Melo Gitti, Aslan Bitti! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo Gitti, Aslan Bitti!

Emre futbolu birakiyor ne gelmesi ? Burada emre bir rol model olarak dile getiriliyor , adam pisligin teki de olsa hangi takimda oynarsa oynasin asla yatan bir adam olmadi

bizde fenerde basaksehirde ya da italyada ingilterede

hatta sanirim bir milli macta bizim ruhsuz hamit miydi neydi yerinden kalkmayan klubede , onu zorla kaldirmaya calismisti

emre olmasin melo olsun , melo olmasin x olsun ama boyle futbolcu bulacaksin

Emre Melo'nun tirnagi bile olamaz. Yok birbirlerine benziyorlar falan demeye de getirmeyin lafi.

Emre net bir sekilde o.cocugudur.

O zaman gidip baska bir ornek verelim yahu emre emre demeyin , emrenin kim oldugu onemli degil

fb liler de bjk liler de meloyu melo olarak sevmezler elbette ama hepsi "melo gibi hirsli ,takima bagli.." adam isterler

ayni hesap

O zaman gidip baska bir ornek verelim yahu emre emre demeyin , emrenin kim oldugu onemli degil

fb liler de bjk liler de meloyu melo olarak sevmezler elbette ama hepsi "melo gibi hirsli ,takima bagli.." adam isterler

ayni hesap
flavio muhabbeti bitti galiba senden alıntı bekliyorum reis. neyse emre örneği vereceğine lugano örneği verseydin hedefi 12den vururdun.
ii frmlar

Lugano emreden beter bir tip degil miydi ? Adam arkadan beyincige kafa atiyordu , takim aidiyeti boyle olmaz ama yine de baltadan filan o da iyiydi umursama acisindan

flavio yu bedavaya almistik , 1 senelik sozlesme yapmak bile elden kacirmaktir

Can adina konus ozan ,ben kufur kiyamet edenlerle dahi yazdiklari uzerinden konusurum

sahsilestirmem . Fakat 3-4 farkli olumlu baktigim uye var dogrusu

Lugano emreden beter bir tip degil miydi ? Adam arkadan beyincige kafa atiyordu , takim aidiyeti boyle olmaz ama yine de baltadan filan o da iyiydi umursama acisindan

flavio yu bedavaya almistik , 1 senelik sozlesme yapmak bile elden kacirmaktir

rakip taraftarların nefret etme sebeplerinden dolayı konusuyorum bende zaten. bizim emre nefretimiz bambaşka bi olay.neyse.
ikinci cümlen çok doğru. flavionun kaybı tam olarak anlaşılamamıştı. sebebi saido nun sattığı fener maçına kadar ortasahada tek başına yarattığı mucizeydi.

Balık hafızalılar gelmiş yine adam kendi yırtındı intere gidecem diye gördü ebesininkini boşa kavga edersiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk

rakip taraftarların nefret etme sebeplerinden dolayı konusuyorum bende zaten. bizim emre nefretimiz bambaşka bi olay.neyse.
ikinci cümlen çok doğru. flavionun kaybı tam olarak anlaşılamamıştı. sebebi saido nun sattığı fener maçına kadar ortasahada tek başına yarattığı mucizeydi.

Istatistikci sarper dogrulasin ama sanirim bahsettigin mac ile flavio nun ayrilmasi arasinda 1 sene var

Yazdigin mesaj ve verdigin linkler beni dogrulamiyor mu ?

not : pardon sen mucizeyi saido olarak yazmissin sanirim , ben de saido fener macinda atilana dek flavio cok iyiydi manasinda anladim

simdi oldu , flavio nun yoklugu saido nun fener macindaki atilisina dek verdigi performans sayesinde hissedilmedi demek istemissin

Son düzenleme:
Yazdigin mesaj ve verdigin linkler beni dogrulamiyor mu ?
yahu sen beni anlamıyorsunki. ben diyorumki flavio gitti önemi saidonun performansından dolayı farkına varılmadı yeterince.
bi sonraki yıl 4-0lık maça kadar adam ortasahada android gibiydi. fener maçıyla o da patladı.
bukezde anlamazsan anlamamak için diretirsen harbi raporlarım.
ben bukadar ciddi muhabbete alışık değilim

Not olarak ekledim coktan bir onceki mesajima

o macta gereksiz atilmisti ama sanirim zaten baya ezilmistik

3 direkten donen top hatirliyorum , bos kaleye kacanlar vardi ..

ugur ve ferhat o yasta kadikoyu kaldiramamislardi

Son düzenleme:
Sorun net olarak suydu arkadaslar: Melo yaslandikca temposu düstü ve tecrübe ve kalitesiyle yinede önemli bir sekilde takimi idare etti. Hem Selcuk hem Melo orta sahasinin olmayacagi artik belliydi. Bizim yanlisimiz ne oldu? Ikisinden biri gidecekti ve yerine tempolu, oyun kuran bir partner gelmesi gerekiyordu. Selcuk gitmesi gerekirken yerli sevici Hazma yüzünden Melo gitti ve durumumuz ortada. Melo kalsaydi ve yanina kaliteli, tempolu bir 8 numara alsaydik su anki lesh kadroyla bile sampiyobluk sarkilari söylüyorduk. Herseyi gectim. Son 5 hafta her yedigimiz gol duran toptan. Melo o toplarin hepsini karsilardi emin olun. Benden bukadar.

Melo son sene çok düşmüştü form olarak kalsa elimizdekilerden yine iyi olurdu ama ihtiyacımızı karşılamazdı.Bu adamın gitmesini savunanlara değil yerine adam gibi bir topçu getirmeyip De Jong ile Tolga'yı alanlara sövün.

Üst Alt