Motorlu Taşıtlar Vergisine İnanılmaz Zam! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Motorlu Taşıtlar Vergisine İnanılmaz Zam!

Herkes sizin gibi düşünmüyor demek ki, ülkenin yıllar önce durumu bundan daha iyiymiş.. Geçin bunları, söyleyecek sözünüz yok boşa sıkıyorsunuz. İstatistiklere bakalım, her şey ortada. Ben bu konunun doğruluğunu savunmuyorum. Ama buna oy verene müstehak bilmem ne diyenler sadece egolarını tatmin ediyorlar. Aç izle ülkenin seneler önceki içler acısı durumunu, bak ben bu yanlıştır diyebiliyorum. Ya sen ? hiç..

Kardeş badou'dan tiksindirdin

2016 yılında ülkemizde toplanan kurumlar vergisi 43 milyar tl dir. bunun matrahı 215 milyar tl yapar.

% 2 yapılan artış ile devlet yaklaşık 5 milyar tl havan para kaldırmıştır..

mtv, kurumlar vergisi ve gelir vergisindeki toplu artışı ben 2013 yılındaki 6. sıfır atma vakasına benzetiyorum..

paranın değer kaybetmesine; piyasa işlem gören en yüksek kağıt para tutarının, üstünde bir para basmak yol açar.. hatırlayın o dönemde piyasada en fazla 20 milyon lira işlem görüyordu..

üstüne 50 onun üstüne 100 lira yetmedi 200 lira para basıldı.. para değer kazandı dendi çünkü bu artış 6 sıfırın arkasında kaldı..

2019 da büyük seçim var.. şimdi ona ciddi bir nakit lazım zaten referandum ayağına ötv'den falan mahrum kalındı..

sonuç itibariyle bu zamlar ile bütçede kaynak yaratacaklar bizi fazladan bir vergi borcunun altına tutacaklar.. 2019 yılında ise bizden topladıkları paralar ile türkiye'de her şeyin çok iyi gittiğine ikna etmek için broşür, miting ve reklamlara vergilerimizi kullanacaklar.

kurumlar vergisindeki artış ile işten çıkarmalar cabası.. %2 deyip geçmeyin lütfen zaten maliyetler çok yüksek..

maliyetler neden yüksek çünkü ülkede zaten birşey üretilemiyor. üretilenlerde dolar üzerinden alınıyor kur olmuş ; 3.58 dir.

sonucu tekrar söyleyeyimde 2019 beni hatırlarsınız; .. 2019 yılında ise bizden topladıkları paralar ile türkiye'de her şeyin çok iyi gittiğine ikna etmek için broşür, miting ve reklamlara vergilerimizi kullanacaklar.

Geçin bunlarıymış sen geç lan hıyar ağası. Herkes bizim gibi düşünmüyormuş da bilmem neymiş düşünmesin bana ne? Bu saatten sonra gerek de yok zaten. Aman sakın ha dönmeyin. Bu saatten sonra hiç gerek yok. Ne olursa olsun reyizin izinden dönmeyin sakın. Ülke bölünse de dönmeyin ekonomik kriz patlak verse de dönmeyin sakın dönmeyin. Hesaplaşma günü geldiğinde kimin ne olduğu net belli olsun.

Herkes sizin gibi düşünmüyor demek ki, ülkenin yıllar önce durumu bundan daha iyiymiş.. Geçin bunları, söyleyecek sözünüz yok boşa sıkıyorsunuz. İstatistiklere bakalım, her şey ortada. Ben bu konunun doğruluğunu savunmuyorum. Ama buna oy verene müstehak bilmem ne diyenler sadece egolarını tatmin ediyorlar. Aç izle ülkenin seneler önceki içler acısı durumunu, bak ben bu yanlıştır diyebiliyorum. Ya sen ? hiç..
Ekonomiyi falan gectim, tek bir soru soracagim.
Eskiden her an gözaltina alinma korkusu ile geziyormuydun memlekette?

Bu kadar pahalı bir ülkede yaşanıyor olsa bile insanlar araba almaktan vazgeçmiyor, hatta daha da artıyor araç satışı. Demek ki insanlar geleceklerini ipotek altına almak pahasına bir şekilde araç sahibi olabiliyor. Alan razı veren razı ise denecek başka birşey yok.

Şahsi olarak bana soracaksan insanların bu vurdumduymazlığı ve geleceğe dair ümitsizliğimden ötürü bu ülkeden bir an evvel kurtulmak istiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

En son gülüp eğleniyorduk, yine ne ara gerildiniz anlamadım. :D Sarı kantaron veya orjinal ismiyle st john's wort çayı için, veya benim gibi zenginseniz passiflora için malumunuz olduğu üzere 40 küsür lira olmuş o da.

bakalım istatistiklere , koy bakalım rakamları ortaya bahsettiğin yıllarda dolar ne kadarmış , alım gücü ne kadarmış?

hodri meydan

Üst Alt