Melo: "Başkan çocukça davrandı" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo: "Başkan çocukça davrandı"

Cevap: Melo: "Başkan çocukça davrandı"

habertürk,vatan ve milliyet gibi Galatasaray Düşmanı gazetelerin oyununa geliyoruz.

pazarlığın suyunu çıkarmışlar. alın adamı taraftarın istediği yegane adam. kaç paraysa alın kardeşim. fenerlileri gıcık ediyo taraftarı ateşliyo . futbolu defansif açıdan beni tatmin etmiyor. çok bariz top kayıpları var ve peşinede düşmüyor ama ofansif olarak bu açıkları totalde kapatıyor. aslında olmazsa olmaz değil futbola bakınca ama sosyal açıdan alınması lazım.

Yönetim açıklama getirmezse suçlu yönetim gibi duruyor şuanda. Meloyla anlaşmaya varılıp daha sonra hadi biraz daha indirelim be melo şu rakamı diye gelirsen gayri ciddi olur ki meloda bundan dem vurmuş. Başından şu kadar parayı kabul ediyorsan gel diyeceksin. Melo kabul etmezse savunursun kendini biz bu kadar teklif ettik gelmedi diye. Ama önce kabul edip anlaşıp sonra dur biraz daha düşürelim şu rakamı, dersen tepki alırsın.

kesin öyle olmuştur. bizim yönetim yapar:)
Yönetim açıklama getirmezse suçlu yönetim gibi duruyor şuanda. Meloyla anlaşmaya varılıp daha sonra hadi biraz daha indirelim be melo şu rakamı diye gelirsen gayri ciddi olur ki meloda bundan dem vurmuş. Başından şu kadar parayı kabul ediyorsan gel diyeceksin. Melo kabul etmezse savunursun kendini biz bu kadar teklif ettik gelmedi diye. Ama önce kabul edip anlaşıp sonra dur biraz daha düşürelim şu rakamı, dersen tepki alırsın.

Eğer böyle birşey varsa gerçekten;

Melo bizim sevgimizi cok yanlış anlamış demektir. Melo bizim ona olan sevgimizi klübümüze, bizi yönetenlere olan sevgimizden fazla görmüş demektir ki bu lafı söylemeye cürret etmiştir.

Sakın Melo'dan pazarlık istendi diye Başkanı falan harcamaya kalkmayın;

Nasıl olsa Yalancı başkan diyip, Ertesi gün Amrabarttık, helal başkan diyen renkdaşlarımız sayıca fazla.

`Mali konular palavra.Baskan benı ıstemıyor,cocukca davranıyor`` Böyle demiş. Çocukca davranıyor yerine almamak için bahane buluyor deseymiş güzel olurmuş.

Artık bi açıklama gelse yönetimden şu şu nedenlerden melodan vazgeçtik desinler. Hem ortalıktaki sahte duyumcular, palavracılar dağılır hem taraftar rahatlar.

melonun kiralanmasında da yaşananları unutmayın. bir adama bu kadar para mı verilir diye çok tartışma olmuş yönetim içinde. sonra parasının hakkını verince hiç biri sesini çıkarmamıştı. ancak şunu hatırlayalım melonun alınmasında fatih terim istekli olmasına rağmen yönetimin isteksiz olduğu sezon ortasındaki kavga olayının adeta canlı yayın yaparcasına soyunma odasında dahi yaşananların resmi siteden duyurulmasıyla ve ardından ayrıntıların gazetelere servis edilmesiyle belli olmuştu. melo alınmayacak olursa maliyeti ve yaşanan bu olay bahane edilecekti nitekim öyle de oluyor.

resmi siteye koyulmasini Imparator istemisdi.

Twit icin yazmadim olay su bence baskan futboldan anlamam dedi mi o yuzden tulunu getirdi yani tulunun yonlendirmesi ve fikirleriyle yonetiliyor transfer. Melo ile anlasilip tekrar pazarlik yapilmasinda oyuzden baskanin degil tulunun suclu oldugunu dusunuyorum (tabi burda suclu aramak isteyenler icin) umarim anlatabilmisimdir

Sent from my GT-S5363 using Tapatalk

heee baskan cocuk.tulun idare ediyor baskani ;)

la sizin bu topikde yazdiginiz melonun soylediginden beter be.

70 yasinda ust duzey bir is adami pazarlik yapmasinidami Tulundan ogrecnecek?

heee baskan cocuk.tulun idare ediyor baskani ;)

la sizin bu topikde yazdiginiz melonun soylediginden beter be.

70 yasinda ust duzey bir is adami pazarlik yapmasinidami Tulundan ogrecnecek?

futbol ve ticaret ayrı şeyler, benim her söylemim doğru olmak zorunda mı anlamıyorum ne yazsam mutlaka saldıran birileri çıkıyor. en iyisi susup takip edelim görüşlerimizide yazmayalım. Amacım başkana hakaret değil olamazda benim yazdıgımı bizaat başkan kendisi söyledi her neyse uzatmıyorum bundan sonra cevapta atmıyorum hepinizin bu agresif tavrını ramazan'a bağlıyorum iyi forumlar.

Üst Alt