz oldu yıllar sonra. Hatta artırıyorum, orta saha futbolcularımızın alayından daha fazla katkısı var bu bakımdan. Havadan-yerden kesiciliği de gayet iyi ama bu orta saha ve beklerle değil Luyindama-Marcao, aklınıza gelebilecek en iyi tandem de bu tür hatalar yapacaktır...

Evet, Ramos kadar hızlı değil maalesef!. Diğer iyi özelliklerinin yanısıra, bek orijinli Ramos gibi de hıza sahip olsaydı; Portekiz ligine kapağı atmış, 22 yaşında Brezilyalı böyle bir stoperi 4 milyon bonservisle Türkiyeye getirebilirdik zaten?!...

Gazete sayfaları bir şekilde dolacak da forumdaşlardan bunca kişinin böyle bir saçmalığa prim tanımasından, kendileri adına üzüntü duydum doğrusu...

Son düzenleme:
Bizde eleştiri bitmez istersen Sergio Ramos ol bu değişmez.

İyi oynayınca çok iyi oyuncu kötü oynadığı maçlar sonrası "Marcao takımı yaktı" "Diagne yokları oynadı" :tbr:

Önce şunu bir kavrayalım. Bu oyuncular insan robot değil !

ibre mibre bilmem

benim bildiğim ft hocam marcao'yu kesmez. ozan'da olduğu gibi bunda da ısrar eder. inadından mı yoksa oyuncuya inancından mı bilmem ama kolay vazgeçmez böyle durumlarda.

bu ikili ile önümüzdeki sezon da devam ederiz sakatlık vs olmadığı müddetçe.

Neden beşiktaş maçında ve zenit maçında rezalet oynayan moses konuşulmuyor medyada yada neden rezalet ounayan mirin konuşulmuyor yada sahada gezinen zajc mıdır nedir o konuşulmuyorda bizim oyuncularımızın sürekli hataları konuşuluyor hep uyanın millet bunlar iyice zıvanadan cıktı

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt