Michel Platini, Başbakan'la Görüşecek | Toplantı Başladı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Michel Platini, Başbakan'la Görüşecek | Toplantı Başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Michel Platini, Başbakan'la Görüşecek | Toplantı Başladı

arkadaslar sizce galatasaray yönetimi gizliden gizliye, sike ile ilgili uefa/fifa ile birtakim seyler görüsmüsmüdür?

Platini reis cıkar....

M.P: what time is it

fb Muhabir: Dumur!

Gs Muhabir: Anladım ben anladım Fener düşmüş...

yüklenelim juventus ve diger ceza alan takimlarin sitelerine.bari onlari gaza getirip ayaklandiralim ;)

michel-platini_1410573c.jpg

Düşecekler dedim dedim inanmadınız bak ne oldu şimdi?

Bugünkü toplantının ardından ciddi bir açıklama yapılmazsa, sonuç ne olursa olsun ihale başbakanın üzerine kalacak.

Bu görüşmeden sonra ya süreç hızlanır ya da bi daha açılmamak üzere üstü kapatılır.

Bugünkü toplantının ardından ciddi bir açıklama yapılmazsa, sonuç ne olursa olsun ihale başbakanın üzerine kalacak.

Bence bu gün çok önemli kararlar alınsa bile açıklanmaz. Bu başbakanın muhtemel oy kaybına neden olur.

Bence alınan kararlar zamana yayılarak açıklanacaktır. Olumlu/olumsuz.

Hükümet TFF seçimlerinde Demirören'i işaret ediyorsa bu işin vefasınıda cefasınıda eşşek gibi yüklenmek zorunda. Bekleyelim ve görelim.

rte fb'nin sanli! Tarihinde ismini altin harflerle yazdiracak...Sukru Saracoglu Stadyumuda RTE Satdyumu olarak adlandirilir gari.

İçeride ne konuşulduğunu Play-Off'un başlangıcına kısa bir süre kala göreceğiz diye düşünüyorum.Bir karar alınırsa Play-Off öncesi uygulanır,alınmazsa bu sene böyle biter.

Dikkatinizi çekmek isterim ki; özerk olması sebebiyle Türk Futbolunun kaderini Tahkim Kurulu belirleyecektir.

Farz-ı Misal Sayın Michel Platini küme düşürün yada puan silin diyebilir akabinde Sayın Yıldırım Demirören gerekirse 3-5 yıl Avrupaya gitmeyiz diyebilir.Yada Sayın Yıldırım Demirören hiç bu toplara girmez,Pfdk bir ceza verir ve Tahkim Kurulu'da nihai kararı verir.

mütevelli heyeti (rıdvan acun aykut ) katılmadımı toplantıya :D

Dikkatinizi çekmek isterim ki; özerk olması sebebiyle Türk Futbolunun kaderini Tahkim Kurulu belirleyecektir.

Farz-ı Misal Sayın Michel Platini küme düşürün yada puan silin diyebilir akabinde Sayın Yıldırım Demirören gerekirse 3-5 yıl Avrupaya gitmeyiz diyebilir.Yada Sayın Yıldırım Demirören hiç bu toplara girmez,Pfdk bir ceza verir ve Tahkim Kurulu'da nihai kararı verir.

tahkimin basınada bir intihar komandosu koydular merak etme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt