Mehmet Topuz harekatı! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topuz harekatı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mehmet Topuz harekatı!

Sanmıyorum bu satılar farklı kaynaklarda da var.Eğer doğruysa Topuz değil Dozer olsa ne yazar.Bizden uzak ola.

gereksiz gibi geldi bana, o onceki yillarda oynadigi oyunu oynarsa kabul ama gecen sezon gosterdigi baya bencil oyun anlayisi ile bizim takimda yararli olacagini dusunmuyorum,

3 milyon olur ama 6 milyon degmez

6 milyon eurolar falan çok büyük paralar.İlle birine büyük para verilecekse bu Mehmet olamaz.

Sercan(O fizikle asla büyük takımın oyuncusunu olduğunu düşünmüyorum kapalı defanslarda ezilir gider..)

Murat ceylan(Yetenekli çabuk bir oyuncu alınması iyi olur..)

Eren (Bizim defansta banko oynayabilecek kalitede emre güngörün daha kontrollüsü ve soğukkanlısı diyebiliriz ama satmazlar..)

Özer(Ben hala büyük takımda oynayabileceğini düşünmüyorum bence istikrarsızda bir oyuncu bu seneki performansı yanıltmasın geçen sene piyasada yoktu..)

İsmail Köybaşı(Hücüm yapabilen yetenekli bir bek ama alparslandan iyi değil..)

Mopuz(Önerlen bonservisleri hiç haketmiyor ve 3 büyüklere adapte olamaz bu oyun yapısı ve tavırlarıyla..

Sercan hakkında yanıldığını düşünüyorum.91 doğumlu bir oyuncudan bahsediyoruz.Ve bu oyuncunun 11 gölü bulunmaktadır.Fiziğide zayıf demişsiniz,boyu 1.80 üzeri ve gayet geliştirilebilir bir fiziğe sahip.Zaten o fizikte sürat olduğu için değer kazanıyor.Tekrar ediyorum sercanın bu yaşta bu kadar ön planda olması başlı başına bir kriterdir.

ismail köybaşının bek olarak alparslandan daha iyi olduğunu düşünüyorum.alparslanın bu takımda bek olarak oynayabileceğini hiç düşünmüyorum.sol açık olarak da kralık verilip gelişimine bakılmalıdır.fizik olarak sercanın oynayamayacağını düşünüyorsun fakat alparslanı örnek veriyorusun..

Özer hakkında benimde tereddütlerim var...

Mehmet Topuzun Galatasaray ortamında başarısız olma ihtimali yoktur.

Sadece hasret çektğimiz o şut ve ortaları için bile transferi yapılır..

Ya arkadaşlar tüm yazılanları okumuyorsanız bir sayfa önceyi okuyun rica ediyorum.Adam katıldığı radyo programına Galatasaray'ı 4. seçenek olarak koymuştur. Bu adam Ronaldinho mu? Kim ki?Yetenekse yetenek ama rengini bu kadar belli eden adamdan bu kulübe fayda gelmez.Profesyonellikten nasibinide almamış.Servet var mesala bizde.Adam Galatasaraylı değil ama profesyonel, çıkıyor çatır çatır oynuyor.Bu adamdan bize fayda gelmez.

5 milyon euro verin alın işte yıllardır süren sağ kanat sorunuda çözülmüş olur...

ytl olsa ok derim ama kayseriden baska bir takimda oynamamis oyuncuya verilmez orda kendini kurtarici olarak goruyor helede gokhan gittikten sonra

bir zaman gokhanada en iyi forvet diyorlardi hani ne oldu

mehmet topuz bizde oynayamaz. kaliteli bir futbolcu değil, ekstra meziyetleri yok.alınırsa çok çok büyük bir israf olur. afrikalı çocuklar falan :D

Alabilecegimiz en iyi yerli oyunculardan bir tanesi orta saha sag acik nereye koy oynar hizlida bir futbolcu bana gore gelirse cok iyi olur uzun zamandir iyi bir sag kanadimiz yok insallah gelir.

Anlaşılan kimsenin umrunda değil Topuz'un Galatasaray'ı transferde 4.sıraya koyması.Galatasaray ya 1. tercihtir, yada Galatasaray bir futbolcuyu aşan kulüptür. Bu kadar mı düştük?Vefa adına her futbolcu, her futbolcu eskisi savunulur ama GALATASARAY'IN adı kimsenin umrunda değil sanırım.

Büyük takım oyuncusu değil,kayseride tek adam rolündeydi hep,çok bencil bir futbol anlayışı var ve çoğu maçda kayseriyi yakan adam oldu.Fener sadece gündem yaratmak adına alıyor bu adamı,karekteri ise bir emreciksin kadar dolayısı ile gereksiz bir transfer olur bu adam çünki hem takım oyuncusu değil hemde profosyonel anlamda kendini geliştirememiş.

Anlaşılan kimsenin umrunda değil Topuz'un Galatasaray'ı transferde 4.sıraya koyması.Galatasaray ya 1. tercihtir, yada Galatasaray bir futbolcuyu aşan kulüptür. Bu kadar mı düştük?Vefa adına her futbolcu, her futbolcu eskisi savunulur ama GALATASARAY'IN adı kimsenin umrunda değil sanırım.

Kenid adima cevap vermem gerekirse ben oyle deyip dmeedigini duymadim ama oyle dedysede buyuk ihtimal para konusunda demistir paraya gore bir siralama yapmistir.4 buyuk kulupte muhakkak teklif yapmistir mehmet topuza en cok parayi simdilik fener onermistir oda kafasinda oyle bir siralama yapmistir buda cok normal bence.

Kenid adima cevap vermem gerekirse ben oyle deyip dmeedigini duymadim ama oyle dedysede buyuk ihtimal para konusunda demistir paraya gore bir siralama yapmistir.4 buyuk kulupte muhakkak teklif yapmistir mehmet topuza en cok parayi simdilik fener onermistir oda kafasinda oyle bir siralama yapmistir buda cok normal bence.

Ben kimsenin Galatasaraylılığını sorgulayabilecek bir insan değilim.Ama benim gücüme gidiyor.Galatasaray ya 1.tercihtir, yada o futbolcu teknik direktörün anlayamacağı kadar büyük kulüptür.Optimist falan davranmam.Ben Galatasaraylıyım.Galatasaray'ı 4. sıraya koyan dönmeler bu kulüpten içeri girerse destek vermem.

Ben kimsenin Galatasaraylılığını sorgulayabilecek bir insan değilim.Ama benim gücüme gidiyor.Galatasaray ya 1.tercihtir, yada o futbolcu teknik direktörün anlayamacağı kadar büyük kulüptür.Optimist falan davranmam.Ben Galatasaraylıyım.Galatasaray'ı 4. sıraya koyan dönmeler bu kulüpten içeri girerse destek vermem.

Transfer tekliflerinin önceliğinden bahsediyor burada..

Fenerbahçe ile Bjk teklif yapmışken Galatasaray derse diğer 2 kulüp ne yapsın o adamı..

4-5 tane işe yaramaz yedeği verip almak lazım. Türkiye' de GS' da kadroya direkt girebilecek 2 oyuncu var zaten. Biri Topuz diğeri Sercan Yıldırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt