Motorlu Taşıtlar Vergisine İnanılmaz Zam! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Motorlu Taşıtlar Vergisine İnanılmaz Zam!

En son gülüp eğleniyorduk, yine ne ara gerildiniz anlamadım. :D Sarı kantaron veya orjinal ismiyle st john's wort çayı için, veya benim gibi zenginseniz passiflora için malumunuz olduğu üzere 40 küsür lira olmuş o da.
Hocam bir konuda yardimin gerekli, madem Zengin oldugunu afise ettik.
Bu Sinan Bilgini anlamamiz icin ne yapmamiz gerekli?

Görgüsüzlük.

İyi forumlar.

Ulan ne görgüsüzlüğü, sinan gibi mutfaktaki ithal pahalı makarnaların fotoğrafını çekip mi attık ? Ne yaptık da görgüsüz olduk ? Elit, görmüş geçirmiş hali vakti yerinde bunlarla da sınırlı kalmayıp üstüne müthiş eğitimli bir insan olmama rağmen mütevazilikten taviz vermeyip şu anki arabamın ne olduğunu söylemiyorum. Edep yahu.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Hocam bir konuda yardimin gerekli, madem Zengin oldugunu afise ettik.
Bu Sinan Bilgini anlamamiz icin ne yapmamiz gerekli?

Anlayamazsınız.

Hazır motor, taşıt vs konusu açılmışken buradan şahinci arkadaşlara bir çağrım olacak. İstirham ediyorum şu egzozlarınıza yaptırdığınız modifikasyonu yapmayın, safi gürültü kirliliğinden başka bir şey değil. Ses var görüntü yok, düz yolda resmen kıyamet kopuyor bakıyorsun arabaya hızı 60-70... Ne gerek var Allah aşkına ? İnsanların vaaauv dediğini falan mı sanıyorsunuz ne yapıyorsunuz bilmiyorum ama çevredeki insanların istisnasız tamamı yüzünü buruşturup içinden küfrediyor.

Son düzenleme:
1930-1940 veya 1990'larda kalmış kafalara bir şey anlatmaya çalışmak zuldür. Orta sınıf bir ülke de olsan zaman ilerledikçe teknolojinin gelişimiyle insanın yaşam kalitesinin otomatikman artması gerektiğini bilmeyen kafalara bir şey anlatamazsınız arkadaş. Sene olmuş 2017 ekmek karne ile verilmiyor diye sevinen tipler var. Belediye kömür-makarna yardımı yapıyor diye sevinen veya kaçakla göçekle, türlü illegal işlemlerle ülkedeki diğer insanların emekleri üzerinden asalak gibi yaşayan tipler var. Ülkenin her güzide kurumu tarumar olmuşken dizi sektörünün de etkisiyle Kuzey Irak-Suriye işgalini düşünen emperyalist zihniyetli yavşaklar var.

Bu arada beyler ekmek karneyle dağıtılsaydı da ''elhamdülilah devlet dijitale geçti de defter taşımakla uğraşmıyoruz'' diyecek tipler bunlar.

Ekonomiyi falan gectim, tek bir soru soracagim.
Eskiden her an gözaltina alinma korkusu ile geziyormuydun memlekette?
Benim öyle bir korkum yok ki, gayet rahatım. Adresim, sicilim her şey ortada. Haksızlığa uğrayan varsa Allah yardımcısı olsun. Eskiden her şey daha iyiydi demek sadece kendini kandırmaktır. Sorsan kime oy veriyorsun diye oy verdiği partinin ne amacı olduğunu dahi bilmezler. Tek bildikleri yeter ki o gelmesin. Siz bunu yaptığınız sürece gelecek. Size söylemiyorum yanlış anlamayın, genel konuşuyorum.

Benim öyle bir korkum yok ki, gayet rahatım. Adresim, sicilim her şey ortada. Haksızlığa uğrayan varsa Allah yardımcısı olsun. Eskiden her şey daha iyiydi demek sadece kendini kandırmaktır. Sorsan kime oy veriyorsun diye oy verdiği partinin ne amacı olduğunu dahi bilmezler. Tek bildikleri yeter ki o gelmesin. Siz bunu yaptığınız sürece gelecek. Size söylemiyorum yanlış anlamayın, genel konuşuyorum.
birader laga luga yapacağına rakamlarla cevap versene akpden önde akpden sonra koy rakamları koy dövize karşı olan paramızın değerini bak bakalım alım gücü neymiş ne olmuş.

noldu cevap yazmaya mı üşendin?

hazır motor muhabbeti açılmışken

biker-girls-jacket-and-innerwear.jpg

İyi forumlar.

Hazır motor, taşıt vs konusu açılmışken buradan şahinci arkadaşlara bir çağrım olacak. İstirham ediyorum şu egzozlarınıza yaptırdığınız modifikasyonu yapmayın, safi gürültü kirliliğinden başka bir şey değil. Ses var görüntü yok, düz yolda resmen kıyamet kopuyor bakıyorsun arabaya hızı 60-70... Ne gerek var Allah aşkına ? İnsanların vaaauv dediğini falan mı sanıyorsunuz ne yapıyorsunuz bilmiyorum ama çevredeki insanların istisnasız tamamı yüzünü buruşturup içinden küfrediyor.

Gösteriş meraklısı cahil orman çocukları. Vaauv diyenler tabi var bunları sonu gelmediğine göre. Küçük çocuklar görüp ilerde aynısını yapıyor

Eğitim şart

Eger siciline güvenip rahatsan baska sorum yok.
Sirf malum Bankada, faaliyetteyken Devlet denetiminde olan Bankada hesaplari oldugu icin iceri alinanlarin demek ki sicilleri kabarikti.
Yada emir kulu olduğu için kullanılan ve akıbetlerinin ne olduğu bilinmeyen Erlerin sicilleri kabarıktı demek ki.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

hazır motor muhabbeti açılmışken

biker-girls-jacket-and-innerwear.jpg

İyi forumlar.
Ikisinide binemeyecegimize göre böyle mal mal bakalim.

Son düzenleme:
ulan herif hala gelmiş kol gibi zammı geçirmiş hükumeti savunuyor.bu dağıttıkları makarnanın içine ne koyuyor bu adamlar da böyle bir kafaya ulaşıyor bu peşinden gidenler!!

yemişim siyasetini ben apolitik bir insanım size tek söyleyeceğim etrafınızda ocaktan bu yana hangi ürüne yüzde 7 8 bandında zam geldi ; yumurta ev konut kira yakıt vb süte bile %12,5 zam gelmiş ülkede beyaz eşya mobilya saymıyorum bile en az %50 ; memura yüzde 4 zam verdiler bunun matematiğini bana biri anlatsın ya da kimse hesap yapmasın teogu kaldıralım en iyisi hepimiz mutlu olalım

Gösteriş meraklısı cahil orman çocukları. Vaauv diyenler tabi var bunları sonu gelmediğine göre. Küçük çocuklar görüp ilerde aynısını yapıyor

Eğitim şart

Normal şartlarda söylenecek bir şey yok herkesin zevkidir ama özellikle şehir içinde oturanlar için eziyete dönüşüyor bu durum. Hele bir de yaz aylarındaysanız yandığınızın resmidir, havalar sıcak olduğundan bütün cam çerçeve açık oluyor herif geliyor gecenin 4'ünde bağırta bağırta geçiyor ne uyku kalıyor ne de sinir... Hadi kendimi falan geçtim, yahu hastası var yaşlısı var, ertesi gün sabahın köründe kalkmak zorunda olanı var... Ayıptır günahtır yani.

Normal şartlarda söylenecek bir şey yok herkesin zevkidir ama özellikle şehir içinde oturanlar için eziyete dönüşüyor bu durum. Hele bir de yaz aylarındaysanız yandığınızın resmidir, havalar sıcak olduğundan bütün cam çerçeve açık oluyor herif geliyor gecenin 4'ünde bağırta bağırta geçiyor ne uyku kalıyor ne de sinir... Hadi kendimi falan geçtim, yahu hastası var yaşlısı var, ertesi gün sabahın köründe kalkmak zorunda olanı var... Ayıptır günahtır yani.
Polis kendini gezdiriyor diyince suçlu oluyorum. Bu arabaların plakaları belli değil mi?

Eğitim ve denetim şart

Ne amacı olduğunu bilmeden oy atan siz dahil 30 Milyon seçmen sayarım. Sizi tanımıyorum ama siz dahil diyorum çünkü bunun cevabını da altta vereceğim.

Ve bu da sizinde dahil olduğunuz kümenin kümülatif sorunu.

Zira bilen adam karşıt gruba laf atmak yerine önce tezini savunur. Bizim memlekette ise sabun köpüğü tartışmalar üzerinden ideoloji muhabbeti dönüyor.

Daha iyisi mi var? Onlar şöyleler? Bunlar kafa tasçı? Şunlar bölücü?

Bu kafa bitirdi bizi. Kafaca bölündükten sonra ülke olarak bölünmüşüz ne önemi var ki. Mesela ben senin ile konuştuğumda bu tartışmayı normal bir eksene götüremeyeceğimi biliyorum. Keza bu mesajı yazdım diye de sen de yok ben şöyle değilim diyerek samimi olmayan biçinde ortamda ki azınlık veya çoğunluk fikirin durumuna göre veyahut siz böylesiniz diyerek cevap vermek ihtiyacında hissedeceksin.

Bu kadar politik davranacak, ya da bodoslama empati yapmadan girecek kadar bölünmüşsek bundan daha kötüsü ne olabilir demek istiyorum.

Oy verdiğimiz partinin amacını sorgulamadan önce sonucunda vardığımız noktaya baksak daha iyi olur.

Akp gidince yine bir bok değişmez. Eğitim sistemi doğru düzgün olmadıktan sonra. Türkiye'de halk sistematik bir şekilde cahil bırakılıyor.

Eğitim ve denetim şart

Üst Alt