Mesut Özil: "David Villa dinime küfretti" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mesut Özil: "David Villa dinime küfretti"

Cevap: Mesut Özil: 'Villa dinime küfretti'

Gerçeği bilmeden bir dedikoduya dayanarak bir insana sallamak (ki adamın takımında müslüman arkadaşlarıda var) müslümanlığın tam olarak neresinde yazıyor nekadar uygun bir davranış bunuda düşünmek lazım.

Yada bir takımı kötülümek için böyle bir dedikoduyu konuşmak nekadar müslümanlık oluyor?

Umrumda değil Barçasıda Realide ikiside yerin dibine batsın.

Ya müslümanlık tam olarak bilinmiyor yada çıkarlarımız doğrultusunda kullanılıyor.

Busquets zenci bir oyuncuya maymun dedi. Ama takim arkadaslari arasinda zenci var. Villa Islam'a küfür ettimi bilmiyorum ama ettiyse hic sasirmam.

Busquets zenci bir oyuncuya maymun dedi. Ama takim arkadaslari arasinda zenci var. Villa Islam'a küfür ettimi bilmiyorum ama ettiyse hic sasirmam.

Alıntıladığın mesajı bir daha okursan çok daha farklı bişey anlatmaya çalıştığımı anlarsın braderim.Çok daha farklı bişeyden bahsetmek istedim orada.

Kardeş bende okadar Namazlı abdestlı dolanan biri değilim ama elimden geldiğince yinede görevlerimi yerine getiriyorum , cumaları giderim domuz eti yemem felan

ama sen hic bir müslümanın bir hiristiyanın suratına ben senin Katoliğine sokim gibi bir cümle duydun mu ? bizler elimizden geldiğince sakin ve altdan alıyoruz ama biz altdan aldıkca onlar üsten vuruyor. ben demiyorum savaş cıksın birbirimize girelim böyle şeylerekarşıyım fakat birebir durumlardada özür dilerim ama herşeye boyun eyecek değiliz .
Ben de aynı senin gibiyim.Ama bizim müslüman onların hristiyan olmasından kaynaklanıyor zaten bu fark.Onlar dinin kutsallığını hele ki Müslümanlar için ne kadar önemli olduğunu bilmiyorlar.

Öyle bi dinin insanlarından bahsediyoruz ki;adamlar her türlü pisliği,günahı işliyor.Ne de olsa pazar günü kiliseye gider günahımı çıkarırım diyor.Böyle insanlarla onların yaptığı gibi karşılık vermez bize düşmez.Onun cezasını verecek Allah'tır.

Tabi bu söylediklerim olayın gerçek olduğu üzerine,İspanyollar sallıyor da olabilir.

sanki biz dine küfür etmesini savunuyoruz.hep farklı yerlere çekme arayışında bazıları.küfür ettiyse ,mesut tabi haklı.ama somut bir şekilde tokat attıktan sonra sinirlendiği gözüküyor.siz hala şerefsiz villa,onu çok iyi tanıyormuş gibi ondan her şey beklenir tarzı yazılar yazıyorsunuz.he bi de şöyle bir olay var mesut küfür ettiğinde lannn adama bak tam Türk ya koçum benim tarzı yorumlar yapılıyor.yanlış...

amma uzattınız be bi küfrü herkez birbirine hergün ediyor

mesut türkiyede oynasa nabacaktı ana avrat bırakmıyolar burda

Bu gavat kaç dil biliyor ki keza o gürültü ve karagaşada bu küfrü duymuş.

Haber doğru ise Villa bildiğin bu anı kolluyormuş demek. Bir kavga esnasında benim aklıma gelecek en son küfür senin dinini, kitabını şey ediyim demek. Kaldı ki David Villa yapmaz öyle bir şey. Mübarek bir adam alın caps;

1zlsklu.jpg

mesutla gurur duyuyorum nuriylede öyle.mesut zamanında büyük takımlara denenmeye gelmiş kim bu solucan diye seçilmemiş bu ülke sehip cıkmıyor dışardaki vatandasına gerçi içerdekine sahip cıktıgı söylenemezde.

mesutla gurur duyuyorum nuriylede öyle.mesut zamanında büyük takımlara denenmeye gelmiş kim bu solucan diye seçilmemiş bu ülke sehip cıkmıyor dışardaki vatandasına gerçi içerdekine sahip cıktıgı söylenemezde.

maalesef renkdaş, nice genç yeteneği türlü hayvanlara benzeterek kapı önüne koyuyorlar misal torres zamanında beşiktaşla antremana çıkmış kim bu porsuk diyip seçmemişler daha böyle birçok örnek var türk futbolunun hali VAHİM..................

maalesef renkdaş, nice genç yeteneği türlü hayvanlara benzeterek kapı önüne koyuyorlar misal torres zamanında beşiktaşla antremana çıkmış kim bu porsuk diyip seçmemişler daha böyle birçok örnek var türk futbolunun hali VAHİM..................

Doğruysa vay halimize.

Renkdaş bir şey soracağım, sen bilirsin. Maradonanın Fener'i tanıyor musunuz sorusuna O kim Galatasaray da mı oynuyor dediği doğru mudur?

Saygılar, teşekkürler, iyi forumlar.

Üst Alt