Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak toplantı yapacağız" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak toplantı yapacağız"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak yarın toplantı yapacağız"

Ersun Yanal gelsin inanın sezon sonu Adnan Polat'la beraber gider...

Eveeet.. Görünen o ki yarin Rijkaard kovulacak.

Herzamanki gibi Antrenörü kesecez, Ki maalesef cogu yerde öyle oluyor, ve her sene gördügümüz seyi yine yasayacagiz.

Yenisi gelecek biraz yükselise geceriz. Sezonu 3. kapatiriz ve bidahaki sezon ayni yerden devam ederiz. Senelerdir bu böyle gidiyor.

Antrenör kesmeyi birakalimda senelerdir bizim halimiz niye böyle diye bi arastiralim ona göre davranalim..

He 4-5 seneden beri bu takimdaki degismemis olan Faktär Yönetimdir... Acaba burdami sorun var? :mad:

Bisey daha eklemek istiyorum. Bazi oyuncularimizin mahsus ! böyle kötü oynadiklarini düsünmeden edemiyorum..

Ali Sami Yen'de kapalı tribünün ortası 'istifa' diye bağırıyorsa o kişi gider.

Rijkaard'a bir taraftar olarak son bir sözüm var, özür dileriz.

Ersun yanal mı :) 2 sene daha çöpe. Haydi geçmiş olsun.

Sevgili Rijkaard, senide harcadık sende sorun yok bu bizim normal halimiz :)

Aslında sizlerle birşeyler paylaşmak isterdim ama direkt suçlamaya girer burda fanlık yapanlar kavga çıkarır bende ateşlemiş olurum. O sebeble ortaya çıkacağı(çıkarsa tabii) güne bırakıyorum. Sadece az biraz bilgisi olanlar ve olayları yakından takip edenler için 3-5 kelime halinde ipucu vereceğim. Yönetim, ekonomi, borsa ve spekülatif hareketler(yönetim kurulundaki insanlar), H.Üstünelin istifası, Stad, Kredi, ihaleler, ballı kaymak :)

Haa Rijkard konusuna gelince ben şahsen yarar sağlamadığını ve gitmesi gerektiğini düşünmeme rağmen o kadar lafın arkasında durmazsa yönetim ve yardakçıları ipucu olarak verdiğim kelimelerle ilgili düşüncelerimi kanıtlamış olurlar. Zaten çoğu kişi anlamıştır ne demek istediğimide...

Yarın toplantı yapacak yönetim kuruluna tek mesajım; sanmayın ki Galatasaray taraftarı hiçbirşeyin farkında değil, gün gelir onlarda birilerinin kellesini alır kiminki gitti farkına bile varamazsınız, hemde kafanız başınızda olmasına rağmen.

Ersun Yanal kim ya :D

Gelecek varsa oda Fatih Terim'dir.

Rijkaardı gönderirse yönetim İlk defa Adam akıllı bir icraat yapmış olacak.2. icraatları da ertesi gün istifa etmeleri olmalı tabi..

Bu Futbolcular Ersun Yanal felan Tanimazlar..!! Bunlar yaydan cikmis artik..!!! Ersun Yanalin felan bunlara Gücü yetmez..!!

bugün yapacakları en akıllı açıklama..

şu şu şu oyuncularla ilişiğimiz kesilmiştir..(kim oldukları 3 aşağı 5 yukarı belli)

beceremediğimiz için yönetim olarak bizde bırakıyoruz..

rijkaard tercihini gelecek olan yönetime bırakıyoruz dur,kanaatimce..

Begenmeyip yolladigimiz Skibbe suanda Bundesliga'da harikalar yaratiyor. Busabah suana kadar haberlerde 2-3 kere gösterdiler son macini.

rijkaard gidecekkkk.servet balta ve bazı oyuncular para cezası alacak artık oyuncular disipiline bile edemiyoruz....

Ben istiyorum Fatih Terim'i herkeste görüşüme saygı duymak zorunda..İnanın Mourinho'mu Terim mi deseler dakika düşünmem Terim derim..Taktik-teknik gibi şeylerle alakası yok bunun..İçimde ona karşı duyduğum çok büyük bir sevgi var ...

Isin özeti budur bencede. Biz O ruhu ariyoruz , ama bu takimda ve teknik ekibinde maalesef bu yok .. yönetimde buna canak tutunca isler böyle oldu. Adnan Polat yillarin yöneticisi ve baskani.. ama halen anliyamadi taraftar olarak ne istedigimizi.. bir ara anliyor saniyordum maalesef yanilmisim.. bu takimin tek ilaci suan itibaren Fatih Terimdir.. onun getiricegi cosku ve hirs herkesi atesliyecektir..

Devre arasinda yönetin erken secime gitmeli, artik kimsenin güveni kalmamistir.. ama bu kadar yürekli ve galatasaray sevdalilari olduklarini sanmiyorum!!

Begenmeyip yolladigimiz Skibbe suanda Bundesliga'da harikalar yaratiyor. Busabah suana kadar haberlerde 2-3 kere gösterdiler son macini.

Skibbe'yi beğeniyorduk, en azından bir kısmımız. Şimdi geriye dönüp bakınca, haklı çıkmaktan mutlu değilim. Onu gönderen yönetim zihniyeti, takımı buralara getirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt