Michel Platini, Başbakan'la Görüşecek | Toplantı Başladı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Michel Platini, Başbakan'la Görüşecek | Toplantı Başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Michel Platini, Başbakan'la Görüşecek

Bu cezalar verilmeden bize hiçbir organizasyon vermezler.Ki vermesinlerde..

Tayyiple konuşmasıda cokda önemli değil,ki gereksiz zaman kaybı :coffee:

Bu cezalar verilmeden bize hiçbir organizasyon vermezler.Ki vermesinlerde..

Tayyiple konuşmasıda cokda önemli değil,ki gereksiz zaman kaybı :coffee:

Aslında Platini nin bu işi TFF ile çözmesi lazım ama baktılarki TFF işi sallayıp duruyor, mecburen başbakanla görüşüyor.

Daha önce de bahsettiğim gibi, RTE şike soruşturmasından haberdardı. En başından beri. Eğer üstünü kapatacak olsa o zaman şoruşturma hiç açılmazdı. Bana kalsa başbakan bir saatte çözer bu işi ama federasyon özerk diye ses çıkarmıyor. Ama elbette ne yapılması gerektiğini çok iyi biliyordur....

hic sanmiyorum renkdas, isin isine göksel gümüsdag girdi ve aninda hasta yataginda yasa gecsin diye talimatlar geldi. Her zaman dedim, Aziz icin yapilmadi ve gecirilmedi o yasa, Aziz ha 150 yil yargilanmis ha 49 yil, onun icin birsey degismiyor, ama eski yasaya göre 21 yil dan yargilanan gümüsdag yeni yasaya göre 7.5 ile yargilaniyor, suclu bulunsa bile yeni yasaya göre yatmadan yirtiyor, daha önce yirtamiyordu. Meclisdeki diger partiler ise Fenerbahce üzerinden oy yapariz diye baliklama atladi buna, ama sonucda iktitarin istemdigi hic birsey bu meclisden gecmez.

Kaldiki TFF Baskanligi secimlerinde RTE YD'yi istiyordu, YD bir nevi kendi adami sayilir, kendi partisinden olan Tüzmen Basbakandan gelen olumsuz destekden sonra TFF secilmerinden cekildi, cünkü TV'lerde UEFA ile felan görüsdük diyordu, UEFA'nin istedigi belli ve yapilmasi gerekenler var diyordu. Bence maalesef Basbakan bu sürecde her zaman oldugu acik sözlülügünü gösteremedi yada göstermek istemedi, isine gelmedi. MAA, Aykut, Ridvan ve Acun ile görüsmeler yoksa hangi sebeblerden dolayi gerceklesdi? Korkarim Fenerbahceyi kurtarmak ugruna cezayi göze aliyorlar, yeterki Türkiyede degermen devam dönsün.

hic sanmiyorum renkdas, isin isine göksel gümüsdag girdi ve aninda hasta yataginda yasa gecsin diye talimatlar geldi. Her zaman dedim, Aziz icin yapilmadi ve gecirilmedi o yasa, Aziz ha 150 yil yargilanmis ha 49 yil, onun icin birsey degismiyor, ama eski yasaya göre 21 yil dan yargilanan gümüsdag yeni yasaya göre 7.5 ile yargilaniyor, suclu bulunsa bile yeni yasaya göre yatmadan yirtiyor, daha önce yirtamiyordu. Meclisdeki diger partiler ise Fenerbahce üzerinden oy yapariz diye baliklama atladi buna, ama sonucda iktitarin istemdigi hic birsey bu meclisden gecmez.

Kaldiki TFF Baskanligi secimlerinde RTE YD'yi istiyordu, YD bir nevi kendi adami sayilir, kendi partisinden olan Tüzmen Basbakandan gelen olumsuz destekden sonra TFF secilmerinden cekildi, cünkü TV'lerde UEFA ile felan görüsdük diyordu, UEFA'nin istedigi belli ve yapilmasi gerekenler var diyordu. Bence maalesef Basbakan bu sürecde her zaman oldugu acik sözlülügünü gösteremedi yada göstermek istemedi, isine gelmedi. MAA, Aykut, Ridvan ve Acun ile görüsmeler yoksa hangi sebeblerden dolayi gerceklesdi? Korkarim Fenerbahceyi kurtarmak ugruna cezayi göze aliyorlar, yeterki Türkiyede degermen devam dönsün.

Ben 3 temmuzda açıklanan ilk soruşturma sürecinden bahsediyorum. Başbakan bilmese bunu seçimler sonrasına bırakılmazdı. Bunu bilen, şike yapanların küme düşürülmesi gerektiğini de biliyordur. FB yi korumak isteseydi bu soruşturmaya izin vermezdi. Artık iş işten geçti. Bu kadar tapeler, delillerden sonra geri dönemez.

Ben 3 temmuzda açıklanan ilk soruşturma sürecinden bahsediyorum. Başbakan bilmese bunu seçimler sonrasına bırakılmazdı. Bunu bilen, şike yapanların küme düşürülmesi gerektiğini de biliyordur. FB yi korumak isteseydi bu soruşturmaya izin vermezdi. Artık iş işten geçti. Bu kadar tapeler, delillerden sonra geri dönemez.

Elbette biliyordu, ve bunu secimlerden sonraya atmasi bence yanlisdi. Bu konuda Fenerbahcelilere katilabilirim, yani en azindan bir macda bari suc üstü yapmak vardi (herkez susardi o zaman), yemisim secimi ve oyu. 3 temmuza kadar beklemek yanlisdi, yani o zamanlar aziz ve sekipe haberler geliyor felan diye yazilmisdi, yani yoksa 3 temmuzda bile olmayacakdi operasyon.

Bence fenerbahçe küme düşecek çünkü Digiturk şu aralar herkesi arıyor playoff'u çok ucuza izleyin ama gelecek sene LigTv abonesi olma garantisi şartı imzalamak şartıyla.

Yani adamlardaki mantık şu fenerbahçe küme düşer ama biz şimdiden fenerlilere LigTV'yi kakalayalım fener zaten küme düştükten bir sonraki sene tekrar Süper Lig'e çıkar ve fenerliler yine Digiturk alırlar diye düşünüyorlar..

TFF'nin de bu süreci uzatma sebeplerinden biri bu olabilir önce TFF feneri kurtarmaya çalıştı baktı olmadı sezon sonunu bekliyorlar Digiturk zarar etmesin diye sanki normal bir sezon oynanmış gibi..

Yani anlayacağınız küme düşme kararı ne kadar geç verilirse Digiturk o kadar fenerli müşteriye LigTv'yi kakalamış olacak yeni sezonda kendi takımlarını değil Galatasarayı izleyecek adamlar :D

Benim teorim bu :)

Platini Yunanistan başbakanını ziyarete gitti ve Volou 4 küme aşağı düşürüldü affedilip 1. ligde kalmışken. :)

RTE oyu düşünen bir lider evet. Yalnız Milli Takımlara zarar gelirse çok daha oy kaybeder. Bunu göze alamaz.

yine güldüm allah senide güldürsün

:asd::asd::asd::asd::asd::asd::asd::asd:

not: bknz. Türk milleti balik hafizali

bknz: habur ve ustali yillar ve de oy oranina

:asd::asd::asd::asd::asd::asd::asd::asd::asd:

o iş belli olmaaaz o habur olayında hükümetin oyları anketlerde yüzde 50'den yüzde 30'a düştüde adamlar iktidar gidecek diye panik yaptılar :)

Hayatta iki şeyle şaka olmaz bir suyla bir de futbolla geçen gördünüz Mısırda olanları :)

Gider mis gibi türk kahvesini içer. Hal hatır sorulur,avrupa şampiyonası için destek ister tayyip, o da yeni seçimlerde destek ister; yalaşırlar olur biter. Şike falan görüşülmez.

platinin dedesi napolyon

para para para para

Kuşlar için bu işten yırtmanın 2 yolu var.

1- R.Tayyip Platiniye "Türkiye'de şike olmadı. Emniyet ve savcı fbye komplo kurdu. Şike girişimleri olduysa da sahaya yansımadı" diyerek af isteyecek.

2- R.Tayyip Platiniye yüklü miktarda rüşvet önerecek. Bunun yanında yaklaşan FİFA seçiminde FİFA Başkanlığına aday olacak Platiniye, Türk delegeleri dahil birçok müslüman ülke delegelerinin kendisine oy vereceği yönünde söz verecek.

Platini, sizden bir ricam var. Sezon sonu cezalari versinler, boylece karikoyde 2kez koyma firsatini yakalariz (hem kupada, tabi gecerlerse) hemde play off.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt