Mehmet Ali Aydınlar ’32.Gün’ Programına Konuk Oldu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Ali Aydınlar ’32.Gün’ Programına Konuk Oldu

Cevap: Mehmet Ali Aydınlar ’32.Gün’ Programına Konuk Oldu

beyler para kazanmak istiyormusunuz?

yarin gorevi kotuye kullanmaktan dava acin kazanirsiniz

Herif fb'nin avukatı gibi çalışmış aylarca. Kendisi söylüyor utanmadan. Suratına tükürmek lazım böylelerinin.

Tünelin ucu karanlık, çok iddialı konuşuyorum, Türk futbolu için karanlık. Ben istifada ısrarcı oldum, konuştuk. Arkadaşım sms attı şu kanalı açar mısın dedi. İçinden federasyon başkanlığı hevesi geçen eski bir federasyon görevlisi çok enteresan laflar ediyordu. Ben 4 temmuzda karar veririm diyordu.

şu açıklamalara inanamıyorum ya...AYLARDIR BURALARDA YAZILAN HİÇ BİRŞEY KOMPLO TEORİSİ DEĞİLMİŞ BU ŞEREFSİZ TAM OLARAK BİZİM TAHMİN ETTİĞİMİZ GİBİ YÜRÜTMÜŞ SÜRECİ...ALLAH BELANIZI VERSİN.... ..ya adam ciddi ciddi uefaya biz düşürmek istemiyoruz nasıl yapıcaz hacı demiş ya yuuh

şu açıklamalara inanamıyorum ya...AYLARDIR BURALARDA YAZILAN HİÇ BİRŞEY KOMPLO TEORİSİ DEĞİLMİŞ BU ŞEREFSİZ TAM OLARAK BİZİM TAHMİN ETTİĞİMİZ GİBİ YÜRÜTMÜŞ SÜRECİ...ALLAH BELANIZI VERSİN.... ..ya adam ciddi ciddi uefaya biz düşürmek istemiyoruz nasıl yapıcaz hacı demiş ya yuuh

Gerçekten inanılmaz bir durum. Aşağılıkça bir davranış.

Yazıya ulaşamadığından istifa ettim dedi resmen :sgr:

Bu kadar mal varlığı olan bir insan bu kadar mal olamaz, illuminati forever.

helvacıdan da özür diledi.kısmet erkiner sallamış onu da itiraf etti ve fenerin son umudu da çöktü :D

Üst Alt