Mehmet Topuz harekatı! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topuz harekatı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mehmet Topuz harekatı!

Hiç beğenmediğim overated bir topcu

Bence çok iyi oyuncu. Mehmet Topal ve Lincoln' ün karışımı.

Mehmet Topal kadar iyi kesici değil belki ama ondan daha iyi hücum yönü var. Lincoln kadar hücum yönü gelişkin değil ama savunması ondan çok daha iyi. Oyunun her iki yönünü de oynayabiliyor.

Recep Mamur: Mehmet Topuz Kesinlikle Satılmayacak

Kayserispor Başkanı Recep Mamur ; Vatan Gazetesine yaptığı açıklamada şunlara yer verdi.

KAYSERİ Başkanı Recep Mamur, yıldız futbolcuları Mehmet Topuz’u hiçbir yere göndermeyeceklerini söyledi. Milli Takım kampında VATAN’a özel açıklamalarda bulunan Recep Mamur, Topuz’un da Kayseri’de kalmak istediğini belirterek şöyle devam etti: “Mehmet Topuz hiçbir koşulda satılık değildir. Kim kaç para verirse versin kararımız kesindir. Mehmet’in de görüşü böyle. Kesinlikle gitmeyi düşünmüyor. Tesis ve altyapımızı yaptık. Mehmet’i artık niye bırakalım.”

TEKNİK direktör Tolunay Kafkas da stat ve tesisleri yeniledikten sonra hedeflerinin büyüdüğünü ve Mehmet Topuz’un yuvada kalacağını söyledi.

Kaynak: Vatan Gazetesi

Alıntı yapılan yer: www.kayserispor.org

Bilmem anlatabildim mi?;)

Bende bi anlatmaya calisiyim ozaman...

Mehmet Topuz transfer olacaktir bu sezon aha buraya yaziyorum!

bu takim fb mi olur bjkmi yada biz mi oluruz bilemiyorim(buyuk ihtimal birinci alternatif)

Adam seneye serbest kalacak satmazsa Recep bey, bu kadar aptal olamaz.

Kesin gidici Mehmet bence.

Bende bi anlatmaya calisiyim ozaman...

Mehmet Topuz transfer olacaktir bu sezon aha buraya yaziyorum!

bu takim fb mi olur bjkmi yada biz mi oluruz bilemiyorim(buyuk ihtimal birinci alternatif)

Adam seneye serbest kalacak satmazsa Recep bey, bu kadar aptal olamaz.

Kesin gidici Mehmet bence.

Bunu bizim gibi Recep bey de biliyordur yoksa o koltukta o değil böyle düşünenler otururdu;)

Ancak durum şu ki hiçbir şekilde anlaşma yok demektir..

Yani halen tekliflere açıklar. Bence tüm kulüplerden gelecek teklifleri bekliyorlar bunun ardından karar verecekler.. Kayserispor yönetimi akıllıdır..

Anlaşılan kimsenin umrunda değil Topuz'un Galatasaray'ı transferde 4.sıraya koyması.Galatasaray ya 1. tercihtir, yada Galatasaray bir futbolcuyu aşan kulüptür. Bu kadar mı düştük?Vefa adına her futbolcu, her futbolcu eskisi savunulur ama GALATASARAY'IN adı kimsenin umrunda değil sanırım.

Orada fener ve bjk demesinin nedeni, bu klüplerin bizim takım ve trabzondan daha istekli olduğudur.Yani bjk ve fener daha çok istiyorlar ve daha çok para öneriyorlar,sürekli görüşme halindeler.O yüzden ilk onları söylemiş.Ne yani Mehmet topuz hem feneri hem bjk yi mi tutuyor..Mehmet Topuz bence Kayserisporlu.

Bende bu takımın her zaman 1. tercih olmasını istiyorum,fakat bu yönetici zihniyeti ile çok zor.1. tercih olmak için bu tür oyuncuları kaptırmamak için çaba sarfedeceksin ve alacaksın.Diğer rakiplarine tokadı atıp bu oyuncuları almaya başladığında zaten ierleyen yıllarda çıkan oyuncuların ilk tercihi olursun.

Bu şekilde de türkiyedeki 2. plandaki oyuncuları alıp takım sıradanlaştırmassın.Bu takımda oynamanın bir ayrıcalığı olur.

Orada fener ve bjk demesinin nedeni, bu klüplerin bizim takım ve trabzondan daha istekli olduğudur.Yani bjk ve fener daha çok istiyorlar ve daha çok para öneriyorlar,sürekli görüşme halindeler.O yüzden ilk onları söylemiş.Ne yani Mehmet topuz hem feneri hem bjk yi mi tutuyor..Mehmet Topuz bence Kayserisporlu.

Bende bu takımın her zaman 1. tercih olmasını istiyorum,fakat bu yönetici zihniyeti ile çok zor.1. tercih olmak için bu tür oyuncuları kaptırmamak için çaba sarfedeceksin ve alacaksın.Diğer rakiplarine tokadı atıp bu oyuncuları almaya başladığında zaten ierleyen yıllarda çıkan oyuncuların ilk tercihi olursun.

Bu şekilde de türkiyedeki 2. plandaki oyuncuları alıp takım sıradanlaştırmassın.Bu takımda oynamanın bir ayrıcalığı olur.

Kaan Bey,

Galatasaray'ı almasın ozaman.Bu oyuncu süper yetenklidir.Kendini hala geliştirebilir ancak bence bu takımın forması onun için yoktur.Olmamalıdır.Ben isterdim ki yöneticilerin çıkıp;

"Galatasaray'ı herhangi bir sıralama da(Galatasaray lehine) 1. sıraya koymayan adamın zaten bizim takımla anılması küfürdür.Basit insan profilinin burda işi yoktur olmayacaktır."

Belki ütopik konuşuyorum ama Galatasaray adını sadece transferle koruyamazsın.Bu şekilde zaman zaman sert çıkışlar yaparsın yapmalısın.Zaten yıldız adayı olup ta bizden başka takıma gidenler ilk gittiklerinde performansları iyi gitsede yok olup gidiyor.Tabii 2 3 tane extrem örnek yok değil.

M.topuzu alamayız zaten..Kayserispor takasa yanaşmaz ve kapıyı 5 ten açar..Açıkçası değmezde..

Kayseri bu gökhan ünal mevzuundan sonra GS e futbolcu satmayız bundan sonra falan demişti yanlış hatırlamıyorsam. Kaliteli Türk futbolcu çok az bu adam da en yeteneklilerinden özer ya da mehmet ten en azından birini bitirmeliyiz. Fener ikisini de almamalı...

Kayseri bu gökhan ünal mevzuundan sonra GS e futbolcu satmayız bundan sonra falan demişti yanlış hatırlamıyorsam. Kaliteli Türk futbolcu çok az bu adam da en yeteneklilerinden özer ya da mehmet ten en azından birini bitirmeliyiz. Fener ikisini de almamalı...

Kayseri'ye Topuz için odaklanıp zaman geçirilmesi zaten boşu boşuna hatadır.Ciddi teklif olsa bile o bonservis rakamı daha da artar.Aslında yapacakları çok basit.Tüm enerji Eren için harcansa alma ihtimali daha yüksek.Fayda maliyet oranıda Topuz*2 dir bence enaz.

Kayseri'ye Topuz için odaklanıp zaman geçirilmesi zaten boşu boşuna hatadır.Ciddi teklif olsa bile o bonservis rakamı daha da artar.Aslında yapacakları çok basit.Tüm enerji Eren için harcansa alma ihtimali daha yüksek.Fayda maliyet oranıda Topuz*2 dir bence enaz.

Bencede eren çok daha iyi olur. Ama maksat birazda rakibin oyununu bozmak. Fener alacaksa da en azından fiyat yükseltmek bence makul bir yöntem. Ama alırlarsa hakikaten kötü olur. Sağda kullansalar gökhan gönül-topuz, ortada kullansalar emre-topuz çok tehlikeli olur. Bari bjk alsa. BAzen psikopatlıkları tutuyor. Holoskoyu düşünüce:D

"F.Bahçe ve Beşiktaş'ın niyeti ciddi. Galatasaray ise beni alamaz. İsteseydi 5 yıldır beni oyalamaz, alırdı"

Mehmet Topuz

bU sorunun cevabını Süleyman Hurma ve başkanlarında arayacak.Bin dereden su getirenler onlar.Gittiği yerde mutlu olsun.Şu anda M.Topuz falan umrumda değil.Şu TD işini bekliyorum sabırsızlıkla.

alinacak bir tek Eren var ve bu konuda inatci olmak lazim! yok 6 milyon istediler diye kacinilmali eren konusunda

Yalniz Topuz'un " Galatasaray beni gercekten isteseydi 5 yil oyalamazdi" demesi komik olmus. Sanki evlilik vaadiyle kandirilip, 5 yil oyalandiktan sonra isyan eden, ask'a olan inancini kaybetmis, artik önüne ilk cikanla kismetle evlenecek kiz. Kalbini cok kirmisiz cocugun:D

Yalniz Topuz'un " Galatasaray beni gercekten isteseydi 5 yil oyalamazdi" demesi komik olmus. Sanki evlilik vaadiyle kandirilip, 5 yil oyalandiktan sonra isyan eden, ask'a olan inancini kaybetmis, artik önüne ilk cikanla kismetle evlenecek kiz. Kalbini cok kirmisiz cocugun:D

Öyle. Ama ilerde pişman olabiliriz. Serpilip güzelleşir bu kız sonra ah vah çekeriz:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt