Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak toplantı yapacağız" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak toplantı yapacağız"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak yarın toplantı yapacağız"

Isin özeti budur bencede. Biz O ruhu ariyoruz , ama bu takimda ve teknik ekibinde maalesef bu yok .. yönetimde buna canak tutunca isler böyle oldu. Adnan Polat yillarin yöneticisi ve baskani.. ama halen anliyamadi taraftar olarak ne istedigimizi.. bir ara anliyor saniyordum maalesef yanilmisim.. bu takimin tek ilaci suan itibaren Fatih Terimdir.. onun getiricegi cosku ve hirs herkesi atesliyecektir..

Devre arasinda yönetin erken secime gitmeli, artik kimsenin güveni kalmamistir.. ama bu kadar yürekli ve galatasaray sevdalilari olduklarini sanmiyorum!!

Fatih Terim'i seviyormuşsunuz, saygı duayacağız tabi ama aynı görüşte olmak zorunda değiliz sanırım. Terim'in gelmesi bir faciadır. Bırakın bütün olumsuzluklarını bir yana, bir yıl bile takımın başında kalsa; ondan sonra bir 10 yıl daha futbolcu krallarla yaşayacağız. Terim, takımda kast yaratan bir adamdır. Terim, bir virüstür, aşısı da yoktur. Tek korunma yolu, yakın temastan kaçınmaktır.

Fatih Terim'i seviyormuşsunuz, saygı duayacağız tabi ama aynı görüşte olmak zorunda değiliz sanırım. Terim'in gelmesi bir faciadır. Bırakın bütün olumsuzluklarını bir yana, bir yıl bile takımın başında kalsa; ondan sonra bir 10 yıl daha futbolcu krallarla yaşayacağız. Terim, takımda kast yaratan bir adamdır. Terim, bir virüstür, aşısı da yoktur. Tek korunma yolu, yakın temastan kaçınmaktır.

sayın terime saygım sonsuz ama maalesef onun yarattığı baba-oğul abi-kardeş düzenine yedirdiğimiz teknik direktör sayısı bi elin parmağını geçti..yeniden terim dönemi bildiğimiz terim ise yeniden bi 10 senemiz daha gider,bizim derdimiz ne teknik ne taktik..arkadaşımında dediği gibi bi hastalık,futbolcuya dayalı düzen hastalığı ve yıllardır bu sorunu yaşıyoruz,kısaca aklınızdan geçirin giden tdlerin gitmesinde en baştaki neden ne??

ben hala rijkaardın bize bir şans olduğunu düşünüyorum,çok zorlanıyoruz ama yönetim gözünü açıp göğüs gererek en az 5 kişiyle ipleri koparması lazım futbolculardan(kim oldukları 3 aşağı 5 yukarı belli)

zaten bu sene kayboldu,hiç değilse hastalığımızdan kurtulduk deriz..

Rijkaard'a bileti kesip kendilerini aklayacaklarını sanıyor heralde Helvacı bey.

hey yavrum hey.hep dedik futbolcuya dayalı düzene son vermek için rijkaardın arkasında durulmalı.ama nerde buraya kadarmış.bu düzen sürdüğü sürece yeni gelen hocada çok fazla kalmaz eğer futbolcuların istediği ortam oluşmazsa.yazık.:(

ersun yanal falan istemiyorum.gelecekse abdullah avcı gelsin.sistem hocası istiyorum.yada vazgeçtim ya.yılmaz hoca gelsin.bu ruhsuzların haddinden o gelir.döve döve oynatır hepsini gerekirse.

terimi isteyen arkadaşlarıda anlayabiliyorum..onlarda türk futbolcusunun bu gazlanma olmadan,başlarında bi baba yanlarında bi abi olmadan oynayamayacağını düşünüyorlar..o zaman terimle bi ferguson modeli uygulanmak zorunda(çok uzun yıllar)..çünkü aksi taktirde terimin yarattığı düzenin ardından terim tarzı olmayan bi td geldiğinde yıllarca yaşadığımız sıkıntıyı gene yaşarız..

terime bu şekilde olacaksa hayır demem..

saat kaçda toplanacaklar arkadaş,bilgili bir arkadaş bilgilendirse..

yahu bu ülkede fatih terimden başkası yok mu kardeşim?nedir bu her sıkıştığımızda fatih terim sevdası?eyvallah çok büyük başarılar kazandırdı ama artık hadi oğlum,aslanım,koçum benimlerle olmasın bu iş.

Rijkaard antremanda inanilmaz agresif, misimovicle 4 5 dakika konustu birseyler anlatiyordu hararetli. sonra da tek basina dolasiyordu sahanin ortasinda oyuncular isinirken

Ağzımı bozmama ramak kaldı artık. Bu Helvacı insanı kendi reklamını yapmak için resmen 105 yıllık camiayı kullanıyor. reha muhtar'ın bjkye yaptığını bunlar bize yapıyor şimdi. Del Bosque zamanında da o zamanki bjk yönetimi reha muhtarın "kovalım gitsin" şovuna kandılar sırf kendisi "ben kovdurdum" diyebilmek için şov yapmak için bjknin 6 senesini çöpe attılar adamlar daha yeni toparlanıyor. Şimdi de bu artisler bizim başımızı yiyecek.

Bakın antrenör de gönderilir kimya tutmadı dersiniz anlarım ama bu iş toptan yanlış. Futbolcu çetesine kelle veriyoruz yönetimdekilerde gazetelerde isimleri çıksın reklamları olsun havalarını atsınlar "Rijkaard'ı bile kovdum" diyebilsinler diye Galatasaray'ı kullanıyorlar.

Ağzımı bozmama ramak kaldı artık. Bu Helvacı insanı kendi reklamını yapmak için resmen 105 yıllık camiayı kullanıyor. reha muhtar'ın bjkye yaptığını bunlar bize yapıyor şimdi. Del Bosque zamanında da o zamanki bjk yönetimi reha muhtarın "kovalım gitsin" şovuna kandılar sırf kendisi "ben kovdurdum" diyebilmek için şov yapmak için bjknin 6 senesini çöpe attılar adamlar daha yeni toparlanıyor. Şimdi de bu artisler bizim başımızı yiyecek.

Bakın antrenör de gönderilir kimya tutmadı dersiniz anlarım ama bu iş toptan yanlış. Futbolcu çetesine kelle veriyoruz yönetimdekilerde gazetelerde isimleri çıksın reklamları olsun havalarını atsınlar "Rijkaard'ı bile kovdum" diyebilsinler diye Galatasaray'ı kullanıyorlar.

Abi bence bu Helvacı sadece bir kukla.

helvacida dahil tüm yönetim gitmeli. sorun helvaysa, helvalarini ben dagitirim. kimse helvasiz kalmaz. ne zaman rezil olsak bu adam cikiyor ve sanki ise yarar icraat yapacaklarmis gibi atip tutuyor. servet-ayhan-balta-sarp-baris ve tüm yönetim artik gidin. hatta keitanin yerine aldiginiz pinonuzu, topalin yerine aldiginiz cananizida alin gidin.

Abi bence bu Helvacı sadece bir kukla.

O sadece medyaya açıklama yapan kısmı işin. Normal bir açıklaması yok hepsi bir ayrı acayip futbolculara kalitesiz dedi geçen sene şimdi de hocayı kovmaya getiriyor lafı. Yedek üyesinden başkanına kadar herkesi söyledim ben zaten.

O sadece medyaya açıklama yapan kısmı işin. Normal bir açıklaması yok hepsi bir ayrı acayip futbolculara kalitesiz dedi geçen sene şimdi de hocayı kovmaya getiriyor lafı. Yedek üyesinden başkanına kadar herkesi söyledim ben zaten.

biz ne dersek diyelim bunlar maalesef rijkaardın başını yiyecekler :mad:

transfer sezonu yapmadiklari transferlerde para bulamamislardi ama Rijkaard'i gondermek ve tazminatini odemek icin kaynak yaratirlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt