Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak toplantı yapacağız" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak toplantı yapacağız"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak yarın toplantı yapacağız"

Yazıklar olsun Rijkaard gidebilir ama onursuzca . Hocalarıyla oynayan kendilerini klüpten büyük gören isimlere gık çıkarmayan her defasında o isimleri konuşturanlar yine hesabı yanlış kişiye kesti . İnşallah Tugay gelmez . Onun bir görevi var şu an görevinde kalmalı

Yazıklar olsun Rijkaard gidebilir ama onursuzca . Hocalarıyla oynayan kendilerini klüpten büyük gören isimlere gık çıkarmayan her defasında o isimleri konuşturanlar yine hesabı yanlış kişiye kesti . İnşallah Tugay gelmez . Onun bir görevi var şu an görevinde kalmalı kesinlikle . Galatasaray umrunuzda değil be yazıklar olsun .

mustafa sarp gorsun o yeni stadi ama siz gormeyin insallah

Bu adama zaten transfer döneminden kalma bir uyuzluğum var çok pis küfür edeceğim şimdi.:eek:

Sizi postalamak için biz kiminle toplantı yapalım?

Lan alacağınız radikal kararlar ne olacak biliyo musunuz?,önce kulübün üylerinden zengin iş adamlarından para içinde yüzen adamlardan bi miktar para toplayacaksınız,b.k gibi paraları var hepsinin,kişi başı 50 bin dolar falan toplayabilsen dünya kadar üyesi var,bi miktar para da kendin koyacaksın,rijkaard ı karşına alıp oturup konuşacaksın,istemediğin bütün adamların listesini isteyeceksin,kim olursa ulan kim olursa yani,servet se servet,hakan,ayhan,barış hatta kim olursa yani baros gitsin diyorsa onu yollayacaksın,onları postalayacaksın hiçbirinin gözünün yaşına,emeğine zart zurt bakmayacaksın,hoca gitsin diyorsa istemiyorsa tamamdır.

sonra çok detaylı bi transfer listesi isteyeceksin,a2 takımda bu sistemde oynuyor,yurt içi içinde tugay kerimoğlu detaylı bi rapor hazırlayacak,istediği adamları getireceksin,takımı tam anlamıyla revize edeceksin,her sene yabancı alıp gönderiyorsun,yerlilere dokunuyor musun?hayır,radikal karar alacaksan böyle olur hocayı gödnermek radikal bi karar falan değil hikaye anlatmayın lan bize,sonra biri gelecek o da gidecek,ya siz gidin yada böyle bi radikal karar alın gerisi hikaye,tamamen tıraştır.

mustafa sarp gorsun o yeni stadi ama siz gormeyin insallah

Niye Mustafa Sarp özellikle. Hani alternatifsizdi bu adam. Şimdi beddualarda bile adı geçiyor. Niye Aykut, Aydın, Serdar Özkan, Serkan Kurtuluş değil de Sarp. Bu bir çelişki midir :)

Ben istiyorum Fatih Terim'i herkeste görüşüme saygı duymak zorunda..İnanın Mourinho'mu Terim mi deseler dakika düşünmem Terim derim..Taktik-teknik gibi şeylerle alakası yok bunun..İçimde ona karşı duyduğum çok büyük bir sevgi var ...

Milli takim defansini gorduk sorun Rijkaard da mi Hiddink de mi yoksa futbolcular da mi

Milli takim defansini gorduk sorun Rijkaard da mi Hiddink de mi yoksa futbolcular da mi

Sorun oyuncularda bu net..

Ama bütün oyuncuları yollayamayacaksan mecbur hocan gidecek,ve düşündüğünde kim bu hurdayı kaldırır,Terim çeki düzen verir eminim..

oof of,Fenerli arkadaşlar şimdiden facebook,twitter gibi her türlü ortamlarda tacize başladılar ama ben hiçbir şey diyemiyorum :sad007: Bir yandan üzgün diğer yandan çok sinirliyim :mad:

Niye Mustafa Sarp özellikle. Hani alternatifsizdi bu adam. Şimdi beddualarda bile adı geçiyor. Niye Aykut, Aydın, Serdar Özkan, Serkan Kurtuluş değil de Sarp. Bu bir çelişki midir :)

yok yahu olay ana fikirde

ben cok kizmam sarpa

ama boyle soyleyince etkili oluyor:)

o kadar dipteyızki,bence bu dipten bızı terimden baskası cıkaramaz,sevmememe ragmen.bı hazır duzen olur getırırsın mesela tugayı basa.ama duzei gectım takım oyle bır bıtıkkı...radıkal kararda rıkaard yarın kovulur vea ıstıfa ettırılır.baska bısy beklemeyın

G.SARAY DARMADAĞIN! A.GÜCÜ'NDEN 4 GOL YEDİLER.. UFUK KIRMIZI KART.. BAROS SAKATLANDI. TARAFTAR İSE MUTLU..

ADNAN POLAT BUNU HEP YAPIYOR.. BİZ BU FİLMİ GÖRMÜŞTÜK.. AYNI SENARYO RİJKAARD İÇİN SAHNEDE..

BASİRETSİZ YÖNETİM KURBAN ARIYOR.. HEDEFTEKİ ADAM RİJKAARD. HELVACI "RİJKAARD İLE İLGİLİ KARARI YARIN VERECEĞİZ" Turksporun başlıkları bunlar şimdi eski olayları bir kenara bırakınca haberlere bakarsak sadece uzun zamandır yazılan çizilen şeylerdi bunlar bu site tarafından. Aslında biliyorum içten içe herkes biliyo bunları . Çok derin şeyler dönüyo . Kafam çok karışık ne olacak nereye gidiyoruz böyle

G.SARAY DARMADAĞIN! A.GÜCÜ'NDEN 4 GOL YEDİLER.. UFUK KIRMIZI KART.. BAROS SAKATLANDI. TARAFTAR İSE MUTLU..

ADNAN POLAT BUNU HEP YAPIYOR.. BİZ BU FİLMİ GÖRMÜŞTÜK.. AYNI SENARYO RİJKAARD İÇİN SAHNEDE..

BASİRETSİZ YÖNETİM KURBAN ARIYOR.. HEDEFTEKİ ADAM RİJKAARD. HELVACI "RİJKAARD İLE İLGİLİ KARARI YARIN VERECEĞİZ" Turksporun başlıkları bunlar şimdi eski olayları bir kenara bırakınca haberlere bakarsak sadece uzun zamandır yazılan çizilen şeylerdi bunlar bu site tarafından. Aslında biliyorum içten içe herkes biliyo bunları . Çok derin şeyler dönüyo . Kafam çok karışık ne olacak nereye gidiyoruz böyle

Yanlış hatırlamıyorsam, o emo sitesi bizim bu sitede yasaklı. Yasaklı olmasa bile o emo sitesine inanan insanın aklından şüphe ederim.

Yanlış hatırlamıyorsam, o emo sitesi bizim bu sitede yasaklı. Yasaklı olmasa bile o emo sitesine inanan insanın aklından şüphe ederim.

Emo mu . nasıl yani . Ya tamam anlıyorum dediğini ben arada girip nabızlarını yokluyorum sadece ama bu haberleri çok önceden veriyolardı . Aziz e şArdan a bi sürü şey söylüyolardı . Şimdi yorumlarda da sık sık görmeye başladığım bişey oldu bu bizim forumda.. Hani hep karamsar hava var derlerdi bizde işler kötü gidiyo derlerdi . Sonra Scoutgs 'nin haberini mi çaldılar naptılarsa artık hatırlamıyorum şu an + üslupları evet kör kütük inanılası bi site değil ama bu kötüye gidiş senaryoları gerçek oluyo . Gi gide her yerde yzılmaya bşlanıyo Sanki onlarda okuduğum cümleler o derece düşün yani .. Rijkaard gidecek . Gidecek de ne olacak . Bitti bu sezon da . Seneye ne olacak sabır mı edicez yine of kafayı yiyecem

son dakika gs ersun yanal ile anlaşmak üzereymiş.rijkaard yüzde 99 gidiyor 24 saat içinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt