Mesut Özil: "David Villa dinime küfretti" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mesut Özil: "David Villa dinime küfretti"

Cevap: Mesut Özil: 'Villa dinime küfretti'

Kimse üstüne alınmasın,benim de içimde bulunduğum nesil bu.Sadece futbol konuşmak üzere programlanmış,başka konularda yeterli donanımı olmayan,sadece taraf tutmaya itilmiş insanlar topluluğu.

Biri Tecrübeli bölümde diğeri açık forumda

Birine 12 bin kişi erişebiliyorken diğerini taş çatlasa 100 kişi anca görüyor.

Gerçekten dinimi, bayrağımı, karakterimi temsil etmiyorsa başarılı olduğumda içten sevinemiyorsam yemişim o başarıları, o zaman sen neden GALTASARAY'lısın üstelik adminsin sadece başarılı olucak diyemi tutuyorsun, GALATASARAY her sene hüsran yaşasa o zaman bu mantığınla hareket edersek, ne yapıcaksın ?

Birşeyler söylüyorsun ama bunu sadece benciller söyler, başarı sadece kupa değildir, Hakan Şükür, Hasan Şaş bunlar dünya çapında ün yapmış oyuncular, ama ülkeleriyle bunu yaptılar.

Bir ADMİNİN bu düşüncelerde olması açıkçası beni şaşırttı, kusura bakma ama boş konuşuyorsun, kupa için ülkeni, bayrağını, marşını satmak ne demek bunu bana bi açıkla ?

Benim Galatasaraylılığım başkadır. Bunu ne seninle ne de başkasıyla tartışırım.

Milli takım konusunda, hayrola ? Orduya mı seçiliyoruz futbol takımına mı ? Ne bu vatanını satmak, ülkene ihanet etmek olayı ? Kaldı ki Mesut'un olayı. Sen bu lafları askere gitmemek için çifte vatandaşlığı olup da türk vatandaşlığından çıkanlara sor iyisi mi bu kadar vatanseversen.

Benim Galatasaraylılığım başkadır. Bunu ne seninle ne de başkasıyla tartışırım.

Milli takım konusunda, hayrola ? Orduya mı seçiliyoruz futbol takımına mı ? Ne bu vatanını satmak, ülkene ihanet etmek olayı ? Kaldı ki Mesut'un olayı. Sen bu lafları askere gitmemek için çifte vatandaşlığı olup da türk vatandaşlığından çıkanlara sor iyisi mi bu kadar vatanseversen.

Ben onlarada gerekeni sorarım, soruyorumda, bende çifte vatandaşım Bulgar (Kırcaali) göçmeniyim, askerede giderim, Ülkemide heryerde savunurum, sen örnek veriyorsun ama yanlış örnekler veriyorsun, birileri öyle diye herkez öyle olucak değil.

Asıl konuya dönersek Milli takımın kupa kazanması muhtemel değil diye başka ülke için oynamak demek milli formanı başarıdan şöhretten önde görüyorsun demektir.

Sırf Alman milli takımını seçti diye böyle yorum yazıyorsunuz çoğunuz.

Mesut hangi dinden diye sorark ironi yapmaya gerek yok. Mesut'un maçını futbolla biraz ilgili olan insanlar izlemiştir zaten.Hangi dine mensup olduğu belli. (hangi dinden olursa olsun o ayrı mesele)

Mesut'un hiçbir maçta böyle birilerinin üstüne yürüyecek kadar sinirlendiğini hatırlamıyorum. Villa'yı çok beğenirim ama psilik yapmış olmalı ki (Dinimize küfür etti mi orası da muallak) Mesut böyle çıldırdı.

Biraz tarafsız bakmak lazım.Çok zor değil.

mesutun almanya milli takımında oynaması doğru

hamit ve nurinin türkiye milli oynaması yanlış

h.cund

Ne ateist varmış ya forumda tamam saygılıyım ama islam dinini kötüleyerek elit olduğunuzu sanyorsanız yanılıyorsunuz

Hiç bir kimse kimsenin dinine küfür edemez bu tamamen şerefsizlikdir

''Villa yapmaz yhaaaaaa iks de''

Neye dayanarak bunu yazıyorsunuz ?

Mesut, Türk Milli Takımında oynuyor olsaydı, döner bıçaklarıyla Villa'nın kapısına dayanan bir güruh olurdu.

Mesut bu kadar sinirlendiyse Villa kesinlikle yapmıştır. Villa'dan böyle birşey beklenir çünkü.

Hayırdır, Liseden arkadaş falan mıydınız? Kırk yıllık ahbabı olsan böyle bir ithamda bulunurken iki kere düşünürsün. Maçları izlediğiniz TFT ekrandan görmek haricinde alakanızın olmadığı adamlar bunlar. Ne çok seviyorsunuz futbolcuların karakterleri, davranışları hakkında atıp tutmayı.

Din sizin için birşey ifade etmiyor olabilir ama Mesut için ediyormuş demek ki.

Mesut sakin adamdır göründüğüne göre son 2-3 yıldır takip ettiğime göre. Bu kadar sinirlendiğini ilk defa gördüm demekki gerçekten bir şeyler söylemiş David Villa sırf Barca oyuncusu diye Barca FanBoy larının David Villa yı savunmasına da anlam veremedim

Dine küfür etmek yanlıştır. Ama öyle bir ortamda kendisinin sövdüğü görülmüştür ve adamın üzerine yürümüştür. Bu şekilde tepki vermesi yanlış, anti-pati toplar çünkü bulunduğu ülke Hristiyan bir ülke.

Yahu bu Ronaldo nasıl bir insandır ya, kesinlikle bu tip olayların içine girmiyor.

Tam bir profesyonel.

Bizim Arda olsa, kesin olayın içindeydi.

Bu konuda villa'yi destekleyenlere sasiyorum. Adam eger haber dogru ise islam dinine kufur etmis. Siz burda onu savunuyorsunuz.

Sahada istedigin sertligi yap ama insanlarin dinine karsi saygili ol. Bunu ulkemizde bir yabanci yapsa ayni tepkiyi verir miydiniz?

Not: Haberin dogru olup olmadigini bilmiyorum. Villa dine kufredecek kadar dusmusse yapacak bir sey yok zaten.

Üst Alt