Muntari'nin Menajeri ile Anlaştık - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muntari'nin Menajeri ile Anlaştık

Cevap: Muntari'nin Menajeri İle Anlaştık

Genoa+CFC+v+FC+Internazionale+Milano+Serie+qbfx19EdHprl.jpg

Sulley+Muntari+Sunderland+v+Fulham+Premier+Quovm2tEqYYl.jpg

Cevap: Son Dakika | Muntari'nin Menajeri İle Anlaştık

Elmander'i avatara koyacak kadar beğendiysen Muntari'yide beğenirsin

İkili tartışmalardan nefret ederim, öncelikle bunu belirteyim.Elmander dediğin adam sistem oyuncusudur, hangi sistemin içine koyarsan koy bir şekilde verim alırsın.

Muntari'ye gelecek olursak, Udinese hepimizin bildiği gibi geleceği parlak oyuncuları bulur,oynatır,yıldızını parlatır ve satar.Portsmouth deli gibi transfer yaptığı sene Muntari'yi almış, çok verimli 1,5 sezon geçirmiş bir oyuncu EPL'de.Serie A da uzun seneler forma giymiş bir oyuncu,Avrupa Kupaları tecrübesi olan bir oyuncu ama bizim taraftarımız bu adamı beğenmiyor.Geçen sene Sarp-Ayhan-Barış orta sahasından sonra gelen Culio-Yekta ikilisi bile bizim orta sahada çağ atlatmıştı, Selçuk-Melo-Muntari 3 lüsü ile belki ofansif anlamda sıkıntılar yaşanacaktır ama bu takım pozisyon dahi vermez Süper Ligde.Bu takım sadece Türkiye'de oynayacak ve bu orta saha Türkiye Ligi'nin çok üstünde.

Uykun gelmiş git yat.
Muslera,Ujfalusi,Muntari,Selçuk,Eboue,Elmander süper transferlerdir...Melo bana göre fostur..Bana beyinsiz diyenlere bakın ki ön liberoda onlarca adam varken Fatih hoca sesimi duydu ve Selçuk kadar ofansif gücü yüksek bir oyuncu daha aldılar..Fatih Hocamın gözlerinden öpüyorum...

Sende gel Muntari. Topcu egiticisi olduk resmen. Fakat ne yalan söyliyim, suana kadar bariz basarılıyız.

Cevap: Son Dakika: Muntari'nin Menajeri İle Anlaştık

sizce türk olarak kim alınabilir baros'un yerine, cenk tosun mu ?

yoksa kazım mı oynayacak :confused:

Bedavaysa olabilir. Baros oynayacak forvette, solda Kazım sağda Eboue

Muslera

Ujfa Gökhan Servet Balta

---Selçuk-Melo--Muntari-

-Eboue--Baros--Kazım--

Bence sol açık alınmayacak, alınırsa da genç yedek bekleyebilecek Marlos gibi biri alınacak.

Drenthe(Beğenmesemde rotasyonda yararlı olur) - Riera ve Benayoun gelsin transferi kapatalım 4/4 takım oluruz.Tekrar ediyorum herkes her maç ilk onbir oynayacak diye bir şey yok 40 küsür maç yapıcaz.ROTASYON

Eboue takımdan gönderildi, milli takıma çağrılmadı. Ulfaliji 33 yaşında(normal insana göre 33 yaş yaşlı değil ama yüksek meblalar kazanan futbolcular için yaşlı ve futbol hayatının son yılları) yedek kalsada itiraz etmez, sorun yaratmaz. Muntari gelirse aynı şekilde yedek kalmayı dert etmez. 3 oyuncudan iyi olan oynar, yatan yedek bekler. Fatih hocanın elinde de alternatifi bol bi kadro olur.

Muntarı yabancı sınırlaması oldugundan zor oynar seneye Melo'nun yerine monte edilir Melo'dan sonra Muntari Ferrari'den inip Hacı Murat'a binmek gibi birsey olur

Bedavaysa olabilir. Baros oynayacak forvette, solda Kazım sağda Eboue

Muslera

Ujfa Gökhan Servet Balta

---Selçuk-Melo--Muntari-

-Eboue--Baros--Kazım--

Bence sol açık alınmayacak, alınırsa da genç yedek bekleyebilecek Marlos gibi biri alınacak.

yavaş yavaş bende bu şekilde düşünmeye başladım

Ünal Baskan'a güveniyorum ve tabii ki Imparator'a da... BAM'dan bizi kurtardilar o bölgede yok diyemeyecegimiz oyuncular alindigi gibi üstüne "Kim oynar-yedek kalir" sorusuyla bizleri basbasa biraktilar ki bu bir transfer basarisi olmasada özverisidir(Basari demek icin en nihayetinde sezon sonuna kadar beklemek gerek, zira kimler gelmedi ki zamaninda). Sol acik ve bir de "bal-kaymak tadinda olur" dedirtecek 10 numara alinirsa(ki alinacak inancindayim) degmeyin keyfimize, degil mi?

Böylece isterse Imparator, sistem dahi degistirebilir gözünü kirpmadan. Kim formda olur, formayi o kapar. Bu kadar basit. Hatirliyorum da "Ortasaha, ortasaha!" diye naralar atiyorduk gecen sene... 2 transfer daha insallah malum bölgelere ve "Bismillah" der baslariz lige.

Hos, bu haliyle bile takim gecen seneye nazaran masallah'lik.

muntari ye burun kıvıranlar var geçen sene alsaydık seviçten göbek atardınız adnan sezgin ruhu gitmedi diyenler uljfalusı,eboue,melo,muslera,elmander bunları getırebılırmıydı adnan sol açık ta alınacak büyük ihtimal

veya baros'u kesip onun yerine kazım'ı oynatabilir mi ? pek ihtimal vermiyorum ama

eğer bu olursa kadro bu şekilde olabilir. muslera-ujfa-zan-servet-balta-melo-selçuk-muntari-eboue-sol açık(yabancı)-kazım

O da olabilir, Baros kötü oynarsa kesilir. Muntari ve Riera gelirse cok genis ve kaliteli bir kadromuz olacak. Bu kadro Türkiye'de her türlü is yapar. :)

Biz orta sahaya Lassana Diarra'yı Diego'yu alalım derken aldığımız adam Muntari oldu.Hadi rotasyon transferi olsun ben buna da razıyım şimdiye kadar alınan adamlara da lafım yok ama asla razı olamayacağım bir şey var.Neden para harcamıyoruz arkadaş biz?Kimse bana borçtan harçtan bahsetmesin.Bu adamlar koltuk boş kalmasın diye gelmediler,kaynak yaratmak için geldiler.Verilen vaatleri,taraftarı gazlamaları da geçtim biz değil miydik geçen seneki rezaleti yaşayan yanlış mı hatırlıyorum?Sırf o rezilliği örtmek için bile adam gibi bir kadro kurmak için para harcardın kararlılığını gösterirdin.

Ben bu kararlılığı yönetimde göremiyorum maalesef.Tekrar söylüyorum alınan oyuncular kötü değil ben mentaliteye şaşırıyorum.Bu kadar hayalkırıklığı içindeki taraftara ben Avrupa takımı kuracağım mesajı veriyorsan sürekli bonservissiz adamlar peşinde koşmak yerine parasını basıp Podolski'yi alırsın,Melo'yu kiralamaz satın alırsın,Diarra'yı alırsın,Diego'yu alırsın hatta en azından Leverkusen'in kapısını çalıp bir Vidal'i zorlarsın(Juve kapmadan önce diyorum tabi).Ben bu kararlılığın zerresini göremiyorum yönetimde ve bu beni kahrediyor.Neyden korkuyorsunuz?Şampiyon olamayıp kaybettiğimiz yüzmilyon eurolardan korkmuyorsunuz da zaten borçlu olan kulüp biraz daha mı borçlanır diye korkuyorsunuz?

Normalde ilk 11 oynayabilecek kapasitede fakat yabanci statusunden dolayi bence yedek kalmali ya da sol acikta BERKIN denenmeli ve Muntari 3'lu orta sahanin bir parcasi olmali .

Üst Alt