Mustafa Cengiz: "Biz görevimizin başındayız" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dedikleriyle degil demedikleriyle mesaj verdi

Daha agresif olmasini beklerdim ama izin vermediler herhalde yine de aglamamasi olumlu

Istifa etmiyorum secime de gitmiyorum dedi diyebiliriz, hukuki bir savas dedi ama her seyi kullanacaktir.

Bir de ben herkesin baskaniyim istenmeyen olaylara karsi onlemi aldik dedi ama o da biz onlem almasak sulalenize pandik atariz demek mesela.

Bu dil benim aklima bir anlasma ihtimalini getiriyor.

bence kutuplaşma olmasın veya karşı tarafa malzeme vermemek için kısa konuştu. mağdur ve haklı taraf belli nasıl olsa

Dedikleriyle degil demedikleriyle mesaj verdi

Daha agresif olmasini beklerdim ama izin vermediler herhalde yine de aglamamasi olumlu

Istifa etmiyorum secime de gitmiyorum dedi diyebiliriz, hukuki bir savas dedi ama her seyi kullanacaktir.

Bir de ben herkesin baskaniyim istenmeyen olaylara karsi onlemi aldik dedi ama o da biz onlem almasak sulalenize pandik atariz demek mesela.

Bu dil benim aklima bir anlasma ihtimalini getiriyor.

birşeyler olduğu kesin

Yürütme durdurma kararı almış bile olabilirler. Yada tedbir kararı... Yoksa bu kadar kısa bir toplantıyı aklım almadı... Kapalı kapı ardında dönecek birşey kalmadı. Herşey açık ve aleni yapıldı. Demekki savunmayı aleni yapıp insanlara eleştiri fırsatı vermeyecekler. Veya başvuru sonrası kapsamlı toplantı yapacaklar.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Arkada kesin birseyler donmustur.

Mahkemeye gidecegiz demek yeterli. Hukuki surec neymis, ne yapilacakmis vs ikincil, toplantinin hedef aldigi kesim icin (taraftar) gereksiz detaylar. Dava acilacak iste, asliye hukuka mi acacak sulh cezaya mi acacak aile mahkemesine mi acacak, bize ne. Hukuki surec neyse o isleyecek.

Sanirim bu ayni zamanda secim karari almayacaginin da isareti ama o konuda daha hala emin olmadigindan kesin bir aciklama yapmamis da olabilir.

Secime gitseydi bence de fena olmazdi ama ha oyle yapmis ha boyle, tercih meselesi.

ayrıca başkan kendi ayağına sıkıyor,beknaz videosu nedir kardeşim sen Galatasaray başkanısın....bu camia senin malın değil beknazı ibra etmemişler diye demogoji yapamazsın sen...sanki sen buldun yetiştirdin....kendisi Galatasaray görmeyeceksin böyle yapılmaz

Üst Alt