Mehmet Topal Fenerbahçe'de İddiası - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topal Fenerbahçe'de İddiası

Cevap: Mehmet Topal Fenerbahçe'de İddiası

İBRAHİM SETEN ‏@ibrahimseten

Mehmet Topal'ın menajeri aradı, "F.Bahçe ile anlaştığımız haberleri yalan.. Valencia bizi istemezse, anca o zaman Fener'le görüşürüz" dedi..

Haber doğru ise fenerbahçe için iyi Mehmet Topal için kötü transfer çünkü gerçektende iyi oyuncu

Topal'in Fener'e gidecegeni sanmiyorum, Fatih Terim'i arayip, beni istemiyorlar, hocam beni takiminda görmek istermisin dese, Fatih Terim aldirir kesinlikle..

Mehmet Topal adam gibi adamdır , Galatasaray'lıdır , ihanet etmez bize.Valencia'da kalacaktır orada mutlu.Bir gün Türkiye'ye gelmek isterse geleceği takım Galatasaray olur tıpkı Arda'da olduğu gibi.

Topal'ın kariyerini bırakıp kolay kolay Türkiye'ye döneceğini sanmıyorum,dönecekse de ne şeyime gittin gerizekalı diye hakaret ederim,topal için Türkiye'ye dönmenin zamanının geldiğine inanmıyorum..

arkadaş demiş yukarda gelirse fener için iyi,topal için kötü bir transfer olur.

Mehmet Topal twitter: Türkiye'de Galatasaray'dan başka bir takıma gitmem. Basın çok şeyler uyduruyor.

facede gördüm varmı astarı?

Çok üzülmem... Galatasaray istemiyorsa fenere gidebilir namus meselesi haline getirmeyin adam profesyonel ,siz rakip şirketten 2 kat maaşlı teklif alsanız o şirkette çalıştığınız şirketin baş düşmanı olsa, gitmemmi diyeceksiniz ??

Arda'ya küfredenleri görelim ...

arda takımı gitme derken hocası takımı senin üzerine kuracam derken hazırlık döneminin sonunda kaçan adam ispanyadan sürekli taraftarına laf sokan bir adam

topal ise takım tarafından düşünülmeyen ve satılan bir adam gittigi yerde efendiliginden bir gram kaybetmeyen biri eger bizim bir teklifimiz yok ve Türkiyeye dönmek istiyorsa elbette bizden sonra 2. büyük takım Fenerbahçede oynaması dogaldır

yav mehmet topalı da goklere cıkarmayın gelirse de uzulmem..ayrıca hangı turk futbolcu fenerde oynamısta yurtdısına cıkmıs?bızım yurtdısına cıkan oyuncularımızı gerı turkıyeye getırmeye calısıyorlar felsefeye bak takımın...

Bizde yedek olur oynayacagi yere gitsin,mumkunse avrupada kalsin.Fenerede giderse sorun olmaz

Üst Alt