Mehmet Topal Fenerbahçe'de İddiası - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topal Fenerbahçe'de İddiası

Cevap: Mehmet Topal Fenerbahçe'de İddiası

2,5 milyon çok ciddi para. Tamam sürekli sokağa atıyorlar parayı ama bu kadar da açılmazlar herhalde..

Mehmet Topal'dan iyi yerli on liberomu var ? Hayir.

Transferi sportif acidan elestirenleri anlamiyorum.

Mehmet Topal ın fenere gitceğini hiç sanmıyorum ama adam kendini baya geliştirmiş bizdeki gibi değil pasları felan baya geliştrimiş.

Mehmet Topal'dan iyi yerli on liberomu var ? Hayir.

Transferi sportif acidan elestirenleri anlamiyorum.

Topal'ı sever,destekler,başarılı olmasını isteriz.Hakeder çünkü duruşu,karakteriyle.

Ama "en iyi yerli ön libero" mantığıyla olaya yaklaşırsak sonu hüsran olur.Bunun en net örneğini Servet'le yıllarca yaşadık.Tabi ki aynı seviye de değiller ama anlatmak istediğim noktaya çok iyi bir örnek.

Umarım Fenerbahçe'ye gitmez.Sportif anlamda değil bu temennim.Tamamen kendisine verdiğim değerle ilgili birşey.

fenere messi gelse onlardan yine birşey olmaz o yüzden bırakın artıklarımızı toplamaya devam etsinler.

Mehmet Topal, Avrupa'da belli bir ismi var,iyi bir ligin iyi bir takımında oynuyor,milli takımda oynuyor,yaşı futbol için ideal ve bu haliyle Türkiye'ye dönerse "APTALLIK" etmiş olur.

Bu transfer olursa şaşırmam artık açıkçası.

Ne dersek diyelim parayı veren düdüğü çalar.

Biz Melo'yu alalım da isterlerse Topal'ı alsınlar.

Benim zoruma gider açıkçası.ve emreden de ayırt etmem onu artık.

4-5 sene bizde oynayıp valencia gibi bi kulüpe gittikten sonra gelip fenere gelmesi olcak iş değil.para için bi oraya bi buraya.yakışmaz

fb formasıyla tnet arenaya gelsin ben ona söverim arkadaş

KİM NE DERSE DESİN.GALATASARAY MERDİVEN DEĞİL ÜSTÜNE BASIP YÜKSEL DAHA SONRA YURTDIŞINDA YAPAMAYINCA FENERE GİT

O DA FENERE GELİNCE BEN DOĞUŞTAN FENERLİYDİM DERSE ŞAŞIRMAM

CANERE EYVALLAH O ÇOK FARKLI ,SERVET,KAZIM GİBİ OYUNCULARDA FARKLI.ONLARA EYVALLAH DERİM

Biz Melo'yu aldigimiz sürece sorun yok, Topal'in FB'ye transfer olmasina zerre kadar üzülmem.

yıllık 3.5 milyon euro

ve 6 milyon bonservis konuşuluyomuş

hayırlı olsun iyi kazık :asd:

Dünkü, daha doğrusu ondan evvelsi günkü maçta oldukça iyi oynadı yalnız. Uzun paslarıyla oyunu yönlendirdi. Ayrıca bu sezon, Valencia'da toplam 33 maçta forma giymiş bir oyuncudan söz ediyoruz.

Dünkü, daha doğrusu ondan evvelsi günkü maçta oldukça iyi oynadı yalnız. Uzun paslarıyla oyunu yönlendirdi. Ayrıca bu sezon, Valencia'da toplam 33 maçta forma giymiş bir oyuncudan söz ediyoruz.

O bölgede alternatifi yoktu yalnız Valencia'nın.Albelda vardı yaşı 35 neredeyse.Ondan formayı alması çok anormal sayılmaz.

topal yıllık taş çatlasa 3 alır fenerden.alexe geçen sene 2küsür veriyorlardı

Üst Alt