Mesut Özil: "David Villa dinime küfretti" - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mesut Özil: "David Villa dinime küfretti"

Cevap: Mesut Özil: 'Villa dinime küfretti'

O fıkralarıda herkes anlatıyor kim ünlü olsa kesin Türkiye'de beğenilmemiştir :D

İlla insanımıza b.k atılacak :D

Kendisiyle bu kadar dalga geçen toplum var mıdır acaba?

Mesut Özil solucan gibi

Mesut Özil'lin Türkiye'ye transferiyle ilgili kahredecek bir gerçek ortaya çıktı.

Güncelleme:20 Ağustos 2010 15:25

Dünya Kupası'da parmak ısırtan bir oyun ortaya koyduktan sonra R. Madrid'e transfer olan Türk futbolcu Mesut Özil'lin Türkiye'ye transferiyle ilgili kahredecek bir gerçek ortaya çıktı.

Solucan gibi' denilerek postalanmış...

Dünya Kupası'da parmak ısırtan bir oyun ortaya koyduktan sonra R. Madrid'e transfer olan Türk futbolcu Mesut Özil'lin Türkiye'ye transferiyle ilgili kahredecek bir gerçek ortaya çıktı. 'Solucan gibi' denilerek postalanmış...

Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, "Mesut'u 5 yıl önce Türkiye'ye getirdim ama Galatasaray, "Bu çocuk çok cılız. Solucan gibi" deyip beğenmedi. Beşiktaş da yüzüne bakmadı." dedi.

Habertürk Gazetesi'nin spor ekinde yer alan habere göre, Alman futboluna yakınlığı ile bilinen ve Lincoln'ün Galatasaray'a transferinde de rol oynayan Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Mesut'u 5 yıl önce İstanbul'a getirdiğini ama büyüklerin kendisini beğenmediğini açıkladı.

Akgün şunları kaydetti: "Mesut'u Galatasaray'a kendi ellerimle götürdüm. Kendisini gören yöneticiler, 'Bu çocuk çok cılız. Solucan gibi. Bundan futbolcu olmaz denemeye bile gerek yok ama buraya kadar gelmiş bir bakalım' dedi. Saatlerce bekledik ama denemeye bile almadılar. Sonra Beşiktaş'ın kapısını çaldık ama onlar da 'Futbolcu tipi yok' diyerek benzer tavır sergiledi. Bu yaşananlardan sonra Fenerbahçe'ye başvurmaya da gerek görmedim."

BU YÜZDEN AY YILDIZ OLMADI

Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Mesut Özil'in Türk Milli Takımı yerine Alman Milli Takımı'nı tercih etmesinde de Galatasaray ve Beşiktaş'ta yaşadıklarının etkili olduğunu dile getirdi.

Mesut Özil solucan gibi

Mesut Özil'lin Türkiye'ye transferiyle ilgili kahredecek bir gerçek ortaya çıktı.

Güncelleme:20 Ağustos 2010 15:25

Dünya Kupası'da parmak ısırtan bir oyun ortaya koyduktan sonra R. Madrid'e transfer olan Türk futbolcu Mesut Özil'lin Türkiye'ye transferiyle ilgili kahredecek bir gerçek ortaya çıktı.

Solucan gibi' denilerek postalanmış...

Dünya Kupası'da parmak ısırtan bir oyun ortaya koyduktan sonra R. Madrid'e transfer olan Türk futbolcu Mesut Özil'lin Türkiye'ye transferiyle ilgili kahredecek bir gerçek ortaya çıktı. 'Solucan gibi' denilerek postalanmış...

Bu nasıl bi haber ya haberin yarısına geldim sürekli aynı şeyleri yazmışlar :D

görüş farklılığı ve saygı:)

messi=alex

ikiside sürekli kendini yere atıyor aynı şekilde

dani alves=dos santos bence

Messi kendini yeremi atiyor?

Messiye yapilan faul Ronaldoya yapilasaydi simdi Ronolda iki parcaya ayrilmisdi

Bu serefsiz Real futbolcularinda ve Mourinyoda hazm problemi var

O kadar paraharciyorlar amma ortada bir mok yok

Sahaya ilk dalan Barcelona yedek kulübesi :D

Kimolsa dalardi Marcelo kazmasi Once sol ayagiyla daldi Fabregasa bunda bir sey yok

amma Sag ayagiyla makas gibi vurunca ve yeni transfer edilmis bir oyuncu

hemde Yedek Klubesinin onunde

Olimpiakos macinda Fatih Terimdekizde Serefsiz olimpakoslunun Gokhan Zana yaptigi harekete

Kizmasinmi yani?

Ayni hareketi Pike Ronoldoya ceekse Mourinyo Madride tur atar tur

cirkef mourinyo cirkef takimlarida kendi gibi cirkef

Yalnız şu bir gerçek ki Mesut olmasa Nuri de Hamit de Real Madrid'e gidemezdi.

Çünkü Mesut'un en iyi iki arkadaşı Nuri ve Hamit'miş Almanya'da.

Mourinho'ya o önerdi bu ikisini.

Barcelona'yı bu kadar masumane görenleri hiç anlayamıyorum.Tamam ben Real'i seviyorum ama en azından objektif bakabiliyorum.Marcelo'nun yaptığı tabiki kabul edilemez.Ama ortada en küçük bir temasta bile hakemi manupüle etmeye çalışan , ilginç bir koruma dürtüsünde olan bir Barcelona olduğu gerçeğide var.Geçen sezonda böyleydi şimdide böyle.Sadece Real'e yüklenmek bu konuda taraflı yaklaşmak oluyor.Muhtemelen İspanyol'lar bile bizim kadar taraflı bakmıyorlardır bu işe...

tam objektiv bakiyorum

ve guzel futbol taraftariyim

fark etmez Barcelona Real

Real madirdli oyuncular her posizyona asiri derecede sert giriyor ve direk oyuncuya daliyorlar

Klubun ve Teknik heyetinde bence borcudur oyuncularini korumak

Dani Alves Ronaldaye gecit vermedi gordunuzmu

Naci tekrar seyr et bak gor bir faul varmi

Barcelonada top kapiyor amma faulsuz

Futbopl tabikide faul olacaktir amma kasit varsa

Mesala ben Guardilanin yerinde olsam Marcelonu orda bagrdimda neyse

[video=youtube;LlvYEaKeoDQ]https://www.youtube.com/watch?v=LlvYEaKeoDQ&feature=related[/video]

Beyler söz konusu Racing maçı iyi dinleyin :D

Kim demiş bu adam Türk değil diye :D

Forumda da ne kadar rant sağlamaya çalışan arkadaş var farklı olmaya çalışan çaresizler .. Villa dine küfür etmiş adam da sinirlenmiş , dediğiniz lafalara bakın maçda ne din savunmasıymış :eek: o sözleri sarfeden arkadaşlar oruç falan tutmasın ibadet falan etmesin , gerçekten öyle düşünüyorlarsa dinden çıkmışlardır . Villa ve katalonlar şerefsizdir , terbiyesizdir buda bir gerçekdir .. Ben bu konuya girerken Mesut savunulmuş diye girdim ama gördüğüm manzara karşısında şaşırdım .. Allahın gavur köpeğini Müslüman olan Mesut' a değişmişsiniz inanılır gibi değil .

Bence yaklasim tarzin yanlis

islam dini sadece benim icin gonderilmemisdir Villa icinde gonderilmisdir Katalanlar icinde gonderilmisdir

Eger kufur etmisse kendi gunahi

cezassinida kendisi cekecekdir

Ayrica futbol sahasinda o futbolcularin

Para icin Kariyer icin Manupile etmedigi olay yoktur simdi dinmi savunacak bana?

Gerçekten dinimi, bayrağımı, karakterimi temsil etmiyorsa başarılı olduğumda içten sevinemiyorsam yemişim o başarıları, o zaman sen neden GALTASARAY'lısın üstelik adminsin sadece başarılı olucak diyemi tutuyorsun, GALATASARAY her sene hüsran yaşasa o zaman bu mantığınla hareket edersek, ne yapıcaksın ?

Birşeyler söylüyorsun ama bunu sadece benciller söyler, başarı sadece kupa değildir, Hakan Şükür, Hasan Şaş bunlar dünya çapında ün yapmış oyuncular, ama ülkeleriyle bunu yaptılar.

Bir ADMİNİN bu düşüncelerde olması açıkçası beni şaşırttı, kusura bakma ama boş konuşuyorsun, kupa için ülkeni, bayrağını, marşını satmak ne demek bunu bana bi açıkla ?

para icin kariyer icin gavur takimini secince bir sey yok

Kavga edince dinime kufur etdi diyor hadi ordan mesut efendi

Üst Alt