Mehmet Topal Fenerbahçe'de İddiası - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topal Fenerbahçe'de İddiası

Cevap: Mehmet Topal Fenerbahçe'de İddiası

Mehmet Topal cok düz bir oyuncu. Extra ozelligi yok. Ama profesyonel, disiplinli ve karakterli oyuncu ve Fener'e gidecegini sanmiyorum.

Fenere gelsin gelmesin benim zaten beğendiğim bir oyuncu değil.Bizim takımda işi yok.Ha fenerde de Selçuk Şahin yerine oynar o açıdan fener açısından iyi transfer.Ama abartılacak bir oyuncu değil

Gider niye gitmesin, babamızın oğlu mu Mehmet ?

Artık kimseye gitmez demem para bu insanlar kölesi olmuşlar.

adama bir teklifimiz yok gidebilir gayet Türkiye ye dönmek istiyorsa ve kendisine teklifimiz yoksa oynayabilicegi 2. büyük takım Fenerbahçedir adama kızamayız

Topalı Futbolcu olarak degil İnsan olarak severim eger böle bişey olursa İnsan olarakta sevmem.

Valencia'dan ayrılmak istese yine İspanya'dan alacak bir takım bulunur Mehmet'i. İngiltere liginden Everton gibi orta direk takımlar da teklif yapar bence. Kolay kolay Türkiye'ye gelmez yani. Hedefim Avrupa demişti sürekli, özellikle de Premier Lig. Tabi fenere gelmesi durumunda bu takımlarda kazanacağı paranın 2 katından fazlasını bile kazanabilir. Ama parayı tercih etmez gibi geliyor bana.

bu fenerin lejyoner takıntısı ne olucak yaw yıllarca nihatın hamitin yıldırayın peşinden koştular en sonda topalın peşindeler alabiliceklerini bilseler arda'yada teklif yaparlar.

Klubu Valencia adamdan gayet memnun ,seneyede kalmasini istemisler,su an icin kesinlikle Turkiyeye donmeyi dusunmuyor,En azindan 3 yil avrupada top kosturup beelli askerlikden bile faydalanmayi dusunen birisi,

Galatasarayin maclarini takip eden ,gercekten durust ve samimi bir adam ,futbolculugunda ziyade olan kisimi yaziyorum ve dediklerim birinci agizdandir.Valencia klubu parasal acidan satmak isteyip de Topal istemez ise ne olur onu bilmiyorum tabi :asd:

Ama klup devam etmek istediklerini iletmis kendisine

orada 1.5 2 kazanabilecekse maksimum ,burada 3 3.5 milyon euro alacak.bence gelir.kendisi için de kötü bir şey yapmaz. Galatasarayın oğlu değil bir şey değil , oynarsa oynasın buna takacak bir durum yok bence

Ben gidersede Mehmet e bişey demem.Öle üst düzey bir oyuncu değil bana göre.Bize gelse ilk 11 e giremeyecek bir oyuncu.

Üst Alt