Michel Platini, Başbakan'la Görüşecek | Toplantı Başladı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Michel Platini, Başbakan'la Görüşecek | Toplantı Başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Michel Platini, Başbakan'la Görüşecek

Türkiye olarak nasil bir gücümüz var ki Uefa/Fifada ? Oyumuz olsa bile ne fark eder? Platini türkiyeden gelecek oylara kalmis bir adam degil bence, kimse türkiyeyi sallamiyor, su sike olaylarindan sonra hic sallamiyorlar! Adam gibi cikar tak tak cezalari patlatsalardi, aman türkiye ne kadar dogru bir ülkeymis felan derlerdi, su anda sikeci imaji var bizde maalesef. kasimpasali eger platiniye iki üc laf ederse , o zaman resmi olarak sikeciler veya sikeyi örtbaz etmek kervanina devletde dahil olmus olacakdir. halen diyorum, su görüsmede sike konusulmasin, ha platini oldu olur rte'ye bir zarf atar ve sikede durum nasil diye sorarsa, o zaman rte'den kafasini calistirip "ben karisimiyorum, tff özerk" demesini beklerim ve hatta dogru bulurum, bu böyle olmasa bile, en azindan disariya dogru böyle bir hamle yapmasini beklerim. uefa bu, belki rte'nin islere karisip karismadigi test etmek icin bile görüsmek istiyor olabilir, devletin bu ise karismasi demesi, uefanin ve bilhasa fifanin sike olaylarini beklemesine gerek kalmaz, hemen bir ban ceker.

Şu feneri karıköyde çimlere gömelimde öyle versinler cezayı.Daha Türkiye kupasıda var. 3 maçta 3 kere geçirecez şunlara :)

Bu Platini'nin uçağı ne zaman inecekmiş. Gidip karşılayalım...

GENEL MERKEZ

11:00

MKYK TOPLANTISI

GENEL MERKEZ

15:00

UEFA BAŞKANI SN. MİCHEL FRANÇOİS PLATİNİ’Yİ KABUL

GENEL MERKEZ

16:00

MYK TOPLANTISI

GÜNLÜK PROGRAM

bu konuyla ilgisi yok ama bir atasözü biliyorum ben:b5:

"körler sağırlar birbirini ağırlar"

Kritik toplantı başladı

Kritik toplantı başladı

UEFA Başkanı Michel Platini, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek üzere AKP Genel Merkez Binası'na geldi.

AKP Genel Merkezi'nde yapılacak toplantıda Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Başkanvekili Servet Yardımcı ve UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik de olacak.

AYRINTILAR AZ SONRA

https://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/20159410.asp

AKP Genel Merkezi'nde yapılacak toplantıda Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Başkanvekili Servet Yardımcı ve UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik de olacak.

Toplantıda olmasa olmaz zaten bu 3lü.

Gitsinler ya daha iyi.Platini şunları iyice bi rezil etse de başbakan da gereğini yapın dese.(Ben de iyi hayal kuruyorum haa)

Cevap: Michel Platini, Başbakan'la Görüşecek | Toplantı Başladı

bakalım avrupanın adaleti mi yoksa Türk insanının pisliği şerefsizliği mi galip çıkacak bu toplantıdan...platinin yerinde olsam 'hepinizin monaco kalıbınızdan utanın ne pis insanlarsınız lan' der çıkar giderim toplantıdan :D

aslinda uefa ve fifa bile kendi takimlarina ceza verdiklerine göre,bize vermemeleri olanaksiz gibi duruyor.

Federasyon UEFA'yı ve FIFA'yı karşısına alır evet ama başbakanı karşısına alamaz. Başbakan isterse bu işin bitmesini iş anında biter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt