GSC Portal - Mustafa Cengiz'den Kamuoyuna Önemli Duyuru - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Mustafa Cengiz'den Kamuoyuna Önemli Duyuru

Fatini ikna edip yanına alacaktı cengiz başgan. Acayip iyi hazırlanmış belli ama icraat yapamaz. Hepsi havada kalır o projelerin. Adamın siyasilerle calismisligi yok bi kere. Ülkede herşey onların demesiyle gerçekleşiyor. Bunu da hem başkan hem albayrak güzel hallediyor. Hemen hemen her ilde mevki sahibi tanıdıkları var. Bakanlar var. Fatinin projelerle bu adamların gücünü birleştirip güzel işler yapılabilirdi.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fatinoglu siyasi olarak bayagi baglantili bir adam gibi gorunuyor. Ben de cok isterim gelsin M. Cengiz yonetimine girsin, ama egosu el vermez gibi.

Noluyor lan ne Fatinmis hemen sattınız cengiz başkanımi.
Cengiz bakan demek albayrak demek o demek huzurlu bir terim demek.
Bu da otomatik şampiyon yapıyor bizi.

Aklınızı siyirmayin. Macera deneyecek zaman değil. Sbaah izleyeceğim programı ama benim kararım belli. Vizyonsuz olsun candan olsun başarı gelsin. Kupalar kalksın. Sapida fenere girsin.

Soyle diyelim admirim

M. Cengiz Sneijder gibi, 2012 yilindaki hali. Kalirsa iyi tabii.

A. Fatinoglu ise Cr. Ronaldo kesinlikle. Hem de 2012'deki hali. Gelirse muazzam olur.
Yaw delirmeyin her derisine iyi çalışan adam başarılı olur diye bi kaide yok. Projeler güzel tamam hemfikiriz ama bunlar olmaz izin vermezler. Çünkü adamın hiçbir tanıdığı ahbabi yok. Ülkeye ters la bi kere. İngiltere İsveç'e falan iş yapar. Ama burası Türkiye.
Ya bu adam Malatya maçı onxesi malatyali futbolcular için prim almislar dedi. Sonra beya z futbola bağladılar bunu itin götune sokup gönderdiler. Çünkü dayanağı yok. Nasi başkan la bu totodan böyle şey mi söylenir.

Allah aşkına kendinize gelin. Her denilene inanmayın. Dursun da ne vaatlerle geldi. Saçmalamayın.

Galatasaray başkanı saygın olacak. Ağırbaşlı olacak. Bağlantıları olacak. En öneisi sözünün eri olacak. Bu adamda hiçbiri yok. Kıpır kıpır mali gibi bise.

Kimsenin Fatini desteklediğini sanmıyorum. Ama Ozan Korkut denen birilerinin maşası olduğu belli sinsi adamın karşısında sempati kazandı. Ve divan başkanının yanlı tutumundan dolayı bir tepki oluştu. Hepsi bu. Yoksa hiçbiri Mustafa Başkanın tırnağı etmez. Mustafa Başkan içimizden biri gibi ve kimsenin adamı olmadığını düşünüyorum. Yiyicilere de prim tanımayacaktır.

hamamcı mustafa bsk ve o adını anmak ıstemediğim sahsa gıydırıyor korkacak bısey yokmus gorduğunuz gıbı dedı

fatin baskan bakıköy liseliyim diyor gs lisesine karsı kafatascı değilim diyor beton yetmez be betonn
Üstat sağolasın gecemizi şenlendirdin çok saçma girdin ama harika bitirdin...Divan başkanını moderatör yaptın ama zaten Eşref hevesliymiş moderasyona istiklal marşı öncesi son haberleri okuyor an itibariyle ve Mustafa Cengiz'e çakıyor aklınca zengin şucuğu...

Mustafa Cengizi'n Ozan Korkut'a kayan oyları bu gece itibariynen Fatin başkanın diyebiliriz.Başkanımın bir sonraki hedefi dinozor tayfanın kafasını karıştırmak olmalıdır.

Yaw delirmeyin her derisine iyi çalışan adam başarılı olur diye bi kaide yok. Projeler güzel tamam hemfikiriz ama bunlar olmaz izin vermezler. Çünkü adamın hiçbir tanıdığı ahbabi yok. Ülkeye ters la bi kere. İngiltere İsveç'e falan iş yapar. Ama burası Türkiye.
Ya bu adam Malatya maçı onxesi malatyali futbolcular için prim almislar dedi. Sonra beya z futbola bağladılar bunu itin götune sokup gönderdiler. Çünkü dayanağı yok. Nasi başkan la bu totodan böyle şey mi söylenir.

Allah aşkına kendinize gelin. Her denilene inanmayın. Dursun da ne vaatlerle geldi. Saçmalamayın.

Galatasaray başkanı saygın olacak. Ağırbaşlı olacak. Bağlantıları olacak. En öneisi sözünün eri olacak. Bu adamda hiçbiri yok. Kıpır kıpır mali gibi bise.

esref cik aradan

Noluyor lan ne Fatinmis hemen sattınız cengiz başkanımi.
Cengiz bakan demek albayrak demek o demek huzurlu bir terim demek.
Bu da otomatik şampiyon yapıyor bizi.

Aklınızı siyirmayin. Macera deneyecek zaman değil. Sbaah izleyeceğim programı ama benim kararım belli. Vizyonsuz olsun candan olsun başarı gelsin. Kupalar kalksın. Sapida fenere girsin.

Üyelik başta olmak üzere her türlü mantıklı açıklamayı yapıyor ben bile şaşırdım...Ne yapalım yalan mı söyleyelim üstat???
Yalan söylemeyinde her söylenen yapılacak diye bise yok. Herşeye kanmayın. Herşey çok güzel gene bi macera arıyoruz. Her denememizde 3 4 sene geriye atıyor bizi bu. Bırakın işleyen çark çalışsın. Hep bi el atıp hızlandırma derdimiz var. Zamanla olur bazı şeyler. Bu adamlar da zamanı fazlasıyla hak ediyor.

Azcık toto olsaydı 2 kişi seçime girilmezdi.kaynagi gören başkan oldu. Alayı menfaatçi ego tatmini yapmak için kullanacak kulübü. Muhtemel sivar giderler.
Medyayi arkasına alamayan adam başarılı olamaz bu ülkede. Dediğim gibi bu adamı kıyım kıyım koyarlar tutarsız bi kere. Şuan başkan fazlasıyla seviliyor.
Tekrar tekrar ediyorum ama siyasilerle aramızda çok iyi. Buda tff nin bizi kiymamasina çıkıyor.

Akil mantık biraz.

Sait Halim Paşa yalısının bizim Galatasaray ile bir bağlantısı, aitliği var mı?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt