Melo Gitti, Aslan Bitti! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo Gitti, Aslan Bitti!

Sorun net olarak suydu arkadaslar: Melo yaslandikca temposu düstü ve tecrübe ve kalitesiyle yinede önemli bir sekilde takimi idare etti. Hem Selcuk hem Melo orta sahasinin olmayacagi artik belliydi. Bizim yanlisimiz ne oldu? Ikisinden biri gidecekti ve yerine tempolu, oyun kuran bir partner gelmesi gerekiyordu. Selcuk gitmesi gerekirken yerli sevici Hazma yüzünden Melo gitti ve durumumuz ortada. Melo kalsaydi ve yanina kaliteli, tempolu bir 8 numara alsaydik su anki lesh kadroyla bile sampiyobluk sarkilari söylüyorduk. Herseyi gectim. Son 5 hafta her yedigimiz gol duran toptan. Melo o toplarin hepsini karsilardi emin olun. Benden bukadar.

Aynen öyle reis Melo'nun ölüsü şu takımda iş yapardı tek başına

Ben her nedense her maca giden biri olarak melodaki o son sene captan dusmeyi hic sezmedim

allah allah yahu dusmus muydu ? Sadece ilk zamanki gol sayisi filan azalmisti

Ben her nedense her maca giden biri olarak melodaki o son sene captan dusmeyi hic sezmedim

allah allah yahu dusmus muydu ? Sadece ilk zamanki gol sayisi filan azalmisti

yok yok düsüse gecmisti arkadas önceki seneler gibi kosamiyordu.
ama bir arkadas dedigi gibi melo gitmesinden fazla onun yerine oyuncu alinmamasi sorun oldu.

melo gitmesin diye yalvaran forumdaki 5 kişiden biriyimdir yazdığım 6 bin küsür mesajın 500 ü meloyu savunmakla geçmiştir meloya paragöz ve ağza alınmayacak hakaret eden kişilerle az tartışma yaşamadım !! adamın dibiydi melo gördüğüm en karakterli adamdı aldığı parayı kuruşuna kadar hak etti 4.5 milyon bonservis verilp hiç bir faydası olmayan, golcü diye alınıp sadece istanbulu gezenlerle, donk ve de jonglarla kıyasladığımda bedavaya oynamış bile diyebilirim !! 40 sene sonrada galatasaray tarihinin gelmiş geçmiş en büyük futbolcuları kim diye sorulduğunda her zaman ilk 5 deki yeri hazır olacak !!!!

Donku de jongu geç kötü de olsa en azından adamlar süre aldı.Ya serdar aziz ve ahmet çalık transferlerine ne demeli biri geldiğinden beli beli doğrulmuyor sakat.Biri de her maç yedek.Şaka gibi gerçekten.Melo konusunda bizim taraftar fener medyasının gazına çok pis geldi açık ve net.Ha bu dakikadan sonra gelmesini istemem orası ayrı.Ama bu sezona kadar jem karacan selçuk de jong donku 5 e çarpar sonrada bölerdi.

Şu an orta sahamızda oynayan futbolcu kılıklı şarlatanların hepsini toplasan dahi o son dönemlerinde performansını eleştirdiğimiz Melo'nun ölüsü etmez. Hele formda bir Melo ile şu anki orta sahamız arasında dağlar denizler var.

Melo'nun gönderilme haberleri çıktığında dedim ki yerine benzer kalitede bir oyuncu alın gönderin en ufak bir itirazımız olmaz. Sonuç olarak performansını beğenmediğin oyuncuyu gönderme hakkın var lakin yerini doldurmadan sezona başlama hakkın yok. Lakin Hanzo ne yaptı? Kendi içimizden halledeceğiz Selçuk - Hamit ikilisi bu açığı kapatır dedi değil mi? Hah işte bugün geldiğimiz noktanın müsebbibi işte tam olarak bu zihniyettir!

Bir de bu Hanzo'yu bu haini hala daha forumda seven savunan aklı evveller var :D Allah akıl fikir versin diyecek bir şey yok.

''O bölgede H.Balta var Selçuk var, içimizden hallederiz'' dediği yönünde haberler çıkmıştı ben yok canım doğru değildir bu demiştim,ama doğruymuş :D

Şampiyonlar liginde A.Madrid gibi bir takıma karşı orada H.Balta'yı oynattı ya :D

''O bölgede H.Balta var Selçuk var, içimizden hallederiz'' dediği yönünde haberler çıkmıştı ben yok canım doğru değildir bu demiştim,ama doğruymuş :D

Şampiyonlar liginde A.Madrid gibi bir takıma karşı orada H.Balta'yı oynattı ya :D
He ya hiç sorma :D Bir de bu herife 3 kupalı hoca falan diyenler var hala :D Muslera ve özellikle o dönemdeki muazzam formu olmayaydı görürdüm ben o 3 kupayı :asd22:

Riekerink de 2 kupalı hocaydı o vakit niye küfür kıyamet gönderdin derler adama :D

Uğur'u Hagi'nin hemen altına alalım lütfen.

galatasaray-in-mini-mourinho-su--315394.Jpeg

Üst Alt