GSC Haber - Mustafa Cengiz: "Göğüs sponsorluğu için teklif var" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Mustafa Cengiz: "Göğüs sponsorluğu için teklif var"

kazakistana açılmak güzel fikir olurdu. yaz kampını kazakistanda yapsak keşke. çok zengin firmaları var. yazılan doğruysa süper olur. belki sponsorluk kaparız kazaklardan. belimiz doğrulur böylece. aynı kardeşliği azerbaycandan da beklerim. socar firması iyi olurdu ön reklama ateşlesinler bi 20 milyon euro

JkK1WVk0_400x400.png

Gotlerinden element uydurmasinlar. Ayni sektorden iki sponsor pekala olabilir sponsorlar sorun etmiyorsa bunu

Artik sponsorluklarimizin THY'ye peskes cekilmesinden biktim. Takim ucagi + gogus icin veriyorlarsa yillik 10m euro versinler yoksa uzasinlar

Qatar Airways candir

Sanıyorum sorun ederler mantığıyla söylemiş onu, ben de sorun çıkacağını sanmıyorum, böyle bir durum gerçekleşme ihtimalindeyse.

Sanıyorum sorun ederler mantığıyla söylemiş onu, ben de sorun çıkacağını sanmıyorum, böyle bir durum gerçekleşme ihtimalindeyse.

Duzgun bir gogus sponsoru bulursak Avrupa icin ayri STSL icin ayri anlasma yapmamiza gerek kalmaz. Qatar Airways cok iyi olur. Yalniz 70m TL vereceklerine €10m vermeleri yerinde olacaktir.

Qatar Airways ile sonunda elit Avrupa kulubu sponsorluguna bir adim atmis oluruz. Roma ve Boca Juniors ile sponsorluk kardesligi kurulmus olur.

İnanmıyorum vallahi haberleri. yine nef falan 10 milyon tlye anlaşırız. ünal başkan beceremedi be bunlar mı yapacak ?

thy önce yerli memurları istihdam etsin kıçı kırık kabin memurluğuna yabancı eleman alırken iyi. biz de yabancı sponsor isteriz

qatar ya da emirates gelsin

Hadi inşallah.

Siyasetten gelmiş adamdır Mustafa Cengiz başkan.

Şu ana kadar da çok üst düzey yöneticilik örneğini gösteriyor ki bukadar doğru yöneten yönetim kurulu ben en son belki Alp Yalman döneminde görmüştüm.

Üst Alt