mehmet demirkol - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
silmişler twiti

EnnCio1XMAIxMje

ego manyağı bir herif bu.Kesin problem çıkar söyleyeyim.

Socrates'te ne işi var bunun. Yazık etmişler kanala.

2018 dünya kupasında ilk kez görüp abone oldum kanala, 2.5 senedir severek takip ediyorum ama bu sene 3-5bin abone kapmak ercan taner,demirkol,çağıl falan alıp iyice ana akım medyaya döndüler.

belki daha az izleniyordu, abonesi azdı ama kemik kitle vardı, kaliteliydi. Ülkede her güzel şeyin bozulması gibi malesef socrates'te bozuldu

valla helal olsun adama kupalarla kim ne poz vermiş pek çok kişi dikkat etmemiştir fakat bunun gibilere kimin nasıl poz verdiği ne derece battıysa dikkat etmişler birde abuk subuk konuşacak günler için şafak saymışlar.

2018 dünya kupasında ilk kez görüp abone oldum kanala, 2.5 senedir severek takip ediyorum ama bu sene 3-5bin abone kapmak ercan taner,demirkol,çağıl falan alıp iyice ana akım medyaya döndüler.

belki daha az izleniyordu, abonesi azdı ama kemik kitle vardı, kaliteliydi. Ülkede her güzel şeyin bozulması gibi malesef socrates'te bozuldu

O kanalda galatasaraylı da var hem de çok iyi galatasaraylılar ha ( emre özcan atahan altınordu ) gibi ama bir gun fanatiklik yaptıklarını görmedik.

O kanalda galatasaraylı da var hem de çok iyi galatasaraylılar ha ( emre özcan atahan altınordu ) gibi ama bir gun fanatiklik yaptıklarını görmedik.

valla bildiğim kadarıyla ilhan özgen de fenerli ama severek izliyordum. Belki halkın çok tanıdığı,popüler isim değiller ama dediğim gibi kemik kitle severek takip ediyordu hepsini.

2012 -13 sezonu devre arasında sneijder gelmeden önce bu takımın sneijder e çok ihtiyacı yok zaten takım gidiyor bir şekilde diyordu..Gidiyor dediği takım cluj,braga nın olduğu grupta zar zor ve leş gibi top oynayarak çıkmış ve ligin ilk yarısını sadece 33 puanla kapatmıştı..O sezonun il yarısındaki leş futbolu herkes hatırlayacaktır.

Adam çift forvet umut-burak ikiliisnin olduğu kanatlarda amrabat ve hamit in oynadığı takım için 27 yaşında inter den gelmiş sneijder için sıradan oyuncu muamelesi yapıyordu ve o leş ve kabız futbola rağmen sneijder e gerek yok diyordu...

Yıllarca selçuk-burak ikilisini övdü durdu...

Sabri galatasaray da hep oynamalıydı..

Mustafa Denizli geldiğinde galatasaray için çok iyi bir hamle dedi..

O kadar sey var ki fenerliliğinin fazla kaçırdığı buna benzer durum...

Bizim işimize yarayabilecek çoğu adamı eleştir,ama işimize yaramayacağı belli olan adamları öv..,

Rıdvan Dilmen de hamza döneminde şampiyonlar ligine giderken umut ve burak ikilisi yeterli forvete gerek yok diyordu...

Üst Alt