Mesut Özil: "David Villa dinime küfretti" - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mesut Özil: "David Villa dinime küfretti"

Cevap: Mesut Özil: 'Villa dinime küfretti'

allahim nasil cins adamlar var burda yaw, sen bagisla onlari,

mesut diyor ki villa muslumanligima kufretti diyor, burda ki uyeler kiviriyorlar ya barça sempatizanlari olduklari için (ispanyollar da kim oluyor) , yada mesut mili formayi seçmedigi için,

yada dinle pek alakalari olmadigi için ustelik su ramazan ayinda,

yaziklar olsun, dinine sahip çik, kufredene yeri geldiginde saldirmiyormuyuz?

coluk cocugu ve IQ'su dusuk insanlari almayin siteye

Tokadı yedi gururuna yediremedi işte.Bariz kolpa.Hatta Mesut'un böyle birşey dediği bile belli değil.

vay be moderatorler bile boyle yaziyorlar, tokadi yedi gururuna yediremedi muslumanligi da bahane etti dimi??? ayni barcelona gibisiniz hep senaryo saha içi ve saha disi

Haberin gerçekliği tartışılır da Villa böyle birşey demişse büyük şerefsizlik yapmıştır o ayrı:eek:

allahim nasil cins adamlar var burda yaw, sen bagisla onlari,

mesut diyor ki villa muslumanligima kufretti diyor, burda ki uyeler kiviriyorlar ya barça sempatizanlari olduklari için (ispanyollar da kim oluyor) , yada mesut mili formayi seçmedigi için,

yada dinle pek alakalari olmadigi için ustelik su ramazan ayinda,

yaziklar olsun, dinine sahip çik, kufredene yeri geldiginde saldirmiyormuyuz?

coluk cocugu ve IQ'su dusuk insanlari almayin siteye

Abicim, kimsenin Müslümanlıkla alıp veremediği yok ki. Sadece "Müslümanlığa küfür etmemiştir" deniliyor, eğer Villa çıkıp "evet, dinine küfür ettim" derse zaten yıkılır ortalık. Sempatizanlıkla ilgisi yok, sadece Mesut'un haklı çıkma çabası olarak görülüyor.

adamin siciline baksan birsey yok, sahaya çikip oynuyor, ama karsi takimda sadece çirkef var ve inan bana onlardan hersey beklenir

Bence yaklasim tarzin yanlis

islam dini sadece benim icin gonderilmemisdir Villa icinde gonderilmisdir Katalanlar icinde gonderilmisdir

Eger kufur etmisse kendi gunahi

cezassinida kendisi cekecekdir

Ayrica futbol sahasinda o futbolcularin

Para icin Kariyer icin Manupile etmedigi olay yoktur simdi dinmi savunacak bana?

Ne alaka kardeş Villa dine küfür etmiş Mesut'da altında kalmamış iyi de yapmış . Evet tüm insanlığa gönderilmiş bir din İslam ancak Villa Hristiyan dinine mensup . Mesut onun dinine saygı duyuyor da neden Villa Mesut'un dinine saygılı değil küfür ediyor ?

Din olayını manupile etmesi gerektiğini de düşünmüyorum bence dini manupile etmeden de milyonlar kazanabilirler .

Ne alaka kardeş Villa dine küfür etmiş Mesut'da altında kalmamış iyi de yapmış . Evet tüm insanlığa gönderilmiş bir din İslam ancak Villa Hristiyan dinine mensup . Mesut onun dinine saygı duyuyor da neden Villa Mesut'un dinine saygılı değil küfür ediyor ?

Din olayını manupile etmesi gerektiğini de düşünmüyorum bence dini manupile etmeden de milyonlar kazanabilirler .

oh well

Son düzenleme:

Ben Mesut Özili sevmem,Real Madridden nefret ederim,Fanatik Fenerbahçeliyim ve Barselona taraftarıyım. Villa da sevdiğim oyunculardan. Ama eğer gerçekten böyle bir şey olmuşsa yani Villa böyle bir şerefsizlik yapmışsa ben Mesutun Alnından öpüyorum. Kimsenin inanca küfretmeye hakkı yoktur,hele de İslam gibi hak olan ve batılın yok edemediği nura,Allahın insanlar için indirdiği son ve en mükemmel inanca...

Hz.Ali (a.s.) : "Kendinizi İslamla Şereflendirin"

Villa etmişse ayıp etmiş.

Ama nereden bileceğiz ettiğini ? Yani ortada net birşey yok. Mesut sallıyor da olabilir. Yargısız infaz yapmamak gerekir. Biliyorsunuz dinimizce o da suç.

Haber doğru ise Villa bildiğin bu anı kolluyormuş demek. Bir kavga esnasında benim aklıma gelecek en son küfür senin dinini, kitabını şey ediyim demek. Kaldı ki David Villa yapmaz öyle bir şey. Mübarek bir adam alın caps;

1zlsklu.jpg

Kocaman bir fark var ...

David+Villa+pic+21.jpg

Üst Alt