Mourinho: "Bu beyi tanımıyorum" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mourinho: "Bu beyi tanımıyorum"

Cevap: Mourinho: Bu beyi tanımıyorum

Messi bence Barcelona için doğmuş bu adam başka hiç bir takımda başarılı olamaz en basit örneği adam 5-6 senedir milli takımda daha gıdım katkısı yok çünkü yanında Pedro-Villa arkasında Xavi-Iniesta yok !

Milli Takım'da Messi'nin kötü oynamasının tek sebebi teknik direktörleri!

Ezdi derken? Yapmayın allah aşkına insan bukadar da fanatik olmaz.

ilk maçta uzaktan atılan güzel bir gol ve şansa atılan bir gol dışında pozisyonu var mıydı barcelonanın ? dünkü maçta yine pozisyon üstünlüğü Madrid'deydi.. 2 maçta da Madrid'in daha iyi oynadığı ortada ama olmayınca olmuyor işte

ilk maçta uzaktan atılan güzel bir gol ve şansa atılan bir gol dışında pozisyonu var mıydı barcelonanın ? dünkü maçta yine pozisyon üstünlüğü Madrid'deydi.. 2 maçta da Madrid'in daha iyi oynadığı ortada ama olmayınca olmuyor işte

Daha çok pozisyona girmiştir buna birşey demiyorum ama ezdi demek yanlış.

Barca zaten Real gibi topu son adama atıp direk kaleye gitmiyor ki. Adamlar pas yapıyor paso maç başına kaleyi bulan şutları 4-5 civarında zaten. Daha çok pozisyona giren takım daha iyi oynadı diye bir şey yok.

Barca zaten Real gibi topu son adama atıp direk kaleye gitmiyor ki. Adamlar pas yapıyor paso maç başına kaleyi bulan şutları 4-5 civarında zaten. Daha çok pozisyona giren takım daha iyi oynadı diye bir şey yok.

Orta sahada ve savunmasında 1500 tane sıkıcı pas yapan takım iyi oynamış oluyor di mi ?

Ne kadar komik yorumlar yapıyorsunuz Messi'nin yanında Xavi,Iniesta olmasın neler yapıyor neler yapamıyor,sıradan bir futbolcu mu süperstar mı hepsi milli takımdayken belli oluyor.

Ahahaha :asd:

Xavi-Iniesta'ın toplamından daha fazla asist yapıyor bir sezonda.Ayrıca attığı 60 golün 10 tanesinde Xavi-Iniesta asist yapmıştır

Yapığınız yorum komik :asd:

barcelona sever biri olarak şunu belirtmeliyimki mounun en büyük hatası aguero veya rooneyi almamak oldu benzema yerine olsaydı kupa realinde çok açık ve net

Üst Alt