Mehmet Ali Aydınlar ’32.Gün’ Programına Konuk Oldu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Ali Aydınlar ’32.Gün’ Programına Konuk Oldu

Cevap: Mehmet Ali Aydınlar ’32.Gün’ Programına Konuk Oldu

adam fenerbahçeye zarar veriyorlarmı soruısuna cevap vermicekti. birden cesaretini toplad kaptırdı gitti laan

Cihan Kamer bana iyi niyetli ama cehenneme giden yol iyi niyet taşları ile döşenmiştir diyor, bana ne olur bilmem ama Fener cehenneme doğru ilerliyor.

fb CAS davasını kaybederse disiplin kuruluna verilecekmiş. Bile bile lades yaptı salaklar.

CAS taki davayi kaybederlerse 3-5 sene uefa men edicekmis avrupa kupalarindan f.b yi ki kesin kaybedicekler :D

adam fb başkanlığı için şimdiki yönetime muhalefet oluyor. camiaya ise feneri kurtarmak için 8 ay uğraştım gibi açıklamalarla ikna eder.

40 dk daha konuşsa o gazla sabaha viyanayı tek başına kuşatmaya kalkar.

Oha itiraf etme len bari.

"Ben feneri düşürmeyi istermiyim hiç"

Ahahahahahahahahahahahahha

M. Ali Aydınlar: "Fenerbahçe'nin müzesindeki en büyük kupayı ben getirdim." asdkpjsfksdjg :D :asd:

Adam ilk kez bu kadar kesin konusuyor heralde.Fb baskanlıgına adaylıgını koymak ıcın tff den ıstıfa ettı zaten.Fb yi düşüren baskan olmamak ıcın.

bişe dicem uefa disiplin davası açar mı (ki eğer ben olsaydım açardım) şu sözden sonra fenerbahçeyi düşürmem münkün mü dedi adam bildiğin yahu 10 gün önce ki federasyon başkanı bunu diyen.

İstifa etme kararı aldım ama 17 kulüpten istifa etmemen için baskı geldi. Bir tek kendi kulübüm istifamı istiyordu.

Üst Alt