Mehmet Ali Aydınlar ’32.Gün’ Programına Konuk Oldu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Ali Aydınlar ’32.Gün’ Programına Konuk Oldu

Cevap: Mehmet Ali Aydınlar ’32.Gün’ Programına Konuk Oldu

cezalar verilmeden 58 i degistiremezsiniz demis uefa :D

M. Ali Aydınlar: "İlk defa açıklıyorum, UEFA'ya bizzat gidip ben 'kulüpleri küme düşürmek istemiyoruz, ne yapmalıyız?' diye sormaya gittim"

Mali İngilizcem çok iyi değil diyor

Birand neden diye soruyor :asd:

Tam ezik bu yahu. Geveliyor sabahtan beri yaptığı ineklikleri.

Bütün klüpler başkanı imza attıkları şeyin ''şike yapanla girişimde bulunanların cezaları aynı olmamalı'' değişikliğine imza attıklarını sanıyorlardı ..

O gerçekte ortaya çıktı. Maa uefa'ya ''biz küme düşürmek istemiyoruz'' demiş meğerse.. klüplerde bu imza attıklları değişiklik hakkında kandırılmıştır...

Adamlar genel kurul evet derse bir defalık düşürmeyin demiş ama şartların da maşallahı var, donlarına kadar alıyorlar.

Genel kurul hayır dedi ama ne diyecek bakalım.

Uefa nasıl bir defalık izin verir bu tür olaylara aklım almıyor benim arkadaş.

Sanırım fb ve yandaş klüpler süreci uzatalım sümen altı edelim derken kendi ayaklarına sıkmışlar.

Play-off'a kadar bizim disiplin kurulları gerekli adımları atmazsa, Mali'nin söylediğine göre UEFA el atıp değiştirilmeyen 58. madde gereği kıyım yapacak.

Geçmiş olsun derim.

Uefa kim ? Uefa, Isvicre'de olan bir dernek. Onlara karsi savasalim, gerekirse Avrupa'ya gitmeyelim.

hahahahah

Mal Tüpcü. :asd:

Allahın adını ağzına alıyor şerefi eksik ama ahlaksızlıklara göz yumalım demekten de geri durmuyor.

yarın ezikliğin nirvanaya ulaştığı bir açıklama yapar şikebahçe

ulan fb nin cl ye gitmemesinden haberi varmış birde nihat özdemir yk yı toplamış gitmeme kararı almışlar peki neden ilhan helvacı ya iftira attılar play off tan önce cezalar verilir gidişat öyle

MAA konuştukça fb daha çok batıyor. İyi de neden federasyon başkanıyken konuşmadın be adam?

Üst Alt