Muntari'nin Menajeri ile Anlaştık - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muntari'nin Menajeri ile Anlaştık

Cevap: Muntari'nin Menajeri İle Anlaştık

Lan Muntariyi aldık şimdi bi yandan sevindim bi yandan üzüldüm.Aklımdada bir kaç soru var.

Bu adam geldi büyük ihtimal Sabri orta sahadan gidecek bu çok iyi oldu ve Fatih Hocanın istediği ısıran orta saha olduk.Ama Muntari geldi Solda Kazımmı oynayacak.Sola yabancı alacaksak Ujfalusi yedek mi kalacak.

Ligler Nisan ayında bitecek.Fiksür sıkışık.Rotasyon açısından iyi oldu.Bonservissiz olsa rezalet olurdu.

muslera

eboue-ujfalusi-servet-çağlar

kazım-selçuk-muntari-riera

elmander-baros

Arkadaşlar sorununuz nedir sizin bu kadar tepki neden? Biraz düşünelim, bizim en büyük sorunumuz nedir? Sakatlık! FT ne dedi, sakatlanmalar en büyük endişemiz. Düşünelim, Allah korusun Melo sakatlandı, veya selçuk, kimi görmek istiyorsunuz sahada? Ayhan'ı mı, Sarp'ı mı, Sabri'yi mi, yoksa Muntari mi gelse daha rahat olurdunuz klübeden... Adam beleşe geliyor. Yabancı sorunu yok birşey yok. Alsın 1-2 birşey otursun klübe de, zaten yedek kalmayı sorun eden bir yapısı yok. Zamanının Mourinho'lu İnter'inde banko oynardı bu adam. Biraz kıymet bilin. Yazık günah! Transfer bitmiş gibi saçma sapan yorumlar. Çomak sokmaya yer arıyormuş herkes yönetime! Ayıptır ya. FT yedek istemiştir, bedavaya Muntari var demiştir, Yönetim de alıp getirir. Bu kadar! Birde sol alırsın bitirirsin transferi. 10 numara beklentisi bıktırdı artık. Yok öyle birşey artık dünya futbolunda. Geçiniz. Bitti artık 2 forvet arkasına 1 tane 10 numara koymak. Adamı ezerler. Herkes bir tane ön libero koyuyor artık takımına. Adım attırmazlar adım! Biraz güven, biraz sükunet!

Lan Muntariyi aldık şimdi bi yandan sevindim bi yandan üzüldüm.Aklımdada bir kaç soru var.

Bu adam geldi büyük ihtimal Sabri orta sahadan gidecek bu çok iyi oldu ve Fatih Hocanın istediği ısıran orta saha olduk.Ama Muntari geldi Solda Kazımmı oynayacak.Sola yabancı alacaksak Ujfalusi yedek mi kalacak.

Her maç için farklı takım kurucak benim anladığım Fatih hoca rotasyon yapıcak.

Biz orta sahaya Lassana Diarra'yı Diego'yu alalım derken aldığımız adam Muntari oldu.Hadi rotasyon transferi olsun ben buna da razıyım şimdiye kadar alınan adamlara da lafım yok ama asla razı olamayacağım bir şey var.Neden para harcamıyoruz arkadaş biz?Kimse bana borçtan harçtan bahsetmesin.Bu adamlar koltuk boş kalmasın diye gelmediler,kaynak yaratmak için geldiler.Verilen vaatleri,taraftarı gazlamaları da geçtim biz değil miydik geçen seneki rezaleti yaşayan yanlış mı hatırlıyorum?Sırf o rezilliği örtmek için bile adam gibi bir kadro kurmak için para harcardın kararlılığını gösterirdin.

Ben bu kararlılığı yönetimde göremiyorum maalesef.Tekrar söylüyorum alınan oyuncular kötü değil ben mentaliteye şaşırıyorum.Bu kadar hayalkırıklığı içindeki taraftara ben Avrupa takımı kuracağım mesajı veriyorsan sürekli bonservissiz adamlar peşinde koşmak yerine parasını basıp Podolski'yi alırsın,Melo'yu kiralamaz satın alırsın,Diarra'yı alırsın,Diego'yu alırsın hatta en azından Leverkusen'in kapısını çalıp bir Vidal'i zorlarsın(Juve kapmadan önce diyorum tabi).Ben bu kararlılığın zerresini göremiyorum yönetimde ve bu beni kahrediyor.Neyden korkuyorsunuz?Şampiyon olamayıp kaybettiğimiz yüzmilyon eurolardan korkmuyorsunuz da zaten borçlu olan kulüp biraz daha mı borçlanır diye korkuyorsunuz?

Aynen katılıyorum

Biz Aysal'ı parası ve duruşu yüzünden seçtik bende bilirim o koltuga oturup Fener'e ayar vermeyi ama başkan cimrininde cimrisi çıktı

Bu transfer politikalarıyla kim başarılı olmuşki biz başarılı olalım verdiğiniz sözler yaptıgınız transferlerle çelişiyor

Valla Muntari'yi hic beğenmem. Bu transfer gercekleşirse büyük hayal kırıklığına uğrarım. Sol kanat icin duşunulmuyordur Muntari, yinede orta sahaya Diego gibi oyuncu almamız gerekirdi.

Drenthe-Riera-Benayoun gelirse hayalimdeki rahat rotasyon yapan Galatasaray'ı sahada görücem :).

Melo gibi son zamanlarda gelmis gecmis taaaaaa Okan-Emre-Suat-Davala gibi Orta sahamizdan buyana en iyi Oyuncu´yu begenmemek nasil bir Gözdür cözemedim :)

Felippe Melo suan Galatasaray´in olmazsa olmazi diyebilirim..!!

192580_felippe-melo.jpg

Aynen katılıyorum

Biz Aysal'ı parası ve duruşu yüzünden seçtik bende bilirim o koltuga oturup Fener'e ayar vermeyi ama başkan cimrininde cimrisi çıktı

Bu transfer politikalarıyla kim başarılı olmuşki biz başarılı olalım verdiğiniz sözler yaptıgınız transferlerle çelişiyor

Kendi parasiyla 32 milyon felan harcandi diyor, ama bu parasini alamamis oyuncular ve klub'un borclarina felan gitmis. Keske bu para tek transfere gidecek deseydi. Ilk geldiginde "Transfer butcesi diye bir sey yok, ne kadar gerekirse okadar harciyacaz" demisti. Ama su an Ardanin getirdigi parayi harcamis olduk tek. :(

Melo gelmeden öncede cok atıp tutan vardı !!! yılın bidonu , Agresif vs

Tek kelime MUNTARİ cuk oturur mütiş transfer !!!!

Bir tane yaratıcı oyuncumuz yok biz hala "kalas" peşinde koşuyoruz.. Anadolu takımları kapanınca kim açacak kilidi çok merak ediyorum gerçekten.

Üst Alt