Melo'nun Bonservisi Alınmalı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo'nun Bonservisi Alınmalı!

Cevap: Melo'nun Bonservisi Alınmalı!

melo'nun takımda kalmasından yanayım ben de

juventusun sorun çıkaracagını sanmıyorum

ama bonservisini alırsak muhtemelen 4 yıllık sözleşme isteyecektir

4 yıl sonra 33 yaşında olacak bu adam

yani problem çıkarsa kontrat süresinde çıkar, bonservis ya da maaşta bi sorun çıkmaz

Inanilmaz sogukkanli oynadi dun. Sampiyonlar liginde cok ihtiyacimiz olacak bu ozelligine.

Bu akşam Ali Dürüst Telegolde 4 yıllık anlaşma gibi bi şeyler söyledi.Bence İmparator kalmasını istiyorsa bu iş olur.

Meloyu alirlar,Fatih hoca takimi bozmaz,Melo giderse hersey bozulur,yerine gelecek oyuncu olsa bile alismasi zaman alir,kaldiki Selcuk-Melo mükemmel islerken bu carki bozmak dünyanin en garip isi olur,yönetimde bizim kadar görüyor,pazarlik yapacagiz biraz ama eninde sonunda alacagiz,Meloda zaten bastiracaktir Galatasaray'da oynamak isteyecektir ben bu transfere bitti gözüyle bakiyorum.

Melo alınsında dünki kutlamada gördm takıma daha çok temizlik gerekecek gibi bu dönem servet aykut serkan batdal belki çağlar, yiğit gökoğlan??

kesinlikle kalmalı en azından huyunu suyunu biliyoruz. yerine alınacak oyuncu tutar mı tutmaz mı riske edilmemeli

Juve sampiyon olmus takimin icine Meloyu katma riskine giremez ayrica bizdeki kavgasi ve takima alismasi istanbula alismasi ve playoff oynanirken herhangingi bir sacmaliga imza atmamasi gibi nedenlerden bizimkiler almak ister juvede 13 milyon euro diye diretmez en fazla 8 milyona aliriz veya tekrar kiralariz.

Eğer Hamit alınacaksa Melo bir yıl daha kiralanabilir.

Eğer Hamit alınmayacak ise Melo alınmamalı çünkü bir koca sezon Melo'ya güvenilmez.

4-4-2 oynuyorsak en az Selçuk kadar koşan bir adam şart. Benim gönlüm Kallström veya Flamini den yana. Hem Flamini'nin bonservisi de yok...

Üst Alt