Muntari'nin Menajeri ile Anlaştık - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muntari'nin Menajeri ile Anlaştık

Cevap: Muntari'nin Menajeri İle Anlaştık

Melo gelmeden öncede cok atıp tutan vardı !!! yılın bidonu , Agresif vs

Tek kelime MUNTARİ cuk oturur mütiş transfer !!!!
yılın bidonu değil ama futbolu yıllık 4 milyon euroluk adam etmezz..muntariyi pas yüzdesi açısından selçuk inandan bile iyi çıkacak bakın görün o zaman siz orta sahamızı..

208198_Galatasaray_SK.jpg

Bu kadro gol yemez de nasıl gol atacak onu merak ediyorum?

Ne ise, bizim sapkadan hep tavsanlar cikar.transferin son günlerinde transfer yapiyorsaniz,yapmayin.beceremiyorsunuz

Şeref Aydın Culio gittikten sonra ondan iyi orta saha alınacağını söylemişti. O oyuncu için ilk on biri zorlayacak yedek olacak demişti. Bence bu tanıma Muntari uyuyor.

alalım bunu dışarı... Ya adam melo'ya sallıyor,selçuk diye çırpındım Fatih Hoca beni duydu ve aldı öpüyorum onu diyor sanki Amerika'yı keşfetmiş gibi.Üstüne kadro yazıyor kadroda 7 yabancı :S
özür diliyorum..7 yabancıyı biraz heyecandan yazdık sola engini koyarız olur biter..yeterki muntarı melonun yerine gelsin..

muntari ne ya leş transfer ne gerek var melo selçuk varken orta saha alacaksanız ofansif orta saha alsaydınız

yedek kuluübeye yapılmış bir hamle ise iyi çünki melo sakatlanırsa onun yerini iyi doldurur fakat ilk 11 transferi ise anlamsız

haklı oldugun noktalar var katılıyorum bunu daha öncede belirttim ve cogu kişi eleştirdi beni... gercekleri söylüyorum diye eski mesajlarima bakan anlar sadece podoski olayini istememişdim onuda kişiligi bozuk bu adamın diye zaten alınmayacagınıda adım kadar emindim parası tuzluydu cünki :) gelelim esas konuya cuma ve perşembe günü hisse satışı oldu ölü parasına nakit 14,15mTL gecti hesaba bu hisse satışında bile fazlasıyla amatörce iş cıkardı bu yönetim neden mi 1 ay önce satsaydı bu hisseleri 24mTL ellerine gececekdi ve istedigin bonservisde adamıda alacakdin muntari olayına gelirsek fena degil bu yoklukda en azından iş yapmazsa araplara satarlar 3,4m$ bonservis aliriz belki :)

Biz orta sahaya Lassana Diarra'yı Diego'yu alalım derken aldığımız adam Muntari oldu.Hadi rotasyon transferi olsun ben buna da razıyım şimdiye kadar alınan adamlara da lafım yok ama asla razı olamayacağım bir şey var.Neden para harcamıyoruz arkadaş biz?Kimse bana borçtan harçtan bahsetmesin.Bu adamlar koltuk boş kalmasın diye gelmediler,kaynak yaratmak için geldiler.Verilen vaatleri,taraftarı gazlamaları da geçtim biz değil miydik geçen seneki rezaleti yaşayan yanlış mı hatırlıyorum?Sırf o rezilliği örtmek için bile adam gibi bir kadro kurmak için para harcardın kararlılığını gösterirdin.

Ben bu kararlılığı yönetimde göremiyorum maalesef.Tekrar söylüyorum alınan oyuncular kötü değil ben mentaliteye şaşırıyorum.Bu kadar hayalkırıklığı içindeki taraftara ben Avrupa takımı kuracağım mesajı veriyorsan sürekli bonservissiz adamlar peşinde koşmak yerine parasını basıp Podolski'yi alırsın,Melo'yu kiralamaz satın alırsın,Diarra'yı alırsın,Diego'yu alırsın hatta en azından Leverkusen'in kapısını çalıp bir Vidal'i zorlarsın(Juve kapmadan önce diyorum tabi).Ben bu kararlılığın zerresini göremiyorum yönetimde ve bu beni kahrediyor.Neyden korkuyorsunuz?Şampiyon olamayıp kaybettiğimiz yüzmilyon eurolardan korkmuyorsunuz da zaten borçlu olan kulüp biraz daha mı borçlanır diye korkuyorsunuz?

Üst Alt