mesut özil - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Mesut Özil

Anlamsız argümanları biz mi yaratıyoruz :asd:

Sadece 2 soru soruyorum o zaman:

1) Hadi hiçbirimiz futboldan anlamıyoruz Mourinho da mı anlamıyor?

2) Koca Real Madrid'de 3 yıldır istikrarlı forma giyip 10 numarayı sırtına geçirmek her futbolcunun harcı mıdır?

1) mesut = sene sonu shut

2) degildir. bunun harci oldu, allahin isi.

Cevap: mesut özil

Mesut sezon sonu hicbiyere yollanmaz.. allah askina, tamam mesutu sevmiyoruz cümleten ama biraz mac izleyin ve yigidin hakkini yigide verin yahu.. adam dün tasidi takimi, baska bisey demiyorum.. mou da gayet memnundur on numarasindan..

abartıldığını ben de çok kez düşündüm ama özellikle son dönemde seyrettiğim birkaç maçta, ki buna dünkü el clasico da dahil, hiç abartılmadığını fark ettim. mevkisinde dünyanın en iyilerinden, ve daha önce söylediğimin aksine: sneijder'dan iyi.

abartıldığını ben de çok kez düşündüm ama özellikle son dönemde seyrettiğim birkaç maçta, ki buna dünkü el clasico da dahil, hiç abartılmadığını fark ettim. mevkisinde dünyanın en iyilerinden, ve daha önce söylediğimin aksine: sneijder'dan iyi.

vomit.gif

real madridde herşeyi yapabilecek 2 oyuncudan biridir ronaldo ve mesut bu tarz adamlar artmadığı sürece real kafa tutamaz barçaya barçadaki herkesin top tekniği yaratıcılığı çok yüksek stoperi bile adam eksiltip gol atabiliyor

Keşke ismide Alman ismi olsaydı dediğim futbolculardan.Baksana şu yorumlara.Bu yorumlar sminin Mesut az biraz Türk diye yapılmıyorsa bende bir şey bilmiyorum. Yapılmıyorsa da daha büyük bir sorun var.

Madrid'in en iyi,en kilit 3 isminden biri olmasına rağmen şu yorumlara bak.

ahauahauhauahuahauhauhauhauhauhauahuahuahuahuahauhauhauhauhauhauhhauhauhauhauahauuahua .lol.

dünya'nın en iyi 10 numaralarından birisi olacak potansiyele sahip oyuncu. oyun görüşü mükemmel. tek sorunu sağ ayağını fazla kullanamıyor ve fazla güçlü değil ikili mücadelelerde. ronaldo'dan sonra şüphesiz real madrid'in en iyi oyuncusu. benzema ve higuain kaçırdığı inanılmaz golleri atabilse mesut'un değeri daha iyi anlaşılır.

[video=youtube;iOaDoRb3cZQ]https://www.youtube.com/watch?v=iOaDoRb3cZQ&feature=player_embedded[/video]

Watch, no comment pls

Üst Alt