Mustafa Cengiz: "Düşmanı yenemeyenler birbirini yer, herkesin vazifesini yapmasını bekliyorum" - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu tarz kaos durumlarinda yazilan cogu seyin sonrasinda yalan olduguna veya yanlis yorumlandigina sahit olmustuk. Bugun de bu olaya dair gerceklerin tam olarak ortada olmadigi acik. Boyle anlarda taraftar olarak taraf tutmak, asip kesmek yanlis bir hamle olur.

Eminim ki bu aşamadan sonra Terim kendisini kovdurmaya çalışacak yönetim ile çatışarak.
Bu rezil oyunla asla sene sonunu kendisi getirmez. Düşünsenize 33. Hafta takım ligde 10. Kendini bu hale getirmez Terim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yıl sonuna kalmaz, ikisinden biri gider. Belli oldu. Terim iyi hoş ama işte böyle kötü bir huyu var. Adam başkanın bile işine karışmak istiyor. Başkanı bile kontrol etme derdinde.

Gerçek 1 anektod olduğunu düşünüyorum. Şu kısımlar herkesin(bütün terimciler dahil) bildiği halde 9/8 yapmış adam yaew adam imparator sen kim köpeksin denilen kısımlar ;

"Ama amaç o değil. Verdiği mesaj taraftara, " Bakın her taraftan ateş altındayım, oyuncularım da yönetimim de bana sırtını döndü, başarısız olursam bundan, yine de siz desteklerseniz başarırım " , yönetime ise " Ne cevap alacağınız umurumda değil, gerginlik çıkarın " özetle. "

"Bunun kötü senaryosu ne? İkinci bir Ünal Aysal vakasının yaşanması. Fatih Terim'in umurunda mı? Değil. Özellikle de, başkanın egosunu zorlayarak o senaryonun da olası hale gelmesini sağlıyor. Neden?
Çünkü Fatih Terim'in Galatasarayda gücü ve repütasyonu dışında kaybedeceği hiçbir şey yok. Dünya kadar parası var, kazanılabilecek her kupayı neredeyse kazandı. Ama, sezonu böyle oynayarak bitirecek bir Galatasaray 6. falan olursa, imaj zarar görür, şu an en dikkate aldığı o."

"Ama mesela, 13. hafta görevine "anlaşmazlık" sonucu son verilirse, takımı yeni gelenin toplaması da kolay değil, 2 sene sonra daha güçlü gelir. O yüzden de, " Ya bana tamamen teslim olun, dediklerimi yapın, ya da yol verin " e gelmeye çalışıyor. İp inceldiği yerden koparsa, 2 koşulda da kazanacağı hesabında. Herkesi arkasında toplarsa da, görevine son verilirse de kazanacağı kanısında. özellikle saldırıp test ediyor ne tepkiler göreceğini. Zira, olağan Galatasaray 7 haftada gördüğümüz itibariyle iyi sinyal vermiyor "

Bari bende senaryo yazayim...

Fatih terim gitmek icin yönetimi zorluyor.
Yönetimde Riva-florya Projesinin durumundan dolayi karamsaligi girdigi icin fatih terime bu istedigini görüp savas acip kovup taraftar baskisina dayanamdik deyip kacis optionu bulmayi hedefliyor.

Win win her iki taraf icin. Operasyon complete

Hocaya ayar çekmeye çalıştığı kadar dışarı da sesini gür bir şekilde çıkarsaydı şuan bu durumda olmazdık.Ünal aysal dönemi gibi olmaz başkan gider gene hoca kalır.O hataya taraftar bir kere düşer.

Galatasaray'dan buyuk goruyor mu bilmem ama kendi kariyerine bayagi onem veriyor.Kulubu de umursuyordur bence kulubu kullaniyor diyemem

Haklisin. Biraz agir bir itham yapmis olabilirim. Bizde taraftar olarak yorulduk bu olan bitenden. Bir Teknik Direktörün bu denli camia icinde guc sahibi olmasi nekadar saglikli tartisilir. Hocamizin bize kattigi cok sey var. Lakin Fatih hocayı bu mevkiye getirende Galatasaraydir. Bir yerden sonra bu bilinci kaybetmesinden korkuyorum. Oraya buraya efelenmesi, kendi yonetimine karşı posta koymasi, her konuya cevap vermesi vs bana biryerden sonra gereksiz geliyor. Camiaya zarar vermeye başlıyor. Zarar dokununcada bizim buna taraftar olarak bir tavir almamiz lazim. Herzaman hocamizi savunuruz. Buyuk bir degerdir. Lakin körü körüne olmaz

Yalnız başkan bunu da söylemiş...

Mustafa Cengiz:"Ben bunları soruyorum, TFF ne iş yapıyor maç seyretmekten başka. Tekrardan tüm camiamızın yenilgilerde hem teknik direktörümüze,teknik heyete,futbolcularımıza sahip çıkmasını diliyorum."

Hocaya ayar çekmeye çalıştığı kadar dışarı da sesini gür bir şekilde çıkarsaydı şuan bu durumda olmazdık.Ünal aysal dönemi gibi olmaz başkan gider gene hoca kalır.O hataya taraftar bir kere düşer.
Hocaya ayar çekmeye çalıştığı kadar mı? Gören de zannedecek hocaya laf sokmaya paralı adam çalıştırıyor başkan. Şu rezilliğin faturasını başkana futbolcuya yamamaya çalışan hocayada iki laf etseydin ya.. Ayrıca dışarıya tepki olarak çok net açıklamaları var başkanın, eleştiri de adil olmak önemli

ONEPLUS A5000 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Nerden anladınız bilmiyorum ama başkan genelde böyle saçma sapan konuştuğu için kime söylediğini yanlış anlamakta haklısınız.

TFF'ye söylüyor bu sözleri herkes görevini yapsın diye sonradanda VAR hakemleri olarak uzun uzun açıkladı

Ama bu yönetimin sinsi olduğu gerçeğini değiştirmez. Özellikle şu Yusuf Günay denen adam temiz bi adam değil sürekli kendilerini bi öne çıkarma çabaları var

Nerden anladınız bilmiyorum ama başkan genelde böyle saçma sapan konuştuğu için kime söylediğini yanlış anlamakta haklısınız.

TFF'ye söylüyor bu sözleri herkes görevini yapsın diye sonradanda VAR hakemleri olarak uzun uzun açıkladı
Sen açıklamanın başlığını gördün mü acaba? Haklı olarak net hocaya söylüyor, ayrıca Açıklama gayet net ve açık, saçmalıkla alakası yok

tabi canim, ne gerek var kupalara ambargo koymaya, ne gerek var 2 yil üst üste (her ne sekilde olursa olsun) sampiyon olduktan sonra 3. 4. 5. yil da sampiyon olmaya. Türkiyenin Bayern Münihi olmaya hele hic gerek yok degil mi...

Ulan arkadas su kulüp zibilyon tane firsati elinin tersiyle itti. misal ünal aysal döneminde bir de bu yil, daha gerilere hic gitmiyorum bile.

Agir rezillikler bekliyorum bu sene, hem de en agirindan.

Sen açıklamanın başlığını gördün mü acaba? Haklı olarak net hocaya söylüyor, ayrıca Açıklama gayet net ve açık, saçmalıkla alakası yok

iki tarafta hatalı hoca basının önünde bunu dememeliydi fakat m.c de az değil tahkimin durumu ortada selim soydanın son maçta yaptığı ortada bunlara ses çıkarmıyorlar hoca bunları konuşunca ceza alıyor

Üst Alt