Mustafa Cengiz: "Düşmanı yenemeyenler birbirini yer, herkesin vazifesini yapmasını bekliyorum" - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Derbi sonrası AK ile başkanın fotoğrafından sonra bazı şeyler daha bir yüksek sesle dillendirilir oldu sanırım, bizim başkan da hakikaten çekilecek adam değil yav aşırı pasif. Bu arada Aysal olayına o açıdan hiç bakmamıştım salt ego yarışından ibaret değildi diyorsun yani ki mantıklıymış.
Bu konuda eleştirecek en son kişi Fatih hocadır.Kanlı bıçaklı olduğu tff ile görüşüp imzalayan kendisidir.

terim tıpkı louis van gaal gibi geçimsiz bir insan. yöneticiler açısından onunla çalışmak zor.

van gaal için boş odada kavga çıkarır diyorlardı. fatih hoca da böyle bir insan.

Sende transferleri ligin ortasına değil zamanında yapıp adama vereceksin.adamın istediği oyuncuların kaçını alabildin.Terimin ciddi hataları var eyvallhda sizinde en az terim kadar hatalarınız var.

Hakem hataları olduğunda hemen maç sonrası açıklama yapacaksın.Taraftar baskısını beklemeyeceksin.
Senin Galatasaray umrunda değil masal anlatıyorsun.Çok şükür bir taraftar olarak görüyorum bunu.
K.O.Ç un yanından ayrılma sakın.

Şu konuşmasında bile hala hakem kararları ile ilgili genelleme yapıyor.
Ulan kaç maçtır göstere göstere alehimize net hatalar yapılıyor..Hala tğm klüplerde şikayetçiymişde yok ingilterede şöyle oluyormuşda..hala konuşması gerekenleri söylemiyor.Canı acımıyor ki.Reklam yapmaya gelmişler klübün başına..

Klasik Terim taktiği, beceremeyeceğini ve yüklü tazminat alabileceğini anlayınca sağa sola sataşmış, başkanda haddini bil demiş. Bir tek burda taktik üretebiliyor, keşke birazda sahada yapabilse.

Guzel flood olayin asagi yukari boyle oldugunu dusunuyorum

renktaş bir süredir topluca yazmasam da aslında teker teker yazdıklarıma benzer şeyleri çok sistematik ve güzel yazmış kimse bu arkadaş

terim geçen seneden bu yana sahadan çok tribüne oynuyor

geçen gün de yazdım geçen sene fener maçının son dakikalarında olan olay hariç maç içinde doğrudan bizi hakem yaktı denecek tek pozisyon taçın yanlış verilmesiydiki o atakta belhandanın yediği haltta malum

ama oradan büyük mağduriyet yaratılmaya çalışırken bir anda anormal cezalarla ters köşe oldu hoca

aslında geçen sene rahat geçecek sezon bir santrafor alınmaması bir de hocanın sahadan çok dışarıyı düşünmesi sebebiyle zorlaştı

bu arkadaşın analttığı gibi bu sene işlememeye başlayınca yön değiştirdi

bir kaç ekre yazdığım gibi gidişat böyle devam ederse hoca oyuncuları uanın önüne atacaktır ve uada buna dünden hazırdır

kadroya yazık edilirse üzülürüm açıkçası

Üst Alt