Melo Gitti, Aslan Bitti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo Gitti, Aslan Bitti!

Ee belliydi böyle olacağı, Appiah'ın gittiği gün Fener'in orta sahası nasıl bittiyse Melo satıldığı gün de Galatasaray orta sahası bitti, burada Melo gitsin vs diye çok yorumlar yapıldı, şimdi aynısı SNEİJDER için yapılıyor, Sneijderin gitmesi de Melonun gitmesi gibi olacaktır, bunu iyi bilin

Bir fark var . Melo nun gitmesi gitmemesi konusulurken takim 4 sezonun 3 unde sampiyon ,digerinde de konjonktur geregi 2 inci de olsa direk devler ligi bileti alan bir takimdi

Sneijder in gitmesi selcuk un gitmesi ise 2 senedir bir 6 incilik , bir de bu sezon muamma ,ilk 4 icinde bitirme hedefine dustu . Dolayisiyla sartlar ayni degil . Orada melo nun yoklugu sana gorunuyor ki seviye dusurttu , ama simdi daha ne seviye dusecegiz , podolski sneijder filan olmasa takim kume mi duser?

Dogru bir kiyaslama degil diye dusunuyorum . Melo daha cok bozan bir adamdi ve genel gorusun aksine son macina dek bozmayi basariyordu .

Melo'da Jong kadar çöptü sonunda ama aynı ayarda adam aldılar..

Gesendet von meinem HTC 10 mit Tapatalk

Melo son senesinde ilk kez sakatlndı, ameliyat oldu. Seneyi kapadı denildi, it gibi çalıştı, bitime 7 hafta kala döndü.

O dönene kadar GS her maç gol yedi. O döndü, kalemizde son 7 hafta 1 gol gördük, o da şampiyonluğu ilan ettiğimizden oynamadığı Rize deplasmanında!!

De jong la en ufak alakası yok.

O sezon şampiyonluğu getiren adamlar sırası ile

Muslera
Sneijder
Melo dur.

"Bu performansıyla satılması gayet normaldi" yazdığım için kendisinden özür diliyorum. Melo'nun ölüsü gömer bizim orta sahadakileri.

gençlik hataları.. oluyor böyle :)

37 yaşındayım.. 1987 sonrasını bilen birisi olarak söylüyorum, gelmiş geçmiş en iyi ön liberomuzdu.. en azından benim izlediğim dönemde..

böyle adamları sonuna kadar sağacaksın.. yürüyebildiği sürece oynayacak.. kötü de oynasa sabredeceksin.. sonra da kral bir jübile yapıp formasını stadın tavanına asacaksın..

sneijder için de geçerli bu söylediklerim.. şu ortamda gönderilirse kümede kalmaya oynarız..

Melo son senesinde ilk kez sakatlndı, ameliyat oldu. Seneyi kapadı denildi, it gibi çalıştı, bitime 7 hafta kala döndü.

O dönene kadar GS her maç gol yedi. O döndü, kalemizde son 7 hafta 1 gol gördük, o da şampiyonluğu ilan ettiğimizden oynamadığı Rize deplasmanında!!

De jong la en ufak alakası yok.

O sezon şampiyonluğu getiren adamlar sırası ile

Muslera
Sneijder
Melo dur.

arkadaşların futbol geçmişi az olduğu için 2 senede bir melo bulacaklarını sanıyorlar renkdaş.. bilmiyorlar ki melo gibi adam 50 senede bir geliyor :)

Melo, tam Türkiye Ligi topçusu istediği kadar formu düşük olsun. Melo varken döve döve derbi kazanıyorduk ne çabuk unuttuk. Tabi ki daha iyisini istemek herkesin hakkını fakat mevcut yönetimle Melo'dan iyisini bulmak imkansız.

Allah belanı versin Dursun haini, Allah belanı versin Hamza köpeği.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

gençlik hataları.. oluyor böyle :)

37 yaşındayım.. 1987 sonrasını bilen birisi olarak söylüyorum, gelmiş geçmiş en iyi ön liberomuzdu.. en azından benim izlediğim dönemde..

böyle adamları sonuna kadar sağacaksın.. yürüyebildiği sürece oynayacak.. kötü de oynasa sabredeceksin.. sonra da kral bir jübile yapıp formasını stadın tavanına asacaksın..

sneijder için de geçerli bu söylediklerim.. şu ortamda gönderilirse kümede kalmaya oynarız..

Bende hep dedim tarihimizin en iyi ön liberosu. Şimdi bile gelebilir 36 yaşına kadar oynar.

beşiktaş o zamanlar leşti feneri de yenemiyolardı içerde dışarda boş konuşmanın alemi yok, tamam ekstra bi güçtü derbilerde ama olayı direk meloya bağlamak saçmalık

Gittigi gun dedik omurgayi satmayin dedik dinletemedik. Is isten gectikten sonra pismanli fayda etmiyor. Melo anca daha iyisi alindiginda satilabilirdi.
Aynisi muslera, sneijder icin gecerli. Yerini doldurmadan yildiz oyuncu satisina karsiyim

arkadaşların futbol geçmişi az olduğu için 2 senede bir melo bulacaklarını sanıyorlar renkdaş.. bilmiyorlar ki melo gibi adam 50 senede bir geliyor :)

Beni en cok uzen hergun bu adamin ustune oynayan ifb medyasinin gazina gelen renktaslar oluyor malesef!!

O ifb medyasini mesela asla dursunun veya selcugun ustune giderken goremezsin. Ama melonun , Faruk Surenin uzerine saldirmak icin 80 yalani bir araya getirir ve malesef aramizdan da taraftar bulurlar! :(

Üst Alt